Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזעם הציבורי נובע מכך שהוא מוזן תקשורת. העסקה, מאידך, לא מוכתבת על ידי התקשורת אלא על ידי הראיות בתיק שלמיטב ידיעתי, אף אחד בשרשור הזה לא נחשף אליהן, אלא אם אני טועה כמובן. הסימנים האובייקטיביים היחידים שיש לנו שאפשר איכשהו לסמוך עליהם הם שבוכריס שיקר והיו שם יחסי מין בין מפקד לפקודה/ות ושהתביעה הגישה כתב אישום מנופח שאין לה סיכוי להרשיע על פיו. חוץ מזה הכל שמועות, השערות וניפוחי תקשורת ומדיה חברתית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסימנים האובייקטיביים היחידים שיש לנו שאפשר איכשהו לסמוך עליהם הם שבוכריס שיקר והיו שם יחסי מין בין מפקד לפקודה/ות ושהתביעה הגישה כתב אישום מנופח שאין לה סיכוי להרשיע על פיו.

בדיוק בגלל זה אנשים מסוימים (ואני ביניהם) לא מבינים איך על דבר כזה מקבלים הורדה סמלית בדרגה אחת (אחרי שהוא פרש: קרי, ללא שום אפקט אמיתי) ו'על תנאי' --> או במילים אחרות, כלום ושום דבר.

כל זאת בארגון שיודע להעניש יפה יפה על חריגה מהכללים במקרים אחרים, מגוחכים יותר או פחות.

אני לא מתייחס לכל אלו שקוראים לו 'אנס' וכו' בדיוק מהסיבה שאתה אומר, ושאני אמרתי בעצמי - זה בולשיט היות ושום דבר מזה לא הוכח.

ה"עונש" שבוכריס קיבל בהינתן מה שאנחנו יודעים (בראש ובראשונה ההודאה שלו) - הוא בזיון ענק.

העונש המרכזי שהוא קיבל נגרם מהמדיה החברתית, והוא הרוויח אותו בחוסר-יושר, ליטרלי בחוסר יושר.

מצרף כאן פוסט קצר שלי בנושא, בעקבות כל אותן תגובות כאן ובמקומות אחרים שהחליטו שגם הודאה באשמה לא תשכנע אותם בכלום:

מתלוננת אחת? גולדיגרית.

מספר מתלוננות? עלילת דם.

איכון ג'יפיאס ותיעוד לחדר בצימר? פיתתה אותו.

הרשעה בבית משפט? שופטים סמולנים (אם הוא ימני) / פאשיסטים (שמאלני)

עסקת טיעון? כיפפו את ידו.

מכתב חתום על ידו שאומר "באמא שלי זה קרה ואני לוקח אחריות"? פוטושופ.

דגימת דיאנאיי + תיעוד מצולם של המקרה + עדים? כן אבל בתכלס הוא גיבור ישראל והוא היה תחת לחץ ותכלס הוא תרם הרבה למדינה ואחד כזה בטח יש לו ניסיון אז סביר להניח שהיא נהנתה יאללה לא צריך להיות כבדים

--

מעניין אותי באיזו סיטואציה המצדדים בבוכריס, זה שהתחיל בטענה "לא היה ליטוף!" וסיים ב"הא נכון היה את הפעם ההיא שבעלתי אותה חחחחח לא קלטתי שזה אסור אופסי" היו אומרים שקרה כאן משהו לא תקין.

לי אין מושג מה קרה שם, לא מעניין אותי שיש לו כיפה ולא שפטתי אותו לחיוב או שלילה כשהפרשה נפתחה (ואלו שכן - שייכים לאותו זן אנשים אליהם הביקורת מופנית).

אבל אם כאשר הוא מודה בפשע, הטיעון של חלק לא מבוטל מהאנשים זה "כן... אבל", אז זה אומר דרשני. זה אומר שכנראה אין *שום* סיטואציה בה הם היו מסכימים שקרה כאן משהו לא תקין, זה אומר שקודם כל בחרו את התוצאה הרצויה - ואח"כ תירוצים שיצדיקו אותה.

ותירוצים זה כמו פלוצים, יש אותם לכולנו אבל אנחנו לא מודים כשהם נפלטים בפומבי.

--

חלאס עם השיח זהויות המפגר הזה, אפשר להיות שמאלני ולטעון שזהבה גלאון מגיבה בצורה שערורייתית לטענות על השחיתות המפלגתית של ח"כ פריג', אפשר להיות ימני ולטעון שצריך לבדוק האם יש ניגוד אינטרסים כשהעו"ד הפרטי ומקורבו של רה"מ מעורב בעסקה צבאית של מאות מיליוני דולרים, ואפשר להיות דתי-לאומי ולטעון שמפקד שהודה בשקר ובבעילה אסורה של פקודות שלו צריך להיענש.ואפשר גם תמיד להיות אוטומטית בעד האנשים "שלך", באופן מיידי שיטתי ועיוור, כמו אוהד של קבוצת כדורגל. אבל תכלס זה מוציא אותך די מאעפן.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניך הוא מגוחך. בעיני לא מסיבה אחת - אני לא יודע מה העונש הקבוע על כך בחוקים ובפקודות. תסמוך על רשויות התביעה שלנו, ששואפות בד"כ לזמבר בתיקי פרופיל גבוה (וזה פרופיל גבוה אחושרמוטה, pardon my french), שאם כל מה שהם מצליחים לשיג זה זה - אז זה מה יש כרגע, במסגרת החוק. לא במסגרת לינץ' ציבורי.

