Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאבק ממושך: מדוע פולקסווגן גרמניה ו/או צ'מפיון מוטורס ישראל חוסמות את ה- Mirror-Link?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 2872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

זה אמור לבטל התעסקות מיותרת בטלפון בנהיגה.

למרות שאני מסכים איתך, הטלפונים יחכו לסוף הנסיעה והאסון הכבד שפקד את קהילת מעריצי הרכבים הגרמנים איבד פרופורציה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הניסוח בכוונה היה דרמטי אבל זו לא בעיה לעדן אותו - וכך עשיתי בעמוד העצומה (תמיד אהבתי להתחכם עם הניסוחים שלי). מוזמנים לקרוא.

בכל מקרה אני יוצא כרגע לנסיעה עם הרכב - הורדתי את אפליקציית הסמארט לינק, קניתי כבל חדש ואנסה להפעיל את האופציה "בכוח" - נראה מה יקרה (כנראה שכלום, אבל אקווה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מבטל כלום, רק מגדיל את מה שלא צריך בכלל להיות.

כל החנות צעצועים הזו רק מסיחה את דעתו של הנהג.

מי שרוצה לראות סרטים, שיראה בבית, בכורסא שלו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מקטין, כי בלי זה הנהג האחראי ינהג עם יד אחת על ההגה ויד שניה בטלפון + הגנבת מבטים לבדוק שאין שוטרים לידו.

זה לא נועד לרפא את ההתמכרות של כולם לטלפון אלא להקטין את הנזק של זה בנהיגה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לראות סרטים בנהיגה (אני גם מאמין שהאופציה הזו מבוטלת כשהרכב בנסיעה עפ"י נתוני GPS). הקטע של האפשרות הזו הוא להציג לצורך העניין את הניווט על מסך גדול יותר, לאפשר שליטה על המוזיקה (להעביר שירים) מכפתורים נוחים יותר, ובמדינות דוברות לא עברית גם מאפשר לך לענות להודעות ע"י דיבור.

ההתמכרות לטלפונים כאן והיא לא הולכת לשום מקום, והיצרניות (רכב ותוכנה) השכילו לפתח מערכות שנועדו בדיוק למה שאתה מציע - לשמור את העיניים על הכביש והידיים על ההגה.

ניסיתי עכשיו להוריד android auto apk. הקובץ ירד אבל ההתקנה נכשלה. אני כרגע ביפן אבל שמחפש את ה andrid auto ב google apps ואינו בנמצא למרות שכרגע אני ביפן. אני מניח שהוא מזהה שהטלפון רשום בישראל. האם יש דרך להסתיר שהטלפון ישראלי בכדי להוריד מגוגל?

נכון, שכחתי לציין שצריך לאפשר בהגדרות של הטלפון (אנדרואיד, לא יודע איך באייפון אם בכלל אפשרי) "התקנה ממקורות אחרים" או משהו כזה (unknown sources) תחת תפריט security.

ואחרכך לבטל אותה אם אתם חובבי אתרי פיראטיקה או אירוטיקה. שלא יותקנו לכם כל מיני אפליקציות זדוניות.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנו רואים בחומרה את חסימת האופציה במותג הדגל של קונצרן VAG לאחר שהשקענו במכוניות במיטב כספנו, ולא נשקוט עד להכרעה מוחלטת בסוגיה.

קונצרן VAG הם הבעלים של אאודי, בנטלי, בוגאטי ולמבורגיני (בין היתר), VW זה ממש לא מותג הדגל שלהם

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נינג'ה, הכוונה לא ל-VW. זה לא מותג דגל ולא נעליים. הכוונה לפולוג'יטיאייידנית :wink:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הסיפור של מירורלינק או קארפליי, אבל באנדרואיד אוטו מה שחסום זה האפליקציה במארקט הישראלי. אפשר פשוט להזין בחיפוש של גוגל Android Auto apk, להוריד את הקובץ מאיזה אתר, להתקין את האפליקציה ואז מקבלים את השימושיות המלאה של אנדרואיד אוטו.

אני לא יודע אם זה אפשרי בכל הדגמים של הקונצרן בישראל, אבל ברכב של סיאט עשיתי את זה וזה לקח לי בדיוק 4 וחצי דקות, מאז כל חיבור עם כבל USB הקפיץ אוטומטית את האפליקציה והפעיל אותה.

מישהו עם פולקס' ואנדרואיד יכול לעשות את הבדיקה הזאת?

לגבי המערכות האחרות, עד כמה שאני זוכר, כולן דורשות התקנה של אפליקציה כזו או אחרת בהתאם ליצרן של הרכב/הטלפון. כדאי לבדוק את זה לפני שמתחילים להרים עצומות ומחאות קוטג'. יש סיכוי (כמו שנוכחתי לגלות יותר מפעם אחת) שהנציגים שבאים בקשר עם הלקוחות (מיילים, שירות לקוחות או נציגי מכירות באולם התצוגה) פשוט לא ממש בקיעים בחומר טכני. באינטרנט בדרך כלל יש יותר מידע.

אין צורך לעשות את הבדיקה, מה שחסום בארץ זאת בכלל האופציה של app connect מה שמאפשר ל carplay\AA להתחיל לעבוד

זה שאפשר להוריד את ה APK לא יעזור במקרה של VW, רק עם סקודה וסיאט זה עובד ללא שום בעיה.

ד"א וייז יהיה זמין דרך AA באוגוסט\ספטמבר, לפחות לפי העדכונים שהיו ב I\O

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בארץ כול מה שאתה צריך זה FAKE GPS לפלא, תוכנת VPN, ולפתוח חשבון GMAIL מהמחשב כאשר הוא מזהה אותך בארה"ב לדוגמה ( VPN למחשב ).

אני הורדתי את הAA דרך הGOOGLE PLAY והוא מתעדכן לי אוטומטית לבד בלי בעיה כול פעם, בנוסף הניווט עובד מצוין ביחד עם הדיבור הקולי, חיוג וכ'ו.

** Alfa Romeo 2007 GT 3.2 v6 **

**למכירה** סאב/מגברים של JBL - ROCKFORD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהפכת עולמות כדי לייבא פולו gti ידנית - עברת לאתגר הבא.

מקווה שתצליח בזה, זה יזיק להירים שלי תוספת של מירור לינק לגולף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה Mirrorlink מתפקד גרוע כפי שמומחש בסרטון (לאג, FPS נמוך, הצורך לחזור על המגע יותר מפעם אחת בכדי שתהיה תגובה וכו'), לטעמי לא מדובר בהפסד גדול - אבל בהצלחה במאבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המירור לינק בהחלט מתפקד גרוע, מה גם שכמות האפליקציות הנתמכות בטכנולוגיה נמוכה, הדגש צריך להיות על הקארפליי/AA

זה פשוט מגיע כחבילה עם המירור לינק

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנדרואיד אוטו מאפשר שימוש טוב במפות של גוגל וזה מאוד נוח לניווט. ברגע שיתאפשר ניווט במסך המילטימדיה של הרכב, זה יהיה הישג עצום. המסך ממוקם במיקום נכון מול העיניים ולא דורש הסטת מבט כמו למסך הטלפון שמונח בצד. הלינק יאפשר גם שימוש בעתיד שוויז יתאפשר דרך האנדרואיד ( הבנתי שזה קרוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...