Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד טמפרטורה למנוע

eaglehorse
שימו לב! השרשור הזה בן 2851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי במודל . אבל תעצור ב 110 . מנועים בנזין אטמוספריים עובדים סביב 97 . מנועי מוגדשים עובדים בטמפרטורה גבוה יותר . לרוב 10 מעלות יותר . כל מנוע טמפרטורת העבודה שלו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתקנה תעקוב אחרי הטמפ' במצב רגיל, ז"א שמד החום בסביבות האמצע, או קצת מעל האמצע, לא בכיוון ה3/4. ותוסיף על זה 5-10 מעלות. אצלי זה כמו בתגובה לפני, למרות שהיה גם בעצירה 104 מעלות. טמפ' המים שבדקתי עם odbii בין 90-98 שהמים בסביבות האמצע, מבחינתי יש סימן שאלה האם במצב נסיעה בגלל הפרש הטמפ' בין הצד החיצוני של הראש לבפנים במידה ויוצאים כל המים האם ההתראה של הטמפ' תמנע נזק בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להשתמש באפליקציית OBD2 פשוטה וזולה? הטמפרטורה שמחשב ניהול מנוע קורא היא הטמפרטורה שעל פיה הוא מדליק נורת אזהרה בעת צרה.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-לא מעשי לדעתי באופן קבוע כל הזמן לנסוע עם אפליקציה פתוחה.

-לא ברור לי בכל אופן, אם זה בעייתי כל הזמן לנסוע עם הפלאג שמחובר לodb2, מבחינת זה שמחובר למחשב בעקיפין, לחשמל, אולי מכניס את הרכב למצב בדיקה וכו', סביר שיש כאלה שמתחברים באופן קבוע בלי בעיה.

-מכשיר שמתחבר עם מסך לodb2 גם עולה כמה מאות שקלים.

-במידה והמים יוצאים מצנור קרוע, משאבה מקולקלת וכו' טמפ' המים לא מייצגת את טמפ' המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יתעלק על השרשור ברשותכם, גם אותי הטרידה המחשבה שבמגאן הקשישה ילך המנוע בגלל פיצוץ בצינור מים או מנזילה במשאבה וקניתי את המוצר הבא: http://www.aliexpress.com/item/2015-Audew-37mm-Oil-Water-Temp-Temperature-Gauge-Universal-Micro-Digital-Red-LED-Sensor-50-150/32450225093.html, שאמור למדוד את חום השמן,הוא בא עם סנסור ועלה כ 13$, לקחתי אותו למוסך ולא ידעו מה לעשות איתו ולאן לחבר אותו, אשמח אם מישהו יכול לתת כיוון להיכן יש לחבר את הסנסור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חיישן לחץ. זה מד חום. יש רגש בצורת פיוז. תוקעים אותו בחור שקרוב לבלוק מנוע . ממלאים במשחה טרמית . סותמים עם סיליקון שחור וזהו . אבל למה קנית ללא התראת זמזם ? כולה היית צריך להוסיף 5$

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל למה הכוונה בחור שקרוב לבלוק מנוע, יש חור מוכן או שצריך לעשות אותו ? מדובר במגאן קופה דור ראשון מודל 97 מנוע 1600.

המנוע נראה בערך כך זה של רכב אחר אבל מאותו סוג שבפירוק:

IMG_20151218_123255 1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אתה צריך לקנות מתאם כזה http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=Water+Temp+Temperature+Gauge+Joint+Pipe+Sensor+Radiator+Hose+Adaptor&_sacat=0

תשים לב לקוטר של הצינור ברכב שלך, לתוך זה תבריג את החיישן זה אמור להיות בקוטר זהה 1/8 NPT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמה שצירפת מיועד לסנסור למדידת חום מיים ואני רציתי למדוד את חום השמן, ראיתי שיש מתאם שמתלבש לפני הפילטר שמן, רק אני לא מבין איך בדיוק לחבר אותו לבלוק של המנוע , אם מישהו מבין. אשמח לעצה

http://www.ebay.com/itm/Oil-filter-block-Adaptor-Sandwich-Plate-for-pressure-temperature-sensor-gauge-/361342296211?hash=item5421ade093:g:jOEAAOSwgQ9Vpn1B&vxp=mtr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר ראיתי מישהו עם ג'יפ שהחליט גם לנטר את טמפרטורת השמן שלו אז הוא פשוט קנה חיישן עם הברגה שמתחבר במקום הבורג ריקון שמן באגן שמן.

רעיון נחמד, הוא לא היה צריך לקדוח בשום מקום, רק לשים חיישן עם הברגה בגודל המתאים, תנסה לחפש משהו כזה.

עריכה:

חפש פה רק תשים לב למידות של הבורג ריקון שמן שלך ולמידות של החיישן שאתה אמור לחבר אליו.

עריכה אחרונה על ידי ROEi1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...