Jump to content

eaglehorse

 • הודעות

  152
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי eaglehorse

 1. תודה על התשובות, אכן ויתרתי על הרכב.
 2. מצאתי רכב שנתון 2016 עם פחות מ 40,000ק"מ אלא שהבעלים עשה לו רק 2 טיפולים במהלך כל הזמן, ז"א כל 15k רכב צריך לעבור טיפול כל 15k או כל שנה מה שיבוא קודם, כמה זה קריטי למצב של הרכב? מה כדאי לבדוק שעלול להינזק מחוסר טיפול ראוי?
 3. כואב להוציא על הפיקנטו סכום גבוהה ממה שהוצאתי על הפורטה. כנראה שהמחיר הוא שקול למה אנשים מוכנים לשלם, ובארץ רגילים לשלם ביוקר על כל דבר כמעט.
 4. אני מחפש לאישתי רכב שני קטן לנסיעות קצרות לעבודה וחזרה, והיא נדלקה על הפיקנטו, ואני אומר סבבה, רכב קטן, אני מקציב פחות מהסכום של הרכב המשפחתי (הפורטה) ואז לתדהמתי אני רואה שביד 2 הפיקנטו יותר יקרה מהרכב המשפחתי שלנו😵 איך יתכן?
 5. אני מחפש מאזדה 2 מנוע 1500הדגם הקטן לא הסדאן, בין השנים 2010 עד 2013 מידיים פרטיות ועד 140,000ק"מ מעונין לקנות מאדם פרטי, לא סוכני מכוניות. תודה.
 6. אם כך אז אני מחפש סופר מיני, רכב קטן אבל לא בקטגוריה של הכי קטנים.
 7. מאזדה 2 זה סופר מיני? באמת מפתיע, תא המטען שלו מרווח יחסית לכל שאר דגמי הסופר מיני, לגבי הסוויפט, זה דוקא דגם שכן בדקתי, תא המטען קטן באופן ניקר מהמאזדה 200 ליטרים בהשוואה ל 250 במאזדה, ובאופן כללי עד שנתון 2010 בעלי הנפח 1.5 הוא ניראה נחות בהשוואה למאזדה, איזה עוד דגמים אפשר לבדוק?
 8. אני מחפש רכב קטן וזריז, מיני (לא סופר מיני) התכונות הכי חשובות הם: זריזות וכוח - שיעלה את העליות של ירושלים בלי להתאמץ אמינות מכאנית - טיפול תקופתי פעם בשנה. יציבות בסיבובים תא מטען יחסית גדול (עד כמה שניתן לרכב קטן) הרכב הוא לשימוש עירוני בעיקר ומדי פעם מחוץ לירושלים נהגת מבוגרת בת 75 כך שאמינות ויציבות מאוד חשובים. (היא גם רוצה שיהיה חזק כמו המאזדה 323 1.8 שהיא מאוד אוהבת) תקציב של 25k +/- חשבתי על מאזדה 2 אקטיב עד שנתון 2012 אבל אני לא רוצה להינעל על דגם מסוים. תודה.
 9. אני מעוניין לרכוש רכב מסוכנות רכב "אוטו אלון" בבת-ים מעולם לא רכשתי רכב מסוכנות, תמיד מיד פרטית, אודה אם מישהו רכש מהם רכב ויכול להמליץ או שלא להמליץ תודה מראש.
 10. כאשר עוצרים ומתחילים לנסוע זה גם עושה דפיקות.
 11. הדפיקות לא בזמן נסיעה אלא רק במעבר במצבים השונים בגיר. הרכב מטופל כמו שעון כל שנה.
 12. לאחר טיפול תקופתי לרכב במוסך הוא חזר עם דפיקות במעבר הילוכים מ D ל P ול R (אוטומט). (זה לא קרה מיד לאחר שיצא מהמוסך אלא כמה שעות באותו היום כאשר הרכב לא נסע הרבה) השאלה האם יש חשד שזה נגרם במהלך הטיפול או שזה רק צירוף מקרים להלן הרשימה של מה שעשו במוסך: עבודות: 1. טיפול חלקים: 1. מסנן שמן מקורי 2. פלשינג לשמן 3. שמן מנוע 4. תוסף דלק 5. אטם פקק ריקון שמן
 13. שלום, מה עושים בטיפול 90,000 ק"מ לרכב מסוג קיה פורטה משנת 2013 (הדגם החדש עם 130 כס) תודה לעונים
 14. שלום, שני החלונות האחוריים בפורטה 2013 מתקלקלים באופן תדיר כל שנתיים בערך, התקלות החלו עוד בשנה הראשונה של הרכה כשהיה חדש. המנגנון ימין הוחלף פעמיים בהפרש של 3 שנים והמנגנון שמאל הוחלף פעם אחת, היום שני החלונות לא עובדים וכנראה צריך להחליף שוב את המנגנונים (עוד לא בדקתי במוסך) האם זאת בעיה ידועה לפורטה באופן כללי או שיש בעייה נקודתית ברכב? מה יכולה להיות הסיבה שהם מתקלקלים? אני מתלבט לפני קנייה האם כדאי לקנות את הרכב הזה או לא.
 15. כן, האם המפסק מבטל רק את החלונות האחוריים? כי הקידמיים עובדים. מדובר על רכב שאני שוקל לרכוש, הבעלים אמר שחלון אחורי אחד לא עובד ואז מצאתי ששניהם לא עובדים, ובמוסך אמרו לו שזה בגלל חוסר שימוש מה שנראה לי מעט תמוהה שחלונות מפסיקים לעבוד בגלל חוסר שימוש, מה עוד שהוא כבר תיקן בעבר את החלון.
