Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים טויוטה GT86

שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה כבר פה, יש צפי מתי, אם בכלל, יגיע לארץ ה R888R, מידות ומחירים?

לצערי כמעט ואין מלאי בדגם הזה אבל לגבי מחירים אני יכול לעזור לך כבר עכשיו אם תהיה יותר ספציפי.

לגבי צפי, אני מברר לך מול מי שצריך לברר ואחזיר תשובה בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול להמליץ בלב שלם על היוקוהמה SDRIVE, ועל המישלן PS3. כאשר המישלנים רכים יותר, נוחים יותר, בעלי אחיזה טובה יותר ברטוב, ושקטים יותר. לגבי יכולת אחיזה ביבש, דומה עד זהה.

צמיג אחר, שעדיין לא נסעתי עליו, אבל בהחלט הולך להיות מורכב בתור הסט הבא, היוקו V105. זוכה לביקורות טובות בחול והשוואה מול המישלנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כמעט ואין מלאי בדגם הזה אבל לגבי מחירים אני יכול לעזור לך כבר עכשיו אם תהיה יותר ספציפי.

לגבי צפי, אני מברר לך מול מי שצריך לברר ואחזיר תשובה בקרוב.

אני משער שעל 185/55/15 אין מה לדבר, אבל חבר שהוא "לקוח קבוע" של R888 במידה 225/45/17 יהיה יותר משמח לנסות את הדגם החדש.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, במידה הראשונה הצמיג עדין לא מיוצר.

במידה השניה לדעתי עדין לא קיים מלאי כזה גם בחו"ל.

ראה מידות שהושקו עד כה (ותאריכי מלאי בחו"ל):

http://www.demon-tweeks.co.uk/motorsport/competition-tyres/toyo-r888r-tyre

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שהוא גם לא ייוצר, זו מידה מעאפנה.

אגב ואם נחזור לנושא של פתוח השרשור המקורי, אני רואה שקיים צמיג חדש, T1 Sport Plus שיכול להיות מעניין.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ בלב שלם על היוקוהמה SDRIVE, ועל המישלן PS3. כאשר המישלנים רכים יותר, נוחים יותר, בעלי אחיזה טובה יותר ברטוב, ושקטים יותר. לגבי יכולת אחיזה ביבש, דומה עד זהה.

צמיג אחר, שעדיין לא נסעתי עליו, אבל בהחלט הולך להיות מורכב בתור הסט הבא, היוקו V105. זוכה לביקורות טובות בחול והשוואה מול המישלנים

אין בכלל מה להשוות את הSDRIVE לPS3 לפני שנה החלפתי מ SDRIVE לPS3 וזה היה כמו לעבור מצמגי פלסטיק זול לגומי משובח .את הSDRIVE אני ממקם מעט לפני ה T1R .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל מה להשוות את הSDRIVE לPS3 לפני שנה החלפתי מ SDRIVE לPS3 וזה היה כמו לעבור מצמגי פלסטיק זול לגומי משובח .את הSDRIVE אני ממקם מעט לפני ה T1R .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם, אני לא נוסע על GT86, אבל הגדלתי מידה ל17 לא מזמן, והחלטתי להשקיע לטווח ארוך, אחרי התייעצות עם מישהו שיש לו פנצ'רייה בארה"ב, המליץ לי בחום על הNITO NT830, וזה מה שאכן לקחתי(באותה מידה כמו שלך).

עד עכשיו, באמת אין מילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שעל 185/55/15 אין מה לדבר, אבל חבר שהוא "לקוח קבוע" של R888 במידה 225/45/17 יהיה יותר משמח לנסות את הדגם החדש.

כמעט.

ב-R888 המידה הכי קרובה למידה זו שיובאה לארץ היא 195/55R15.

וכמו שתם ציין, הדגם החדש עדיין לא מיובא לארץ באף מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דעתך, את דעתי כבר רשמתי. אגב, לימי מסלול נטו, הייתי בוחר בלב שלם ביוקו, אבל לתמהיל נהיגה שכולל גם נהיגה מנהלתית - והרבה ממנה, אז הPS3 עדיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, PS3 זה לא משהו מדהים בכלל. סבבה אבל לא מעבר.

חדש מול חדש אני לא רואה איך יכול להיות יתרון מאוד גדול ל-PS3 על SDRIVE..

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירלי םי זירו זה לא דגם - זה ליין מוצרים. שם מותג.

בפנים יש מלא דגמים.

יש לי חבר שנוסע עם דגם שהם שלו מסתיים ב-GT ומדווח שהוא מבסוט.

אבל פחרלי בארץ יקרים. יקרים מדיי וללא סיבה. רוב הדגמים שלהם הם סתמיים לחלוטין.

F1 תמיד אופציה טובה. אם אתה מוצא במחיר שפוי אז סבאבה לגמרי.

רק זכור שמבחינת אחיזה הם רחוקים מלהיות צמיג הכי טוב.

הם פשרה טובה. אבל פשרה.

מה אתה רוצה להגיד בזה?

לא באתר היצרן ולא בטייר רק אין "פיז זירו" למידה כזו.

יש פי זירו נרו וכו'.

ד"א הביקורת הזו נראית לי פח לגמרי.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...