Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Leon Cupra VS Octavia vRS VS Golf GTI

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב חברה, הגענו לשלב המעשי!

איזה צבע?

אקדים ששחור וככל הנראה לבן, לא כי זה של ערסים... (במחילה מכל מי שיש לו כזו, זו דעתי הדלה..)

מתלבט בעיקר בין האפור לבין הכסף, מצד אחד האפור הכי יפה, ומצד שני הכסף הרבה יותר סולידי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא בדיוק עבודה בעיניים כי הבקרות בשנים הבודדות האחרונות למדו לא להתערב כ"כ מהר אבל בסופו של יום, כן, היה יכול להיות נחמד שתהיה את האפשרות לנתק לחלוטין את כל הבקרות.

מצד שני, פרובוקציה שגורמת לרכב לפסוע החוצה באמצע סיבוב כלל לא מערבת ברקס, אז מעניין אם אפשר לעשות את זה ושהבקרה תשאר כבויה.

אז התשובה היא בהחלט כן. לחיצה של 3 שניות מבטלת את כל הבקרות לחלוטין. רק לחיצה על הבלמים יחזירו את הבקרות לפעולה כך שכל עוד לא נתת ברקס - הבקרות מנותקות.

לגבי צבע...

יש פה גם שאלה של זמינות. להגיד לך שאני הכי רוצה שחור? לא בטוח. אבל זה היה או שחור או לחכות עוד מספר חודשים אז זה לא כזה נורא בעייני.

ההעדפה הראשונית שלי הייתה אפור עכבר, יפיפייה בעייני.

2k לשריין לך אחת עד נסיעת המבחן...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום? לא.

בעתיד כל שהוא? אני משוכנע שכן.

אם אני מבין את הרציונל השיווקי שלהם, כל עוד יחטפו אותן מהם, הם ימכרו כמה שיותר קופרות DSG.

ברגע שהדרישה קצת תירגע, נראה את הידניות כאן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודשיים נשבעו לי בפולקסווגן שלא תגיע גולף Performance Pack, והנה יש אחת. אותו דבר עם הפולו GTI. הם יספרו לך מעשיות כשרכבים כבר על האוניה בדרך לארץ, בלי למצמץ.

בלי קשר, הליאון ב220K על הכביש זו עסקה מטורפת. בשביל להגיע לרמת אבזור דומה בגולף צריך לסמן V על כל האופציות, מה שעולה בערך 50 אלף שקל (PP + פרימיום + חיישני חניה + מתלים אדפטיביים זה כבר 40K+). אני לא כלכך מבין את זה, אבל אין לי גם בעיה. אני הולך לעשות נסיעת מבחן על הלאון ועל הGTI MK7 ונראה מה מציף לי את הסירה.

אין לי בעיה להסתפק בביצועים הירודים של הGTI (טורבו קטן ומגיב יותר, ג'נט 17 שעדיף מבחינתי על 19). מבאס שאין קסנון כסטנדרט. נשארות שאלות של התנהגות והרגשה, ואת זה נראה כבר בנסיעה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודשיים נשבעו לי בפולקסווגן שלא תגיע גולף Performance Pack, והנה יש אחת. אותו דבר עם הפולו GTI. הם יספרו לך מעשיות כשרכבים כבר על האוניה בדרך לארץ, בלי למצמץ.

בלי קשר, הליאון ב220K על הכביש זו עסקה מטורפת. בשביל להגיע לרמת אבזור דומה בגולף צריך לסמן V על כל האופציות, מה שעולה בערך 50 אלף שקל (PP + פרימיום + חיישני חניה + מתלים אדפטיביים זה כבר 40K+). אני לא כלכך מבין את זה, אבל אין לי גם בעיה. אני הולך לעשות נסיעת מבחן על הלאון ועל הGTI MK7 ונראה מה מציף לי את הסירה.

אין לי בעיה להסתפק בביצועים הירודים של הGTI (טורבו קטן ומגיב יותר, ג'נט 17 שעדיף מבחינתי על 19). מבאס שאין קסנון כסטנדרט. נשארות שאלות של התנהגות והרגשה, ואת זה נראה כבר בנסיעה.

מה הרציונל שאתה רואה בזה, בגירה?

גם אני לא רואה בזה רציונאל.

זה אמנם עדיין מחיר גבוה מאד אבל ביחס למחירים של המתחרות זו עסקה באמת מצוינת אף על פי שניתן להוציא אותה גם במחיר קצת יותר טוב...

נהגתי גם על ה-GTI כך אם אתה מדבר על עניין הנוחות (19 מול 17) אז אמנם זה לא בהשוואה ישירה אחת אחרי השנייה אבל הקופרה נוחה לדעתי לפחות כמו ה-GTI.

טרם יצא לי לבחון את הקופרה נסיעה מאומצת מדי כך שלא אגיב בנתיים אבל לפחות על פי כל המבחנים בחו׳׳ל היא מתנהגת יותר טוב מהגולף.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...