Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת הדור החדש של תוכנת הניווט מבית iGO, ה-primo nextgen

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 269
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אסכם לך את זה. שלושה היתרונות של iGo שכמעט כולם מסכימים עליהם הם:

1. המפה נמצאת בזיכרון המכשיר. ניתן לנווט Offline (ללא גישה לאינטרנט).

2. תצוגה גרפית טובה יותר, במיוחד במחלפים.

3. אין פרסומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסכם לך את זה. שלושה היתרונות של iGo שכמעט כולם מסכימים עליהם הם:

1. המפה נמצאת בזיכרון המכשיר. ניתן לנווט Offline (ללא גישה לאינטרנט).

2. תצוגה גרפית טובה יותר, במיוחד במחלפים.

3. אין פרסומות.

סעיף 1 לא רלוונטי בשראל שבה יש לכולם חבילה "לא מוגבלת" וכיסוי סלולרי ארצי. אני הייתי מחליף אותו דווקא במפות השטח שיש (וזה כן חשוב בעומק השטח לג'יפאים ששם לפעמים אין כיסוי סלולרי).

החסרונות העיקריים מבחינתי:

1. עדכניות !!!! יש רח' היכן שאני גר שסגור לסלילה כבר 3 חודשים ויהיה סגור עוד 4 חודשים. IGO לא יודעים את זה וכל הניווטים ביישוב- שגויים. בוייז, אני דיווחתי בלילה שסגרו את הרחוב וזהו !!! זה מעודכן לכולם.

2. דיווחי משטרה. זה מדהים עד כמה שזה עובד ועזר לי כתוספת לוולנטיין.

3. פשטות . פעם התלהבנו מתלת מימד כשהראו את עזריאלי. היום זה סתם מידע עודף שרק מעיק.

4. מקלדת - של המכשיר

5. חינם, כבר אמרנו ?

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עדכניות !!!! יש רח' היכן שאני גר שסגור לסלילה כבר 3 חודשים ויהיה סגור עוד 4 חודשים. IGO לא יודעים את זה וכל הניווטים ביישוב- שגויים. בוייז, אני דיווחתי בלילה שסגרו את הרחוב וזהו !!! זה מעודכן לכולם.

2. דיווחי משטרה. זה מדהים עד כמה שזה עובד ועזר לי כתוספת לוולנטיין.

מסכים איתך לגמרי לגבי שניהם. התלת ממד מיותר לטעמי, אני בכל אופן מעביר כל תוכנת GPS

לדו ממד, כך זה ניראה יותר כמו מפה והרבה יותר קל לי להתמצא.

העדכניות והדיוק של המפה הם חשובים מאוד, כניראה אפילו הכי חשובים. מפה שגויה, לא עדכנית וכו'

הופכת את אותה תוכנת GPS למיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעית עדכניות קיימת בכל אחת מהתוכנות האלה - לוייז פחות , אבל עדיין... לפני חודש הייתי צריך להסתובב באזור החפירות בדרום ת"א, ווייז כל הזמן ניסתה להכניס אותי לרחובות סגורים. מפות גוגל מדי פעם מצעיות לפנות שמאלה או לעשות פרסה במקומות בהם האופציות האלה לא קיימות (גם בת"א). על IGO כבר נאמר מעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרגיל לעבוד עם מפה (מודפסת או ממוחשבת), לדעתי יעדיף דו ממד.

מי שאוהב "להתמסר" ל GPS ולהיות תלוי בו באופן מלא, אולי ירגיש יותר בנוח

עם התלת ממד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרגיל לעבוד עם מפה (מודפסת או ממוחשבת), לדעתי יעדיף דו ממד.

מי שאוהב "להתמסר" ל GPS ולהיות תלוי בו באופן מלא, אולי ירגיש יותר בנוח

עם התלת ממד.

כמו שכתבת "מי שרגיל" ,הטייסים ואנשי שטח נוח ומספיק להם דו ממד כי עובדים על שטח גדולי עם מבט מלמעלה,ומי שנוסע מרמזור לרמזור בין הבניינים ואוהב גרפיקה עם קשקושים מסביב אז מעדיף להשתמש במלת ממד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרון מהותי ששמתי לב אליו הוא שבשימוש באייפון ה iGO "לא יודעת" להזרים הנחיות והתראות קוליות למערכת של הרכב באמצעות דימוי שיחה נכנסת. כדי לשמוע הנחיות והתראות קוליות צריך תמיכה ב A2DP ולהיות בזמן הניווט על ערוץ הסטרימניג במערכת.

בוויז אם מסמנים בהגדרות השמע "העדפת בלוטות' ", אז כשיש התרעה קולית הוויז מדמה שיחת טלפון נכנסת (בלי צילצול אלא ישר מענה אוטומטי) וההודעה נשמעת במערכת בכל מצב (בתנאי שהמסך של האייפון דולק) ובלי קשר לאיזה ערוץ שומעים באותו הרגע (רדיו\סטרימיניג\מדיה).

אם אני לא טועה באנדרואיד התכונה הזו מלכתחילה לא עובדת כי קיימת הפקדת בין ערוץ הסטרימינג וערוץ השיחה כך שהחסרון הזה רלוונטי רק לאייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

כמו שכתבו כאן מ"מערכת קארזפורום", אני אהיה נציג הפורום שיתראח במרכז הפיתוח של NNG.

קודם כל צריך להסתכל על זה כתעודת כבוד לפורום.

אם עד היום זכות הסיקור הראשונית היתה לעתונות הקלאסית (כתובה או מקוונת), אז הפעם לראשונה קארזפורום מקבל במה כשווה מול שווים.

זה רק אומר שאנחנו על המפה :-)

כפועל יוצא מהיותנו פורום, של כולם ועם כולם, (וזה לדעתי גם היתרון הגדול שלנו, בניגוד למדיה המסורתית), אשמח מאד אם כולם כאן יהיו מעורבים ויעלו שאלות/תהיות/השגות וכל מה שעולה על דעתכם כבר מעכשיו, שאלות שאשאל את צוות הפיתוח.

וכמו שנרשם בהודעת הפתיחה, תקבלו עדכונים מהשטח.

יהיה מעניין.

אתה כמובן תארגן לפורום קופון להורדה חינמית של הגירסה החדשה, נכון?.... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...