Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורבו תקול - רנו פלואנס דיזל 2014

asafasaf
שימו לב! השרשור הזה בן 3296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך להבין, שגם אם מחיר הטורבו בחו"ל הוא חצי, יקח שבוע שבועיים במקרה הטוב עד שהוא יגיע. שבועיים השבתה של מונית יעלו יותר מכל מה שתחסוך בקנייה בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו התחברתי ממחשב וראיתי את התמונות כמו שצריך.

לדעתי מי שהתקין את הפילטר הזה צריך לשלם על התקיון.

הרווח הזה שבין תיבת האוויר לבין הפילטר זה משהו שאי אפשר לפספס.

זה כמו לא להתקין פילטר בכלל, כל האוויר זרם בדרך עם ההתנגדות הנמוכה ביותר, כלומר מסביב לפילטר ולא דרכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנקרא לא "טעות בהיסח הדעת" אלא רשלנות פושעת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למוסך ביטוח מקצועי והנזק גבוה יותר מהשתתפות עצמית.

אם המוסך לא מסכים להכיר בנזק שגרם קח שמאי בתשלום ותגיש תביעה. כמובן תתקן את הרכב אבל יקח זמן ותקבל את מה שמגיע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק את הטורבו שלח אותו לשיפוץ אם רק הכנפיים נפגעו זה לא אמור לעלות יקר , יכול להיות שהנזק

נגרם בגלל הפילטר ויכולים להיות עוד סיבות תתיעץ עם המשפץ אני ממליץ לך על טורבוטק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר - למרות המחיר המאוד גבוה (בתקווה שתקבלו החזר) כדאי להתקין טורבו חדש ולא משומש או משופץ.

מניסיון שלי עם רכב עבודה שנוסעים הרבה - כל ניסיון לחסוך ולהתקין חלק תחליפי או משומש/משופץ עולה יותר כסף מחלק חדש מקורי כשמסתכלים כמה שנים קדימה.

את המחיר משלמים באורך חיים קצר יותר של החלק, בביקורים חוזרים במוסך ובימי עבודה מבוזבזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור אני נאלץ לא להסכים איתך.

זה שהרכיבו לאבא שלך פילטר אוויר שלא קשור למכונית בכלל, ממש לא אומר שצריך להשתמש בחלקים מקוריים בלבד. זו שטות.

רואים בפרוש שהפילטר לא מתאים - אולי התעוות, אולי בכלל לא מתאים לדגם.

יש חלקים תחליפיים טובים ויש זבל סיני. אצלי במרצדס יש חלקים תחליפיים תוצרת בוש שאני משתמש בהם ללא שום חשש, וזו רק דוגמא אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו זה ברור. אני חושב שכולם כאן מבינים את ההבדל בין חלק תחליפי של פירמה נורמאלית שמייצרת גם חלקי OEM עבור יצרן הרכב עצמו לבין חלק תחילפי סיני של יצרן no name.

היו על זה כמה דיונים ארוכים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי בוקי אין בעיה עם טורבו משופץ גם ברכבי עבודה , באופן כללי החלק לא יתקלקל סתם

כל פעם החלפתי טורבו מצאתי את הסיבה לבעיה אם לא באותו רגע אז בהמשך .

אני ההייתי משבית את האוטו ולא משלם 12000 שח להחלפת טורבו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי בוקי אין בעיה עם טורבו משופץ גם ברכבי עבודה , באופן כללי החלק לא יתקלקל סתם

כל פעם החלפתי טורבו מצאתי את הסיבה לבעיה אם לא באותו רגע אז בהמשך .

נכון שאין בעיה עם טורבו משופץ אם השיפוץ בוצע כראוי אבל הוא לעולם יהיה פחות טוב מרכיב חדש שמיוצר במפעל.

אגב דווקא פגיעה במניפות שדיברת עליה בהודעה הקודמת שלך, הופכת את השיפוץ ללא כדאי בעליל..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה בדיוק מוסך מורשה של רנו אשם?

אני לא אמרתי שהמוסך של רנו אשם, אבל אם הוא לא ייתן חוו״ד ויעזור לפותח השרשור, אז גם הוא צריך להיות בצד הנתבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משבית את האוטו?

כמה עולה יום עבודה של נהג מונית?

כמה עולה לשכור מונית?

לא יודע בדיוק אבל לדעתי תוך שבוע - שבועיים נזק מאובדן הכנסה יעלה על 12.000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...