Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת חזקה (SPL) ב 10K ללא התקנה אפשרי ?

DB9
שימו לב! השרשור הזה בן 2716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסתכלתי בדביק יש שם רק מייל ... אז אשלח לו מייל .

יש חברי פורום עם הסט הנ"ל SPL SHOW ? סתם לידע הכללי...

אגב באמת שחיפשתי פה בפורום וגם בגוגל מידע על SPL בארץ. בוא נגיד ששפע של פרויקטים לא ראיתי ומה שראיתי לא היה רלוונטי אליי (למשל הקורולה שיש פה כמה עמודים אחורה) .

בקיצר אאלץ לחכות עד למפגש ... קולה עליי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין בארץ יותר מידי מכירה של הגברה מקצועית לרכב. היה פעם גם את סאן דאון.

אתה יכול למצוא עוד חברות כמו קרשנדו למשל אבל אם אתה מחפש אבא ואמא ישראליים הרץ יעשו עבודה נהדרת, שוב, דרור יבואן הוא מוכר לחנויות ומתקינים, אתה לא צריך את דרור אלא את העסקים להם הוא מוכר סחורה ואת ההזמנה אתה עושה דרכם.

דבר עם ג'וניור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה הבנתי כבר שאין פה בארץ יותר מידי :).

עברתי איזה 5 מקומות להתקנות אודיו (סתם בשביל הספורט)במרכז הארץ, ולשאלתי - כמה עולה כבל 0G ענו לי - בשביל מה אתה צריך כזה? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להפליק לג'וניור במפגש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בירושלים את מוטי קרייזי סאונד בנאדם מאוד נחמד ויש לו פרוייקט על טויוטה rav4 עם הסט של SPL SHOW.

תדבר איתו הוא ייתן לך את כל הפרטים וגם אופציה לשמוע את הסט.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביב, אם הייתי רוצה הייתי מחזיק בשיא הזה. אבל אני כבר לא מעוניין להשקיע. יש דברים אחרים חשובים יותר.

ומה ששאלתי מקודם, נכתב בציניות כמובן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם* מקווה שתרצה להשקיע ותעבור אותי ושעוד אנשים יכנסו לתחום הזה וישקיעו לפתח את זה בארץ שיגיעו למפגשים 100+ ולא 15-20 איש במפגש הלוואי (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...