Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת הדור החדש של תוכנת הניווט מבית iGO, ה-primo nextgen

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי את הIGO החדשה לא מעט פעמים, אבל אני חוזר לווייז.

יש דברים שהייתי שמח אם היו לי בווייז, כמו התצוגה התלת מימדית, ושלטי ההכוונה שעולים במסך כשמגיעים לפנייה/יציאה, אבל זה לא שווה לעזוב את ווייז בשבילם.

לגבי הפרסומות, הם מופיעות רק כאשר ווייז מזהה שהרכב עומד במקום, אז נכון שזה קצת מעצבן אבל ממש לא נורא.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 269
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הורדה חינמית כבר הייתה

שיארגן עוד אחת... שאלה קטנה - אני לא מצליח לראות מקלדת עברית במבחר. מה לא מקונפג טוב אצלי? בגרדה הקודמת היה סוג "DEFAULT" שעבד מצויין. כאן אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אתה יכול לבדוק איפה מגדירים את הסקין של האפליקציה כך שיתאים לטאבלט/רכב?

יש להם אייקונים ולחצנים גדולים יותר וזה יותר נוח באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מגדירים את הסקין של האפליקציה כך שיתאים לטאבלט/רכב?

אין לי טאבלט, אז אין לי איך לבדוק.

הסקין הנוכחי (שמופעל) כולו נמצא, בחלקים, במחיצה "ux". תשנה את שם המחיצה למשהו אחר ותבדוק איך זה משפיע, כשהתכנה משתמשת בסקין המקורי.

קח בחשבון שאופציות מסויימות שמאופשרות ע"י הסקין שנכלל בחבילה, לא יעבדו בלעדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי אותה למספר ימים וחזרתי לוייז, נכון שויזואלית היא יותר יפה . אבל וויז יותר מעודכנת: פקקים בזמן אמת חסימות זמן אמת, כל מסלול שהאייגו הציע לי וייז נתנה אלטרנטיבה מהירה יותר . לשימוש יומיומי באיגו לא מתחרה בכלל. זה תוכנה לנסוע לחול ולהגיע מא ל ב ללא רשת סלולאר כולל נקודות עניין וכדומה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי טאבלט, אז אין לי איך לבדוק.

הסקין הנוכחי (שמופעל) כולו נמצא, בחלקים, במחיצה "ux". תשנה את שם המחיצה למשהו אחר ותבדוק איך זה משפיע, כשהתכנה משתמשת בסקין המקורי.

קח בחשבון שאופציות מסויימות שמאופשרות ע"י הסקין שנכלל בחבילה, לא יעבדו בלעדיו.

תודה על התוכנה - עדכון - עובדת מעולה על נוט 5, עולה עם לוגו "קטן" של IGO אבל נפרסת על כל המסך בצורה טובה ומלאה.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה תעדיף שהיא תעלה עם לוגו אחר.

תוריד את הקובץ הזה (כמו שהוא, zip), ותעביר אותו למכשיר, במקום הקובץ המקורי (שמור גיבוי שלו קודם).

רמז: מיועד לבעלי VW.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מחייב טאבלט. הסקין פשוט שונה.

הלחצנים והאייקונים גדולים יותר, גם המקלדת, והכל יותר נוח ללחיצה ברכב.

יש לי את הכרטיס עם התוכנה המלאה, לא המתנה. שינו לי את הUI במשרדים שלהם. פשוט מחפש איך לעשות את זה על הגרסה החינמית כי בגרסה שיש לי משום מה אין חנות.

תודה על התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

מישהו יודע איך מעבירים מקומות שמורים, נקודות עניין, היסטריה וכיו"ב מפרימו לנקסט?

בתודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי jbirman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אפשר להציע הוספת כפתור "חזור על הנחייה אחרונה"?

לפעמים תשומת הלב מוסחת (בעייה גברית ידועה...) ומפספסים את ההנחייה החשובה בדיוק לפני שצריך לעלות על כביש מסויים במחלף...

אהלן חברים.

כמו שכתבו כאן מ"מערכת קארזפורום", אני אהיה נציג הפורום שיתראח במרכז הפיתוח של NNG.

קודם כל צריך להסתכל על זה כתעודת כבוד לפורום.

אם עד היום זכות הסיקור הראשונית היתה לעתונות הקלאסית (כתובה או מקוונת), אז הפעם לראשונה קארזפורום מקבל במה כשווה מול שווים.

זה רק אומר שאנחנו על המפה :-)

כפועל יוצא מהיותנו פורום, של כולם ועם כולם, (וזה לדעתי גם היתרון הגדול שלנו, בניגוד למדיה המסורתית), אשמח מאד אם כולם כאן יהיו מעורבים ויעלו שאלות/תהיות/השגות וכל מה שעולה על דעתכם כבר מעכשיו, שאלות שאשאל את צוות הפיתוח.

וכמו שנרשם בהודעת הפתיחה, תקבלו עדכונים מהשטח.

יהיה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...