Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Leon Cupra VS Octavia vRS VS Golf GTI

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 2795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 149
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לכן באמת כלכך רציתי ההrs אבל אז הבנתי שא. הרכב גדול עליי ב. הנהיגה איתה פחות ספורטיבית, היא ממש ארוכה ג. כל המצב ספורט שם זה בלוף, רק משנה צלילי מנוע, אין מתלים אדפטיבים או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהר, אבל ממש מהר שים קפלסט ואפוד ורד למקלט.

רוץ, יאללה, רוץ...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הוא עשה? העליב אופל? :-)

מה יש לך אתה מאופל?

לכן באמת כלכך רציתי ההrs אבל אז הבנתי שא. הרכב גדול עליי ב. הנהיגה איתה פחות ספורטיבית, היא ממש ארוכה ג. כל המצב ספורט שם זה בלוף, רק משנה צלילי מנוע, אין מתלים אדפטיבים או משהו.

עניינית, מאחר וכתב RS הנחתי שהוא כותב את זה על המגאן.

רק עכשיו ראיתי שיש שם גם ה מיותרת שהיא כנראה התפשלקות והכוונה הייתה ל V יעני, VRS...סקודה.

על סקודה, בין אם אני מסכים עם הנאמר או לא, אין לי בעיה שהוא יגיד את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופרה 5 דלתות לא פרקטית?

בשבילי גם סוזוקי אלטו פרקטית

התכוונתי שהאוקטביה תהיה יותר שימושית מהלאון :-)

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא, רכבי האצבק הרבה יותר שימושיים מאשר סדאן.

עד היום נשגב מבינתי מה עם ישראל התאהב בתצורה המוזרה הזאת.

בהאצבק במקרה הצורך אתה משכיב כסאות ומוביל מקרר.

בסדאן אתה בקושי מכניס עגלת ילדים וצריך להלחם בשיניים ולפרוץ דיסק בשביל לשלוף אותה משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

זה נשמע כאילו לא ראית בחייך אוקטביה, והיות וזה כנראה לא המצב, זו נשמעת כמו היתממות הזויה.

(אני מבין ברמה כזו או אחרת את ההשוואה בין סדאן והאצ'בק, אבל אוקטביה אינה בדיוק סדאן).

לכל המיתממים והתוהים, בתור בעלים של האצ'בק ומכרים של אוקטביות, ההשוואה בשימושיות בין שני הרכבים הזויה. באוקטביה אתה יכול לשים בבגאז' שני כסאות ילדים, עגלה, מנגל גז ואת חמותך. בהאצ' סטנדרטית חמותך תצטרך לשבת מקדימה, וזה מיותר וגם נורא מציק כשאתה נוסע מעל 100 קמ"ש.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי איך המילה התממות בכלל קשורה לעניין, אבל אם אתה טוען שאתה מכניס לאוקטביה יותר מטען מאשר ללאון, לדעתי אתה טועה.

או שאם נעשה את זה יותר מדעי, בא נשווה גולף וג'טה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, ההבדל בין הבגאז' של הלאון לבגאז' של האוקטביה הוא די משמעותי, כמעט 200 ליטר הבדל לטובת האוקטביה.

אבל לא על כך הדיון, השאלה המקורית שלי הייתה חוץ מבגאז' גדול יותר, במה האוקטביה שימושית יותר מהלאון?

הרי שימושיות לא נמדדת אך ורק בנפח תא המטען.

ואגב, גם ללאון אני מכניס עגלת תינוק, כסא תינוק, תיקים וציוד. עם חמתי יש לי קצת יותר בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה מנסיון אמיתי בהשוואה מול בראבו לאוקטביה, ההפרש ענק לטובת האוקטביה.

אם אתה חושב שהלאון מסודרת הרבה הרבה יותר טוב מהבראבו, למרות שלמיטב ידיעתי הנפחים דומים, ובבראבו יש מושבים משתטחים לחלוטין וסף טעינה ישר (לא יודע מה המצב בלאון) - לא יודע מה לומר מלבד "ראית פעם בגאז' ריק של אוקטביה?".

וכמובן, שאם אנחנו מדברים על תא מטען בלי השטחת מושבים, אין בכלל השוואה בין האוקטביה לכל האצ' שתעלה כאן. אגב גם את רובן המוחלט של מכוניות הסדאן בקטגוריה שלה ואף אחת מעליה היא מוחצת (בגלל הדלת החמישית, ז"א בגלל הטיעון שאתה העלת בנוגע לשימושיות תא מטען של האצ').

אני לא חושב שמלבד תא מטען יש איזשהו הבדל בשימושיות, לא אקוטי. עם זאת, תא מטען למשפחה זה כנראה אחד הדברים (אם לא ה-דבר) הכי משמעותיים מבחינת מה שאנחנו מכנים "שימושיות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה לא ממש סדאן, אלא ליפטבק, כמו דייהטסו אלפאוז או אלפא GT. לכן, היא נהנית גם מנפח הטענה של סדאן (עדיף נומינלית לרוב) וגם מנוחות העמסה של הצ'בק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי רומן ההסבר שלך הזכיר לי משום מה את

, דקה 4:15

אז מה אתה אומר לי מילים באנגלית 'בררררכיים בררררכיים', תגיד קשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...