כל היתר זאת התלהמות לשמה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור

זה נקרא פוסט קצר

קרא לאט את ההודעה 558 של RK

לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר

אבל זה בגלל שאנחנו סומכים על רשויות החוק עדיין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה בגלל שאנחנו סומכים על רשויות החוק עדיין.

אמר זה שלפני הודעות מספר הודיע כי הנאשם לא אשם גם לאחר שהודה במעשה, כי לך תדע כמה משקל לתת להודאה שלו.

קוראים לזה דאבל סטאנדרטס ישה.

שים לב שזו הפעם השניה/שלישית שאתה אומר לי לקרוא לאט הודעות, אם לא היינו סוגשל מכירים הייתי חושב שאתה רומז שאני דיסלקט...

אבל עזוב שטויות אתה בא לרמת ישי ב19 לדצ' או שיש לך עוד פעם ? P:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותירוצים זה כמו פלוצים, יש אותם לכולנו אבל אנחנו לא מודים כשהם נפלטים בפומבי.

גדול.

מי לוקח לחתימה?

RK - השיקולים לחתימת הסכמי טיעון הרבה פעמים לא ברורים לציבור הרחב, וגם זה גורם תרעומת. יתכן שהסיבה היא חולשת הראיות בתיק, יתכן שרצון לחסוך לקרבנות את העדות והחקירה הנגדית, יתכן שסתם עצלנות של מישהו. לא יודע. אני מניח שהיחידים שיודעים הם נציגי הפרקליטות בתיק, בוכריס ופרקליטיו. כיון שעצם הסכם הטיעון גורם התרעמות ציבורית, אולי הגיע הזמן לחשוף את המניעים לחתימתו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם הבנת את ההערה אז אתה כבר לא :lol:

רשום לפני, וכנראה שתצטרך לסבול את נוכחותי שם.

תקרא את הודעותי ( הודאותי ) כי נאשם בהיכנסו לעיסקת טיעון בה הוא מודה במשהו שהוא אולי לא עשה עושה זאת מהחשש שלא יצליח להזים את האשמה היותר חמורה נגדו.

התביעה לא עושה זאת מעצלות , אלא מחוסר היכולת באותה רמת הוכחה הנדרשת בדין הפלילי , להוכיח את אשר היא מנסה להאשימו.

ואם לא מובן

אז אני לא מתייחס לבוכריס , שאני מניח שבשום שלב וגם היום לא מודה באונס

ואיך אמר ביל קלינטון

לא קיימתי יחסי מין עם מוניקה לוינסקי ( כל אחד וההגדרה שלו ליחסי מין ).

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול.

מי לוקח לחתימה?

RK - השיקולים לחתימת הסכמי טיעון הרבה פעמים לא ברורים לציבור הרחב, וגם זה גורם תרעומת. יתכן שהסיבה היא חולשת הראיות בתיק, יתכן שרצון לחסוך לקרבנות את העדות והחקירה הנגדית, יתכן שסתם עצלנות של מישהו. לא יודע. אני מניח שהיחידים שיודעים הם נציגי הפרקליטות בתיק, בוכריס ופרקליטיו. כיון שעצם הסכם הטיעון גורם התרעמות ציבורית, אולי הגיע הזמן לחשוף את המניעים לחתימתו.

עזוב אותך מקטנות

אני רוצה לקבל הסברים איך שופטים הגיעו להחלטות שלהם.

נעביר את השיפוט לכיכר העיר ( מה שעושה בעצם התקשורת ) ויאללה בלאגן.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה - בדרך כלל אתה הוא זה שמקשר פסקי דין מנומקים היטב. השופטים מחוייבים בנימוקים ופרסומם לציבור, לא בטוח לגבי שאר רשויות האכיפה.

עד היום לא הבנתי מדוע "אין עניין לציבור" בארוע שבו הבן שלי נפגע על ידי רכב במעבר חציה מרומזר, גם אם הפגיעה היתה קלה מאד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקבל הסברים איך שופטים הגיעו להחלטות שלהם.

מה זאת אומרת?!

הם תמיד מסבירים.

קוראים לזה "פסק דין".

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול.

מי לוקח לחתימה?

אני כבר רואה את נציג הפרקליטות עומד מול המלצמות ואומר - כן, כמו כל תובע במשפט אזרחי גם אנחנו בתחום הפלילי מגישים כתבי אישום מנופחים על מנת שיהיה לנו מנוף לניהול מו"מ :lol:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלשון המשפטית עובר ליום הפרסום.

רצוי שלתירוץ לא תהיה נפקת לעניין בו עסקינן.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?!

הם תמיד מסבירים.

קוראים לזה "פסק דין".

וחלקם תופסים מטרג' מדף שלא היה מבייש את אנה קרנינה או מלחמה ושלום...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובשפה שאף אחד לא יבין, לא בגלל הז'רגון, בגלל שתחבירית ולוגית המשפטים סתומים.

והכל כדי לא לעמוד בזמנים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת?!

הם תמיד מסבירים.

קוראים לזה "פסק דין".

כשהשופט כותב האמנתי לגירסת פלוני ולא האמנתי לגירסת אלמוני...

וערכאת הערעור לא מתערבת בכך אלא במקרים קיצוניים מהנימוק כי לשופט בערכאה הראשונה היתה את האפשרות של ההתרשמות הבלתי אמצעית עם העדים.

והרי במקרה של עבירת מין הנעשית במחשכים זו מילה כנגד מילה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...