Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורבו תקול - רנו פלואנס דיזל 2014

asafasaf
שימו לב! השרשור הזה בן 3312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אם עסקינן בפילטרי אוויר ובאיכות שלהם, מה אתם אומרים על AMC?

אין חנות שלא מוכרים אותה, ובירושלים רק פילטרים שלהם אני מוצא בחנויות.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בלי קשר למקורי או לא, זה ניראה כאילו מישהו מעך את הפילטר הנוכחי לאורכו.

תנסה, וברצינות, לפנות לרנו העולמית ולספר להם את המצב. אם אתה תצטרך עזרה בניסוח באנגלית אני אשמח לעזור לך.

שא ברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטורבו כמו לפלואנס עם VNT לא תמיד מצליח השיפוץ וזה כולל מכונים השיפוץ הטובים ביותר שיש

דן מדוע לדעתך הגיאומטריה המשתנה מקשה על שיפוץ הטורבו?

להבנתי מדובר במנגנון להבים פשוט שדורש ניקוי טוב.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מספיק ניקוי, המקום מתעוות או כל הגוף מתעוות, עובדה היא שזה לא מצליח ואני מדבר מניסיון של טורבואים כאלו לא רק ברנו אלא גם מותגים אחרים.

דבר שני אני חושב שטורבואים כאלו מותקנים ברכבים עם מערכות ניהול מנוע חכמות שמנטרות את הגידוש בצורה מחמירה מהרגיל ולכן כל עוות או חריגה יוצר דיילי שמקפיץ קוד תקלה ואז יש חוסר סחיבה, את זה אני אומר אחרי שבדקתי טורבו מושפץ מול חדש, שני המגנונים של VNT עבודה חלק ווללא התגדויות וגם הטווח של המנגנון נראה היה זהה ובכל זאת עם הטורבו המשופץ היה חוזר אחרי יומים למוסך עם קוד תקלה של גידוש יתר או גידוש חסר, שמנו טורבו חדש ונגמר הסיפור.

יכול להיות שהעוות הזה בא לידי ביטוי רק כאשר הטורבו חם מאוד ולכן המשפץ בכלל לא עולה על זה וחושב שהוא עשה עבודה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שמסנן אויר מקורי או של MANN עדיף על סיני, אבל במקרה הזה (לפי המידות שמדדת) הרכיבו לך מסנן אויר של פלואנס עם מנוע בנזין לכן גם אם המוסך היה מתקין לך מסנן מקורי שלא מתאים לרכב אותו הנזק היה נגרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אם עסקינן בפילטרי אוויר ובאיכות שלהם, מה אתם אומרים על AMC?

אין חנות שלא מוכרים אותה, ובירושלים רק פילטרים שלהם אני מוצא בחנויות.

מוצר מדבקה סיני. תחת המותג הזה קיימות גם ציריות, צלחות בלם ועוד חלקים.

לא ברור מי מייצר אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אעיר הערה אחת חשובה, הטורבו, נמצא על קו האקספרס ישירות למנוע כך שגם מה שנשאב והרס את הטורבו וגם חלקים שבורים מהטורבו המשיכו באין מפריע ישירות לתוך המנוע ולכן, לפני אישור תיקון, הייתי מנסה לבדוק בכל דרך את מצב המנוע, קומפרסיה, אכילת שמן, ניתוח גזי פליטה וכל דבר אחר שעשוי להצביע על כשל קרוב או עתידי למנוע.

כך גם תוכל לתבוע ישר את כל סכום הכסך במקום קודם לתבוע על מנוע ואח"כ להתקשות מאוד בהגשת כתב תביעה חדש על בעצם אותה תקלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוזה שלי עם עם הפלואנס דיזל עומד לפני סיום, ועד עכשיו היה ברור לי שבמחיר הנכון אני אקנה אותו ואמשיך איתו, במקום לעשות חוזה חדש.

חוץ ממוסכי הפחחות של הליסינג שדרשו מקצי שיפורים אחרי תיקונים, הרכב עבר 3 שנים ללא תקלות.

הרכב עבר את כל הטיפולים בזמן, אבל כל החלקים שהמוסך של הליסינג השתמש בהם היו חליפיים.

אם הרכב צפוי לקרוס בקרוב - אני אוותר על התענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אסף, לפי התאור שלך המניפות נתפסו מפיח, לאחר ניקוי יסודי סביר מאוד להניח שהטורבו יחזור לתפקד לעוד הרבה שנים, ואת זה אני כותב מניסיון עם הרבה מאוד מוניות פלואנס דיזל.

למרות שהורכב פילטר אוויר של דגם בנזין, אני מתקשה להאמין שנגרם נזק כלשהו לטורבו .

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי אחר... הייתי בסרט הזה של לנקות עוד מתקופת המגאן 2 דיזל אוטו עם אפס אחוזי הצלחה.

אבל אאחל הצלחה בכל מקרה אם תנסו לנקות.

עריכה אחרונה על ידי Dan-idin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר האוויר חליפי. כנראה סיני זבל, שלא יושב היטב במסגרת ובעצם מאפשר חדירת לכלוך ולא מבצע את העבודה. תוכלו לראות בתמונות המצורפות, חליפי מול מקורי.

מה שאני רואה בתמונות האלו זה מה שאבי אמר - לא חלק תחליפי ולכן גרוע, אלא פשוט חלק שלא מתאים.

הנזק הוא כמובן אותו נזק.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...