 16. האם יתכן שחלונות החשמל האחוריים הפסיקו לעבוד בגלל אי שימוש? כמה צריך לעלות תיקון כזה? תודה
 17. אתה בטוח ש 1.6 יותר חזק מ 1.8? לפי המפרט ראיתי ל 1.6 הרציף יש רק 4 הילוכים
 18. המולטחמדיה כוללת גם את מצלמת הרוורס? או במילים אחרות האם לדגמי 2014 ומטה אין מצלמת רוורס? ובדיגמי 1.6 יש גם את כל האבזור שמציע 1.8?
 19. מישהו יכול לעשות לי סדר עם דגמי מיצובישי לנסר ספורטבק 1.8? האם יש הבדל בין 2015 ל 2014? הבנתי שמשנת 2008 זה בעצם אותו דגם, מה בכל זאת ההבדלים? ואיך יתכן שיש לא מעט דגמי 2015 למכירה ואין כמעט בכלל דגמי 2012 עד 2014 למכירה?
 20. אין לי שום תיעוד לפלאשינג, כשביקשתי ממנו לפתוח את תוכן הטיפולים ראיתי בין השורות "פלאשינג" וזה הדליק אצלי נורה אדומה. אני יודע שיש סוגי רכבים שהפלאשינג ממש פוגע באטימה, אז רציתי לברר עד כמה סביל הספורטק לסוג כזה של טיפול, ד"א ביד2 הרכבים הרבה יותר יקרים בסביבות ה 50,000ש"ח לקילומטרז נמוך.
 21. זאת כמובן בדיקה שלהם ובעקבות הבדיקה הם עשו פלאשינג, אם וכאשר אני יחליט להמשיך לבדוק אותו (עם ערבות של 1000ש"ח לצורך הבאתו) אני יקח אותו לבדיקה, השאלה שלי הייתה האם לרדת ממנו בשלב הזה בגלל רעשי המנוע שהם מצאו וטיפול הפלאשינג שהם עשו. אני מנסה להבין כמה נזק גורם טיפול הפלאשינג או שזה טיפול לגיטימי ואין ממש ממה לחשוש ממנו לטווח הארוך.
 22. היום הציעו לי מסוכנות ליסינג את הרכב מיצובישי לנסר ספורטבק 2015 1.8 יד ראשונה נהג יחיד מליסינג עם 130,000ק"מ. בבדיקת רישוי ניתן לראות את ההערה ל"מנוע רועש" שבעקבות זה הם עשו לו פלאשינג דבר שדי מרתיע אותי, האם אני צריך להיות מודאג מהעובדה שהיה רעש למנוע או שעשו לו טיפול פלאשינג? האם הטיפול יכול לפגוע במנוע או לגרום לתקלות עתידיות? האם אני צריך לרדת מהרכב הזה בעקבות זה? אני לא יודע היכן הם עושים את התיקונים, אם יש להם מוסך מרכזי משלהם או שהם שולחים למוסך מורשה מיצובישי? האם המחיר של 42.000ש"ח הוא מחיר סביר? ובכלל אשמח לישמוע חוות דעת לסוג הרכב הנ"ל עלות טיפולים, תקלות ידועות, צריכת דלק
 23. אז למה קרוז? האמת שזאת רק אחת מהאופציות אך נראה לי שזאת התמורה הכי טובה שאפשר לקבל לתקציב של עד 40,000 שנתון יחסית חדש וקילומטרץ מתחת ל100,000, (זה מה שאני מחפש, לא פחות משנת 2012 ואמינות) הרכב גם מפנק מבפנים עם לא מעט אביזרים, האם הוא כולל מצלמות רוורס? אשמח לעוד המלצות לגבי ההמלצה ל 1.4 טורבו, אני מאמין שהוא באמת יותר חזר מה 1.6 האם גם יותר מה 1.8? בכל מקרה החוזק שמקבלים ממנוע טורבו קטן הוא על חשבון המעמסה עליו הרי מאפשרים יותר כניסת אויר ועל כן יותר דלק ומאפשרים אם כך לנצילות גבוהה יותר אך למעשה מאמצים את המנוע הרבה יותר ולכן הבלאי עליו יהיה יותר משמעותי, מה גם שהטורבו יעבוד כמעט תמיד ולא רק בפיקים אז אני לא ממש מתלהב לקנות מנוע טורבו קטן אלא מנוע יותר גדול. שמירת הערך פחות חשובה לי שכן אני מתכוון להשתמש בו עד שימות או אחרי לפחות 7 שנים.
 24. למה אתה מתכוון עלול להתדרדר אחורה? האם זה גיר אוטומטי רגיל פלנטרי או גיר רובוטי דו מצמדים? לאיזה שנתונים היה ריקול לגיר וכמה שנות אחריות הם נותנים? ומה עדיף את ה 1.6 או 1.8? עוד משהו, איזה סוגי גימור יש לדגם הזה ומה ההבדלים בינהם? תודה
 25. מטרת הרכב היא למשפחה עם ילד קטן לנסיעות עירוניות קצרות ומדי פעם (סופש"ים) בין עירוניות, יש גם נסיעות לירושלים מדי כמה זמן. הבנתי שלקרוז יש 3 סוגי מנועים, 1.4 טורבו, 1.6 ו 1.8 בהנחה שאני מחפס רק אוטומט איזה מנוע הוא המוצלח מבין כולם בעיקר מבחינת אמינות ומה צריכת הדלק של כל אחד, איזה תיבת הילוכים זאת? מצמד רגיל או כפול? מה המחלות של הרכב הזה, הבנתי שהמזגן מעט חלש, האם זה נכון? האם גם היה ריקול לגיר?
×
×
 • תוכן חדש...