Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת הדור החדש של תוכנת הניווט מבית iGO, ה-primo nextgen

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע הבא תערוך חברת NNG יצרנית תוכנת הניווט iGO סיור במרכז הפיתוח שלה לקראת השקת הדור החדש של מערכות הניווט שלה ה-nextgen בישראל.

הדור החדש, שכבר הושק במדינות ברחבי העולם לפני כשנה וחצי סיים את תהליך ה"גיור" שלו וההתאמה לישראל בהיבטים של צרכי נהגים וגם לתרבות הנהיגה בישראל, ובחברת NNG מספרים על תוספות ושיפורים כמו דיווחי תנועה בזמן אמת, הפעלה קולית משופרת, התאמה טובה יותר למערכות הרכב, עדכונים לממשק המשתמש, תצוגות משופרות, בטיחות בתפעול ובנהיגה, מהירות תגובה ותצוגה חלקה יותר ועוד.

במסגרת הסיור שיערך במרכז הפיתוח של החברה נוכל לפגוש את המפתחים שעומדים מאחורי המערכת ומהם לקבל תובנות לגבי האתגרים הנוכחיים והעתידיים של מערכות הניווט במכוניות הן מאוישות והן אוטונומיות. זאת על רקע הנחת הבסיס של NNG כי תכונות הניווט של הדור הבא יחרגו בשימוש שלהן הרבה מעבר להנחיה ליעד ויתפתחו למעטפת שירותים רחבה הרבה יותר למשתמש וגם לשיפור הבטיחות בדרכים.

את השקת התוכנה החדשה ילווה חבר הפורום אייל כרמי (ceyal) שיסקר אותה עבורנו וכן יעלה עדכונים במהלכה. כמובן כמו בכל השקה מסוג זה אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפעילות ולהעלות כאן שאלות ותובנות שיועלו במהלך הביקור.

מערכת קארספורום.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 269
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז מה? אייגו שתמיד היה אוף-ליין יהפוך להיות כמו ווייז און-ליין? ומנין דיווחי התנועה? מגלגלצ? לווייז יש רשת חברתית שמדווחת בזמן אמת והשירות בחינם.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוחר מידי, יש להם גאפ של 5 שנים

לא רואה איזה ערך מוסף יש ל iGO כיום מול waze/maps/here

אלא אם כן התוכנה תגיע עם Quad copter שיהיה מעל האוטו שלי וידווח גם בזמן אמת באיזה נתיב עדיף לנסוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

כמו שכתבו כאן מ"מערכת קארזפורום", אני אהיה נציג הפורום שיתראח במרכז הפיתוח של NNG.

קודם כל צריך להסתכל על זה כתעודת כבוד לפורום.

אם עד היום זכות הסיקור הראשונית היתה לעתונות הקלאסית (כתובה או מקוונת), אז הפעם לראשונה קארזפורום מקבל במה כשווה מול שווים.

זה רק אומר שאנחנו על המפה :-)

כפועל יוצא מהיותנו פורום, של כולם ועם כולם, (וזה לדעתי גם היתרון הגדול שלנו, בניגוד למדיה המסורתית), אשמח מאד אם כולם כאן יהיו מעורבים ויעלו שאלות/תהיות/השגות וכל מה שעולה על דעתכם כבר מעכשיו, שאלות שאשאל את צוות הפיתוח.

וכמו שנרשם בהודעת הפתיחה, תקבלו עדכונים מהשטח.

יהיה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה של ההתחלות - איפה היתרון היחסי על וויז/גוגל מפות? אם יש דיווחי תנועה, ההגיון אומר שהמערכת צריכה להיות און-ליין. אם כבר אני גולש, יש לי וויז/גוגל מפות. איפה היתרון?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לרשום.

מהיכן בסיס הנתונים של המפות ו POI פעם זה היה של מפה אם אני זוכר נכון ואחכ של חברה אחרת.

בוויז ב 2 קליקים אני מנווט האם שופר הנושא.

דיווחי משתמשים האם המפה "חיה"

מה בנושא ה TMC אני עדיין מחכה לזה.

האם ה UI שופר, זוועה בגרסאות הקדמות.

איך הולך לעבוד מודל התמחור של התכנה בשביל לשדרג גירסה היה צריך לשלוח את ה SD לחברה.

מה בנושא מפות בחול.

להמשיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן התוכנה תגיע עם Quad copter שיהיה מעל האוטו שלי וידווח גם בזמן אמת באיזה נתיב עדיף לנסוע.

גם זה כבר מאוחר מדי, Here כבר עובדים על זה והולכים להוציא בקרוב (או שכבר הוציאו, אני לא עוקב).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה של ההתחלות - איפה היתרון היחסי על וויז/גוגל מפות? אם יש דיווחי תנועה, ההגיון אומר שהמערכת צריכה להיות און-ליין. אם כבר אני גולש, יש לי וויז/גוגל מפות. איפה היתרון?

וויז תוכנת ניווט בינונית במקרה הטוב. בוויז אין נקודות עניין, אין אפשרות לתכנן מסלול מורכב ובכלל תוכנה די סתמית שהיתרון העיקרי שלה היה דיווחי תנועה. אני אומר היה כי היום הכבישים ממילא פקוקים לחלוטין.

אבל היא פשוטה מאוד לשימוש וידידותית למשתמש. אם רוצים מסלול מנקודה X לנקודה Y וויז מצויינת. ברגע שרוצים להוציא ממנה קצת יותר וויז לא מספקת את הסחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קצת יותר? לדעתי רוב המשתמשים בתוכנות ניווט זה נטו כדי להגיע למקום שהם אינם יודעים כיצד להגיע אליו וזהו. כל דבר מעבר לזה, מחפשים באינטרנט ואז משתמשים בווייז כדי להגיע אליו.

אני מאוד סקרן לדעת אילו שינויים הולכים להיות שיקרצו ללקוחות ויגרמו להם לשלם על משהו שהם מקבלים בחינם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב של"נקודות עניין" יש שוק

מבחינתי אפילו מה שיש בWAZE זה יותר מדי, הפרסומות מרגיזות מאוד (די קיוויתי שיסירו אותן ברגע שבעל הבית התחלף)

נכון שיש לפעמים פאדיחות כמו "היצמד לימין .. פנה שמאלה" וזה בכביש ישר עם 5 נתיבים לאותו כיוון אבל אף אחד לא מבטיח שזה לא היה קורה במוצר שעולה כסף

בעיניי igo זה זן נכחד, בערך כמו sms בתשלום בעידן הווצאפ. איך המפתחים ינסו להתמודד עם התפיסה הזאת שרלוונטית לרוב האוכלוסייה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה כבר מאוחר מדי, Here כבר עובדים על זה והולכים להוציא בקרוב (או שכבר הוציאו, אני לא עוקב).

אני מאוד מקווה שהשלב הבא יהיה להעלות את כל האוטו לאוויר, ולא רק באמצעות פטנטים של חמאס/דאע"ש.

הפרסומות מרגיזות מאוד (די קיוויתי שיסירו אותן ברגע שבעל הבית התחלף)

רק שפרסומות מעצבנות זאת בדיוק ההתמחות של בעל הבית החדש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי אומר, AdSense הוא לא בדיוק אינטרוסיבי, גם הפרסומות שלהם בתוך אפליקציות בקושי תופסות נדל"ן

WAZE יכול להקפיץ לך פרסומת על חצי מהמסך ותוך כדי להשחיר את המפה עצמה, איזה מין mindfuck זה?!

בתכלס אם הייתה אופציה לשנות שפה ידנית ב google maps כבר מזמן הייתי זונח את הWAZE

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...