Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממש מתלבט אם להחליף את הצמיגים שלי, מישלין, משבוע 10/12, סדקים ויובש בדופן בלבד

שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי רץ להחליף אם לא צריך(למרות שכמו ששלומי אמר -אם ש ספק אין ספק), האם אתה מרגיש פגיעה באחיזה?

לא מרגיש הבדל בנסיעה בין היום לבין אז כשהתקנתי אותם, אבל אני לא משתגע עם האוטו גם ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסדק ההיקפי נראה כמו תחילת קרע. הדופן החיצונית דקה הרבה יותר מסוליה.

בנסיעה מופעל לחץ גדול על הצמיג...

אתה תעשה מה שבראש שלך, אבל לדעתי צמיג עם סדק היקפי כזה לא עובר גם טסט ( אם יבחינו בו ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

מה הקטע הזה של פנצ'רמאכרים לפוצץ את הגלגל באוויר??! לא פעם ראשונה שאני נתקל בזה. שם לי פאקינג 40.

אני גם שמתי לב לזה מזמן. ממלאים אוויר כאילו אין מחר, בלי שום התחשבות בנתוני יצרן.

מילא 2-3 PSI יותר גם אני ממלא לפעמים, אבל הם מכניסים גם 10 ויותר מעל ההמלצה.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היצרן אומר לי 32, אז 35 מילא אבל 40?! זה כן מוגזם...

יש לי עוד שתי שאלות-

במהלך ההחלפה ביקשתי מהפנצ'רמאכר לקחת את אחד הצמיגים הטובים ביותר ולשים אותו במקום הרזרבי. לאחר שהוצאנו את הרזרבי הסתבר שהצמיג אמנם משנת 2008 אבל חזותית מצבו טוב יותר - יש עליו הרבה בשר ואין לו את אותו יובש שנראה ע"ג הצמיגים שהיו בשימוש. בסוף לא החלפתי, למרות שיש האומרים שצמיג מ-2008 במילא אסור שיהיה שמיש. אני יכול לחזור אליו שיחליף. מה דעתכם?

בכללי איך הצמיגים שלקחתי? פירלי cinturato p7. לא התלבטתי יותר מידי כי ידעתי שהפירמה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגאי יעץ לך להחליף את הצמיג החלופי?

שווה להחליף צמיג חלופי בן יותר 5-6 שנים, אבל כדאי לשאול מישהו שמבין, ואני לא מדבר על צמיגאים. איפה אלדד GoRide כשצריך אותו?

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המידה ציינתי 205 55 16. מחיר - 500. כן אני יודע שיש ב-tires4u ביותר זול - אבל כנראה המרחק ביני לבין הפנצריות המרוחקות מקזז את זה ויותר קל לי לרכוש ליד הבית, כי אין טוב ממראה עיניים.

הפנצ'רמאכר ייעץ לא להחליף אבל אני לא הייתי לוקח אותו ברצינות, בגלל זה שאלתי פה. לא החלפתי בעיקר משום שראיתי בעצמי שהצמיג הרזרבי מצבו טוב יותר מהצמיג המורכב, חזותית, אפילו שאומרים שכנראה ולו בגלל השנים הוא אמור להיות יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

מה הקטע הזה של פנצ'רמאכרים לפוצץ את הגלגל באוויר??! לא פעם ראשונה שאני נתקל בזה. שם לי פאקינג 40.

הניסיון שלי הפוך - ממלאים לי 32, המהדרים 35, כאשר המלצת היצרן היא 41 (למעשה היצרן נותן שתי המלצות: 36 לנוחיות ו-42 לחסכון).

בכל מקרה - ביציאה מהצמיגאי אני ניגש למשאבת האויר הקרובה בודק ומנפח לפי הכתוב על הלוחית שעל קורה B.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

הצמיגים שלי הם מהשבוע 40 2019. נקנו ב-2021! לא נסעתי, כמעט, עקב הקורונה והמצב הבריאותי שלי.  הקפדתי על לחץ אויר תקין.. מחזיק מדחס ומודד ברכב. על דופן הצמיגים נתגלו סדקים! החלפתי את 4 הצמיגים!! נודע לי שיש תלונות לא מועטות על צמיגי מישילין.. מעוניין לקבל פרטים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...