Jump to content

eaglehorse

 • הודעות

  152
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של eaglehorse

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. תודה על התשובות, אכן ויתרתי על הרכב.
 2. מצאתי רכב שנתון 2016 עם פחות מ 40,000ק"מ אלא שהבעלים עשה לו רק 2 טיפולים במהלך כל הזמן, ז"א כל 15k רכב צריך לעבור טיפול כל 15k או כל שנה מה שיבוא קודם, כמה זה קריטי למצב של הרכב? מה כדאי לבדוק שעלול להינזק מחוסר טיפול ראוי?
 3. כואב להוציא על הפיקנטו סכום גבוהה ממה שהוצאתי על הפורטה. כנראה שהמחיר הוא שקול למה אנשים מוכנים לשלם, ובארץ רגילים לשלם ביוקר על כל דבר כמעט.
 4. אני מחפש לאישתי רכב שני קטן לנסיעות קצרות לעבודה וחזרה, והיא נדלקה על הפיקנטו, ואני אומר סבבה, רכב קטן, אני מקציב פחות מהסכום של הרכב המשפחתי (הפורטה) ואז לתדהמתי אני רואה שביד 2 הפיקנטו יותר יקרה מהרכב המשפחתי שלנו😵 איך יתכן?
 5. אני מחפש מאזדה 2 מנוע 1500הדגם הקטן לא הסדאן, בין השנים 2010 עד 2013 מידיים פרטיות ועד 140,000ק"מ מעונין לקנות מאדם פרטי, לא סוכני מכוניות. תודה.
 6. אם כך אז אני מחפש סופר מיני, רכב קטן אבל לא בקטגוריה של הכי קטנים.
 7. מאזדה 2 זה סופר מיני? באמת מפתיע, תא המטען שלו מרווח יחסית לכל שאר דגמי הסופר מיני, לגבי הסוויפט, זה דוקא דגם שכן בדקתי, תא המטען קטן באופן ניקר מהמאזדה 200 ליטרים בהשוואה ל 250 במאזדה, ובאופן כללי עד שנתון 2010 בעלי הנפח 1.5 הוא ניראה נחות בהשוואה למאזדה, איזה עוד דגמים אפשר לבדוק?
 8. אני מחפש רכב קטן וזריז, מיני (לא סופר מיני) התכונות הכי חשובות הם: זריזות וכוח - שיעלה את העליות של ירושלים בלי להתאמץ אמינות מכאנית - טיפול תקופתי פעם בשנה. יציבות בסיבובים תא מטען יחסית גדול (עד כמה שניתן לרכב קטן) הרכב הוא לשימוש עירוני בעיקר ומדי פעם מחוץ לירושלים נהגת מבוגרת בת 75 כך שאמינות ויציבות מאוד חשובים. (היא גם רוצה שיהיה חזק כמו המאזדה 323 1.8 שהיא מאוד אוהבת) תקציב של 25k +/- חשבתי על מאזדה 2 אקטיב עד שנתון 2012 אבל אני לא רוצה להינעל על דגם מסוים. תודה.
 9. אני מעוניין לרכוש רכב מסוכנות רכב "אוטו אלון" בבת-ים מעולם לא רכשתי רכב מסוכנות, תמיד מיד פרטית, אודה אם מישהו רכש מהם רכב ויכול להמליץ או שלא להמליץ תודה מראש.
 10. כאשר עוצרים ומתחילים לנסוע זה גם עושה דפיקות.
 11. הדפיקות לא בזמן נסיעה אלא רק במעבר במצבים השונים בגיר. הרכב מטופל כמו שעון כל שנה.
 12. לאחר טיפול תקופתי לרכב במוסך הוא חזר עם דפיקות במעבר הילוכים מ D ל P ול R (אוטומט). (זה לא קרה מיד לאחר שיצא מהמוסך אלא כמה שעות באותו היום כאשר הרכב לא נסע הרבה) השאלה האם יש חשד שזה נגרם במהלך הטיפול או שזה רק צירוף מקרים להלן הרשימה של מה שעשו במוסך: עבודות: 1. טיפול חלקים: 1. מסנן שמן מקורי 2. פלשינג לשמן 3. שמן מנוע 4. תוסף דלק 5. אטם פקק ריקון שמן
 13. שלום, מה עושים בטיפול 90,000 ק"מ לרכב מסוג קיה פורטה משנת 2013 (הדגם החדש עם 130 כס) תודה לעונים
 14. שלום, שני החלונות האחוריים בפורטה 2013 מתקלקלים באופן תדיר כל שנתיים בערך, התקלות החלו עוד בשנה הראשונה של הרכה כשהיה חדש. המנגנון ימין הוחלף פעמיים בהפרש של 3 שנים והמנגנון שמאל הוחלף פעם אחת, היום שני החלונות לא עובדים וכנראה צריך להחליף שוב את המנגנונים (עוד לא בדקתי במוסך) האם זאת בעיה ידועה לפורטה באופן כללי או שיש בעייה נקודתית ברכב? מה יכולה להיות הסיבה שהם מתקלקלים? אני מתלבט לפני קנייה האם כדאי לקנות את הרכב הזה או לא.
 15. כן, האם המפסק מבטל רק את החלונות האחוריים? כי הקידמיים עובדים. מדובר על רכב שאני שוקל לרכוש, הבעלים אמר שחלון אחורי אחד לא עובד ואז מצאתי ששניהם לא עובדים, ובמוסך אמרו לו שזה בגלל חוסר שימוש מה שנראה לי מעט תמוהה שחלונות מפסיקים לעבוד בגלל חוסר שימוש, מה עוד שהוא כבר תיקן בעבר את החלון.
×
×
 • תוכן חדש...