Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע וולווטרוניק-שאלה טכנית

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר בעצם להגיד שהמנוע החשמלי הוא "החסכן" ובסך-הכל הרעיון הוא לא לתת לעודף של תערובת להיכנס לצילנדר. (הרי השסתומים בכל מקרה נפתחים בדרך המוכרת רק שכמות התערובת מווסתת).

תקנו אותי אם אני טועה..ואם לא טעיתי אז תודה לכולם... הנושא מובן!!!:-)

אגב, בוויכוח שבגללו פתחתי את השרשור הזה נטענו הטענות האילו:

1.אין רצועת טיימניג(גומי) ואין שרשרת(מתכת), אלא תמסורת של גלג"ש (מה שאני חשבתי).

2.אין לא רצועה, לא גלג"ש ולא שרשרת אלא מנוע חשמלי על הקראנק ומנוע חשמלי מווסת מלמעלה (עם תקשורת בינהם) (תודו שזה רעיון מעניין...)

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"י שליטה בליפט ניתן לוותר על פרפר המצערת הרגיל

הפרפר העגול לא יעיל במצב של מצערת פתוחה חלקית ומגביל את זרימת האוויר

בלעדיו אין שום מכשול וכמות האוויר מווסתת ע"י הליפט המשתנה ע"י המנוע החשמלי

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"י שליטה בליפט ניתן לוותר על פרפר המצערת הרגיל

הפרפר העגול לא יעיל במצב של מצערת פתוחה חלקית ומגביל את זרימת האוויר

בלעדיו אין שום מכשול וכמות האוויר מווסתת ע"י הליפט המשתנה ע"י המנוע החשמלי

ת-ו-ד-ה...

:mm_yeah:

עכשיו זה ברור.

סתם בתור רעיון חשבתי שיהיה נחמד לעשות שרשור דומה ומרוכז עם מושגים טכניים כגון: מנוע מסילה משותפת, תיבת הילוכים סרווטרוניק וכו'...(גם לי יש ידע לתת)

אז מי שיקח יוזמה יבורך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בתור רעיון חשבתי שיהיה נחמד לעשות שרשור דומה ומרוכז עם מושגים טכניים כגון: מנוע מסילה משותפת, תיבת הילוכים סרווטרוניק וכו'...(גם לי יש ידע לתת)

אז מי שיקח יוזמה יבורך..

:-( ...I'll be happy to start one, but I think most readers will get discouraged by the amount of technical terms in English

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-( ...I'll be happy to start one, but I think most readers will get discouraged by the amount of technical terms in English

.Moti

מוטי, אני אשמח הפעם להחליף את רוני ולתרגם!

או לפחות לנסות...

אבל אני בטוח שאסתדר!

אז אם תרצה, תתחיל לרשום ושלח לי הודעה פרטית. :wink:

רוני, נכון שאתה מסכים שהפעם אני אתרגם....?:wink:

תודה,

בוקר טוב!

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.Moti

אני עם שחף.... גם אני מוכן לתרגם....:-)

מוטי, נתחיל עם מנוע מסילה משותפת?:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם שחף.... גם אני מוכן לתרגם....:-)

מוטי, נתחיל עם מנוע מסילה משותפת?:wink:

סחתיין על היוזמה.

נא לעשות את כל חילופי המידע בה"פ , ולשלוח את התוצר המוגמר לאחד המנהלים , בצירוף הנפשות הפועלות (עבור הקרדיטים) . תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על היוזמה.

נא לעשות את כל חילופי המידע בה"פ , ולשלוח את התוצר המוגמר לאחד המנהלים , בצירוף הנפשות הפועלות (עבור הקרדיטים) . תודה.

צודק..

מה איתך שמר? אתה מוכן להשתתף בניסוי?מוכן להשתתף בניסוי? מוכן להשתתף בניסוי?:wink:

צריך גם את עזרתך ועזרת המומחים+ הנחיה איך מייצרים מין סוג של טופיק FAQ למושגים טכניים כאלו!!

(הרעיון עלה אגב עקב שיחות חוזרות ונשנות עם מהנדס מנועים מגרמניה שעובד בחברת MTU הענקית...

ולשמחתי אני נמצא איתו יום-יום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...