Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס אקובוסט 2012 - רשמים תמונות ועדכונים

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף החלפתי צמיגים קדמיים מניטו NT830 מזעזעים ל-TOYO T1 SPORT מעולים. פרטים פה :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?448807-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%A1-2012-%282-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8%29/page6

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ההחלפה הבאה?:shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני חושב הפוך ממך, מיסטרB.

ה-t1sport שעל ה-159 אמנם אוחזים טוב ועם אורך חיים משופר ביחס לטויו קודמים (שגם איתם עברתי 5 ספרות של ק"מ),

אך הם סובלים מחוסר איזון מוחשי מאוד. האוטו פשוט מרקד לו. לפי הבעלים הקודם, לא עזר שום דבר.

צירוף מקרים - החלפתי את האחוריים באותם ניטו 830, זה היה קצת ברירת מחדל כי כמעט ולא קיימים צמיגים עם צירוף הקודים הדרוש.

הם אוחזים מצויין, שקטים ומחירם תחרותי (650 ליח').

ובעיקר - הראה שהבעיה היא אכן בטויו ולא באוטו כי רמת התזוזות ירדה לכמעט אפס (מקדימה עדיין יש זוג טויו).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חושב לגמרי הפוך כי גם אתה מסכים שמבחינת אחיזה ועמידות הם טובים.

אולי בצמיגים הספציפים שלך הייתה איזו בעיה של איזון ? גמרתי כבר כמה סטים כאלה על רכבים שונים, ולא הרגשתי שום בעיה דומה למה שאתה מתאר.

ולשומאכר - כן, הם מעולים, בטח ביחס לאופציות האחרות שיש בטווח המחיר שלהם. כנראה שצמיגים שעולים כפול יהיו קצת יותר טובים, אבל לא באותו יחס.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הפוך כי אני לא חושב שהניטו מזעזעים. הם טובים כמו הטויו בביצועיהם. ובסיכום כללי, כולל חוסר האיזון, הניטו כמובן עולים עליהם.

מה עוד שלדעתי הם יותר שקטים אבל זה באמת הבדל קל.

לגבי חוסר האיזון, אני לא זוכר בדיוק אבל הבעלים הקודם אמר לי שבוצעו החלפות ורוטציות והצמיגים בשלהם.

כמו שידועה בעיה די נקודתית בקונטיספורט5 במידה מסויימת על 17 אינץ', לי היו כאלה במידה שונה בלי שום תופעת לוואי -

אולי גם פה (235/45/18 במקרה שלי) יש עניין נקודתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
עכשיו אני ממש יכול לבצע HILL & TOE, טכנית, רק שאני עדיין לא מיומן מספיק, אבל יש לי כל יום להתאמן :)

יש עדכונים בעניין?

אני מחכה לסרטון Footwork שלך 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני בוש ונכלם אבל הזנחתי קצת את הנושא :) זה יותר אפשרי עכשיו אבל עדיין קשה ואני פחות נוסע חזק לאחרונה..

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יש לי את אוטו רכב בדיוק. בצבע כתום. רכב מדהים!!! אני שוקל לשים פילטר ותוכנה של בלופין. האם תוכל לתת לי המלצות אם זה כדאי להתקין ושווה את ההתעסקות? ואם כן אשמח אם תאמר לי מאין הזמנת את התוכנה והפילטר? תוכל להחזיר לי הודעה או הודעה לוואטסאפ 0542231230 רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קנית את הכתומה שפורסמה ביד2 לפני חודשיים בערך או שאתה המוכר?

התוכנה והפילטר שווים את ההשקעה לטעמי, יש שיפור מאד מורגש. התוכנה מאנגליה מהאתר שלהם, הפילטר למיטב זכרוני מאמזון, אבל אני אבדוק.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הרכב לפני כחודש.

תגיד שאלה, התוכנה שקנית מאנגליה. האם היא חד פעמית, או שאפשר לצרוב שוב פעם גם על הרכב שלי. ואני אשלם לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש, ותהנה מהרכב עם הצבע הלא שגרתי שלך :)

התוכנה מקודדת לפי מספר סידורי של הרכב, לא תעבוד על רכב אחר..הם לא טיפשים.

היא לא חד פעמית, אני יכול לצרוב בכל רגע נתון את התוכנה המקורית חזרה ושוב את הבלופין, ללא הגבלה, עניין של 5 דקות.

הבלופין עלה לי 378 פאונד כולל משלוח, שזה 2100 ש"ח, בארץ נדרשתי לשלם לDHL עוד 370 ש"ח מיסים ועמלות שקר.

http://www.mybluefin.co.uk/search?make=9&fueltype=3&model=2&variant=2544

הפילטר הוזמן מאמזון אנגליה, 147 פאונד כולל משלוח, כ-820 ש"ח ללא עלויות נוספות בארץ.

https://www.amazon.co.uk/57S-4000-Performance-Intake-Kit/dp/B00ARCO30Y?ie=UTF8&ref_=pe_385721_37986871_TE_item

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...