Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש. שלא ננסה אותו על הקרח?

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוצע. ותודה! שבוע הבא - לוקח את החברה להתאמן בדריפטים על הקרח (היא ביקשה!)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק לי זה נדמה כי אין קשר בין כיוון הנסיעה לזווית הגלגלים?

ד"א, אמורות להיות ברכב בקרות אחיזה/זינוק, איך הסתדרת איתן? בענתיקה שלי (C240 משנת 98') ניתן לנתק את ה ESP אך הוא חוזר אוטומטית ב 60 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, זה ב.מ.וו, לא מרצדס. הבקרות מתנתקות לחלוטין. בקרת משיכה בלחיצה קצרה על ה-DSC, ובקרת יציבות בלחיצה של כ-3 שניות.

ולהפך - יש המון קשר בין כיוון הנסיעה לזווית הגלגלים. שים לב שאני כל הזמן מנסה לכוון את הגלגלים לכיוון אליו אני רוצה לנסוע. אלו הגלגלים האחוריים שרוצים לברוח כל הזמן...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי לגבי המשטח: האם מדובר באגם קפוא, בשלג שקפא או במשהו אחר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקסל שלי יש בטופ שלושה חברי פורום: אתה, עידן ומורן גוט; ועכשיו הבאת פה מכה של לפחות 50 נק', אז כל הכבוד :)

אני שמח שהתרופות עבדו ואחרי חצי שנה של שגעת החלמת.

אני מאחל לך עוד הרבה הנאה עם הבימרית הזו. היא נראית מאוד שמורה. סלון בן 10 אמור להיראות הרבה פחות טוב.

כרגיל תודה על הסקירה, תמונות והסרטון. נהניתי לצפות פעמיים :mm_yeah:

שאלה: הכל בהילוך 2?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רוני. נהנת ושוב באסת אותנו.

גם אני שונא אותך, ממש.

באקסל שלי יש בטופ שלושה חברי פורום: אתה, עידן ומורן גוט; ועכשיו הבאת פה מכה של לפחות 50 נק', אז כל הכבוד

מחזק ^^,פשוט שונא אותך והדם עכשיו רותח לי בורידים.

עבודה מעולה! KEEP IT UP :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאגו, אנחנו לפני גל קור משמעותי - צפויים גם פה שלגים בהרי הצפון, המרכז ואולי גם הגר הנגב. תכינו את המכוניות (או שעדיף שלא).

לעניין השרשור - תמונות יפות, את הטקסט עוד לא קראתי. מבטיח לקרוא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצה לי לעין 325 שנת 2005, כלומר E46 ב-4600 יורו.

אני שונא אותך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב. תתחדש. מקנא בתרבות המוטורית כמו כולם. :(

אני רוצה להבין משהו - כל האבזור הזה (מושבים מעור, מערכת מקורית, הגה מעור וכו') אבל חלונות ידניים מאחור? WTF?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מפרגן,, הייתי בבוקר בים.

תהנה בכייף , ואולי בזכותך, בטעות שר התחבורה חיפש משהו באינטרנט וראה את התמונות..

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לי לגבי המשטח: האם מדובר באגם קפוא, בשלג שקפא או במשהו אחר?

במקרה הזה זה לא אגם אלא פשוט שדה. טרקטור הגיע בבוקר ו"סלל" מסלול בשלג. כשהמכוניות עוברות על השלג הוא לאט לאט מתפזר לצדדים ומתחת יש שכבת קרח קשה ומאוד מאוד חלקה. כמה חלקה? חלקה מספיק שצריך מאוד להזהר כשיוצאים מהרכב - כי בקלות אפשר להחליק וליפול.

באקסל שלי יש בטופ שלושה חברי פורום: אתה, עידן ומורן גוט; ועכשיו הבאת פה מכה של לפחות 50 נק', אז כל הכבוד :)

אני שמח שהתרופות עבדו ואחרי חצי שנה של שגעת החלמת.

אני מאחל לך עוד הרבה הנאה עם הבימרית הזו. היא נראית מאוד שמורה. סלון בן 10 אמור להיראות הרבה פחות טוב.

כרגיל תודה על הסקירה, תמונות והסרטון. נהניתי לצפות פעמיים :mm_yeah:

שאלה: הכל בהילוך 2?

אז... כמה נקודות יש לי?

הכל בהילוך 3 האמת. רוב המסלול אני ב-50-60 קמ"ש. הילוך שני מגיע מהר מדי למנתק (הגלגלים מסתבסבים ב-80-90 קמ"ש) והופך את הנהיגה למלחמה.

מגניב. תתחדש. מקנא בתרבות המוטורית כמו כולם. :(

אני רוצה להבין משהו - כל האבזור הזה (מושבים מעור, מערכת מקורית, הגה מעור וכו') אבל חלונות ידניים מאחור? WTF?

כן, אני חושב שזה די אופייני לשנים האלו. ב.מ.וו הגיעו מאוד לא מאובזרות בסטנדרט ואנשים היו מוסיפים שלל חבילות. היום רמת האבזור הבסיסית כבר יותר נורמלית. הבעלים הראשון פשוט כנראה ויתר על חלונות חשמל מאחור...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...