Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת הדור החדש של תוכנת הניווט מבית iGO, ה-primo nextgen

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אפשר לתמצת לכמה מילים אז הממשק מצויין, עדכוני התנועה הרבה פחות.

בנוגע לממשק צריך לזכור שיש להם 2 סוגי ממשקים. אחד לסמארטפונים שם הכל קטן ואחד למערכות המובנות שם האיקונים גדולים וברורים והתצוגה שונה לגמרי.

הנה תמונה ממערכת רכב.

אגב כמו שכתבו כאן לפני, אלוגריתם התנועה של אייגו שונה מוויז ולכן הניתוב שונה.

4a689f10edf9ecd96a8d4b49f8ce61ea.jpg

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ceyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 269
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קיבלתי חיווי קולי על נסיעה מעל המהירות המותרת, ב-374 קמ״ש.

באג? או שלא הייתי עירני?

גם לי הוא הראה שהמהירות שלי 374 קמ"ש ובכלל עוד לא הספקתי להכנס לאוטו.

Sent from overseas using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לממשק צריך לזכור שיש להם 2 סוגי ממשקים. אחד לסמארטפונים שם הכל קטן ואחד למערכות המובנות שם האיקונים גדולים וברורים והתצוגה שונה לגמרי.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

הי

האם יש גירסה חינמית של IGO חדשה למערכות הפעלה WINCE ו MIPS

?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כעת היה לי ניסוין נוסף - ואחרון - להשתמש בדרעק הזה. נסעתי מבית העלמין ירקון לת"א. עדיין לא זוכר את הדרך, אבל מרוב טיפשותי הפעלתי את IGO (למרות שכבר היו לי ספקות לגבי אמינותה). בפעמיים הקודמות נסעתי עם מפות גוגל - הן לקחו אותי זריז לכביש מס' 4, כמו שצריך. IGO לקחה אותי ללב פתח תקווה (מסלול מהיר!!!); בשלב מסוים נשברתי ועברתי למפות גוגל שחילצו אותי משם. זאת תוכנת ניווט לאויב, שיסתבך בארץ:evil: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להתקין. בסוף ההורדה רושם קוד שגיאה 505. מישהו יודע למה?

תנקה כל התקנות הקודמות כולל כניסה למכשיר ותמחק כל התיקיות של IGO

וגם כאן

. זאת תוכנת ניווט לאויב, שיסתבך בארץ:evil: .

לא טוב לך ? תמחק ונגמר.

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

האם יש גירסה חינמית של IGO חדשה למערכות הפעלה WINCE ו MIPS

חינם? לא נראה לי, ראה תשובה בנושא כאן. אבל מי יודע, אולי תצוץ יום אחד גרסה חינם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חינם? לא נראה לי, ראה תשובה בנושא כאן. אבל מי יודע, אולי תצוץ יום אחד גרסה חינם :)

כן ,רוצה חינם כי בתשלום יש לי בחינם כבר מזמן :lol:...

לMIPS לא בטוח שקיים בכלל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראה לי סביר.

לא לדאוג, תקבלו גם כזה...

[ATTACH=CONFIG]464830[/ATTACH]

א. בהצלחה להקליד נורמלי על מקדלת שהיא לא בסידור QWERTY. (אמרנו מכשירי מיו של פעם?)

ב. אם תעבור למקלדת עברית QWERTY, תראה את זה: (ולשם השוואה גם את המצב שלך ליד)

asset (Custom).PNGasset2 (Custom).PNG

(על מסך של טלפון, ויש לי מסך 5.5", זה נוראי). כמו שכתבתי, למה לנסות להמציא את הגלגל? למה לתת לי גזיליון שפות ברשימה אינסופית שם? פשוט תשתמשו במקלדות של המכשיר. הם מכוונות לפי העדפת המשתמש כבר.

עוד דבר ששכחתי, עד כמה שהבנתי מהניסיונות שלי, מקדלת עברית QWERTY, מחייבת ממשק מלא בעברית. בעעע.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב לך ? תמחק ונגמר.

איזה מין תגובה מוזרה... כן, לי לא טוב להסתבך לשווא במקומות שאני לא מכיר. ולך טוב? אם בעקוות ההודעה שלי לפחות חבר פורום אחד יפעיל את מפות גוגל במקום IGO, ויחסוך בכך זמן ועצבים - כבר אוכל לחשוב שתרמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הזה עם מקלדות והזנת יעדים בצורה מפגרת רק מראה שnng עדיין לא מבינים את קהל היעד שלהם, ואם מהגרסה הקודמת ועד עכשיו לא הבינו - כנראה זה גם לא יקרה.

אפליקציית אייגו תמיד הרגישה כמו העתק-הדבק של מה שהם יוצרים עבור מערכות ניווט ייעודיות, וזו גישה פשוט לא נכונה.

היתרונות היחסיים של אייגו מסתכמים בכמה פיצ'רים קטנים שלחבר'ה של גוגל ייקח אולי חודש להטמיע כמו שצריך.

קיצר פבל יודע על מה הוא מדבר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...