Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Leon Cupra VS Octavia vRS VS Golf GTI

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שום קורבן ושום נעליים, פשוט תצפית של תריסר שנים בפורום. מה גם שלגופו של עניין ההערה פשוט לא הייתה במקום - הטאצ'ים הקטנים לא הופכים את תא הנוסעים של הלאון, המגרעה הבולטת אולי היחידה שלה בצד הזה של ה-DSG7 וה-1.2TSI (שאין אותם בקופרה), לתא נוסעים של V40, למשל. לכן, כפי הנראה מותר להגיד שאלפא תעשה XYZ על סמך זה שלדודה של מישהו ה-33 עשתה בעיות, אך אסור לומר XYZ על תא הנוסעים של הקופרה לאחר נסיעת מבחן די מקיפה ב-FR 1.8 ונסיעות מזדמנות ב-1.2 של חברים, ST והאצ'. נפלאות CF.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ד"א, האמת שהייתי בטוח שהשישים כ"ס יהוו הבדל גדול, אבל ראיתי פציחה של קופרה מול גיטיאיי, וקצת התאכזבתי, פער מתחיל להפתח רק באזור ה150

על מה אתה מדבר? איפה ראית? אתה בטוח שמדובר בדגמים החדשים? ומנין לך שהגולף לא משופרת? (מספיק אפילו תוכנה והקופרה אחורה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעת באילו תנאים הבדיקות נעשו ברכבים.

הנה סרטון שמוכיח שגם הגולף R לא יכולה להתחמק מהלאון המדוברת:

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר מעניין בסרטון הזה ,הבוחן מציין שהלאון גם יותר מהנה לנהיגה .

מעניין אם הבוחן הזה אמין ,או עוד עניין שיווקי נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר מעניין בסרטון הזה ,הבוחן מציין שהלאון גם יותר מהנה לנהיגה .

מעניין אם הבוחן הזה אמין ,או עוד עניין שיווקי נטו.

כן גם לי זה היה נראה קצת משוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משוחד? כי נסעת באוטו ואתה חושב אחרת?

או שאתה קובע על סמך התרשמות מהתמונות בגוגל?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש. ההתלבטות שלך היא בין מכוניות טובות.

כשאתה שואל על עינייני טעם (יופי, מוחצנות) אין תשובה או אוסף תשובות שמהן תגיע לתוצאה חד משמעית. זה אישי.

לעניין העדפות טכניות - המספרים מלמדים הרבה.

מכיוון שאתה לא מחפש את המהירה ביותר, אלא חבילה שממנה הכי תהנה - אין לך ברירה אלא לנהוג ולהתרשם לבד.

חוות דעת יכולות למקד אותך בנקודות שכדאי לך להתמקד בהן. למשל ג'אנט 19 שההשפעה שלו על נוחות עלולה לפגוע בחוויה שלך. כדאי לנהוג בכביש שאינו מושלם כדי להבין במה מדובר. מצד שני, להגיע עם ראש פתוח ולנסות לחוות.

אישית, אני חושב שבמיוחד במקרה שלך, אתה מוכן להוציא סכום מאוד גדול יחסית ולכן להתמקד בתוספות מבלי להבין שתוכל לגלות גם עולם חדש של הנאה מהמכונית זו טעות. המחיר של המכוניות האלו מבחינת תדמית ותוספות פשוט אינו הגיוני. חבל לפקשש את הערך המוסף.

יכול להיות שתגלה שאתה נהנה מצליל מנוע, מיכולת עקיפה, מהגה מהיר ווטאבר.

בקיצור - תנהג ותחזור לכאן עם התרשמות ושאלות. לא מאמין שמישהו יכול להגיד לך שאחת טובה והשניה לא. במקרה שלך.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לפי הסרטון, לא רק שהגולף לא יכולה להתחמק, הוא גם אומר שהוא חושב שהיא מהירה יותר ונכנסת לפניות בצורה טובה יותר.

הכל כמובן שאלה של מה כל אחד מחפש. על טעם ועל ריח... כך שאין מה לדבר על צורה חיצונית.

לדעתי תא הנוסעים של הסיאט בכלל לא בנוי רע מה גם שהוא מגיע עם כסאות עור ואלקנטרה (גם בלי תוספת הבאקטים) לעומת הדוגמה הסקוטית המזעזעת בגולף (והתוספת לחבילת הפרימיום מייקרת את הגולף אל הרבה מעבר למה שהיא שווה, בהתחשב במחיר הקופרה המאד מאובזרת על הכביש בלי תוספות.).

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני לא זוכר שקראתי ביקורת אחת לא טובה בחו״ל על איך שהקופרה נוסעת...

עריכה אחרונה על ידי GuyHar

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיונך, יש איזה יכולת מיקוח על המחירים הרשמיים שפורסמו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה בנקודת הזמן הנוכחית, זה יהיה מאוד מפתיע לשמוע שיש מיקוח על הקופרה - לא ככה?

הבאזז בעיצומו, הם עדיין לא 'תקועים' עם רכבים במגרשים, והמחיר הוגן ואטרקטיבי. יהיה מפתיע לשמוע שהם מוכנים לזוז קצת - אבל תמיד מותר לקוות.

גיא - לא ראיתי מבחן אחד שלא שיבח את היכולות הדינאמיות שלה, וראיתי הרבה. בתור אחד שלא ממש מתחבר למותג סיאט אני מוכרח לציין שהקופרה הזו לגמרי מעוררת את בלוטת הריר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ORYO-צ'מפיון מביאים מעט רכבים לארץ כך שלא יווצר מצב שיש עודף מלאי.ולאור מנכ"ל חדש ומחירים חדשים לא נראה שבכלל יהיו הנחות גם בעתיד.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיטב פאר האינטרנט - אף אחד מכם לא ניסה, אתם "משערים" ובונים תוצאה לכאורה. לא יאומן.

אגב, לא נתקלתי עדיין ביצרן רכב שלא ניתן לקבל אצלנו הנחה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור כלל לאינטרנט, קשור לשיח הישראלי המצוי.

אני שואל פה את היחיד שיש לו נסיון ורכש בפועל קופרה וכל מי שאין לו כלל שום נסיון (כי לא רכשו קופרה), עונים! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...