Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

bmw 235 -המטרה : 500 כ"ס .

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה , הפרוייקט הזה בדיחה..(בדיחה גרועה אם יורשה לי)

מי משפר כזה רכב לפני התנהגות ברקסים צמיגים אחיזה ?

מה ייתן לכם 500 כוח אם הם לא מנוצלים ?

גם המאזדה של אמא שלי יודעת להאיץ יפה , מה יקרה שהבעלים ירצה לבלום? בלימת חירום נניח? יהיה על המצפון שלכם אם עוד ילד ייהרג על הכביש?

תיסע על 1000 כוח לבריאות אבל תדאג קודם שהאוטו יוכל לתפקד עם כזו תפוקה

עריכה אחרונה על ידי elisb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש הגזמת!

הרכב בא עם בלמים טובים מהחברה, וסך הכל הסדנא עושה את מה שבכל הרכב רוצה...

אם אתה אומר כזה דבר אני מבין שאתה לא מכיר את הרכב.

הברקסים שלו ביחס לכוח לא משהו , תכיר תרכב תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מכיר את הבלמים שהרכב הזה מגיע מהמפעל אבל גם התגובה שלך לא מתאימה!

אתה חושב שיש איזו בעייה או שיש לך איזו הצעה לשיפור תנסח את זה בהתאם!

ממה שאני ראיתי הפרוייקט ממש רחוק מ”בדיחה” וגם רחוק מייחוס הרג של ילד בכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי כל זה, מה עם שיפור מערכת הבלימה באמת?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מכיר את הבלמים שהרכב הזה מגיע מהמפעל אבל גם התגובה שלך לא מתאימה!

אתה חושב שיש איזו בעייה או שיש לך איזו הצעה לשיפור תנסח את זה בהתאם!

ממה שאני ראיתי הפרוייקט ממש רחוק מ”בדיחה” וגם רחוק מייחוס הרג של ילד בכביש...

מצטער שיצאתי כזה תוקפני זו לא הייתה כוונתי , אני מתנצל.

נסעת פעם על רכב עם 500 כ"ס ? אני מעריך שלא... בוא נחשוב רגע: רכב שמגיע סטוק עם 326 כוחות סוס ובלמים שלא ממש מצליחים לעמוד בלחץ עם כזה הספק, נוסיף עליהם עוד 174 כוחות סוס מה מתקבל? רכב שלא בולם כשורה! .

כלכך הרבה כוח זה לא בדיחה לדעתי דבר ראשון ברכב כזה זה לשפר אחיזה , התנהגות ובלימה.

להרוג ילד בכביש? למה לא? תחשוב שאתה מאיץ הרבה יותר מהר וחזק על ברקסים שבקושי מחזיקים סטוק מה יקרה כשמישהו יקפוץ לכביש? משאיר לדמיון שלך את ההמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שיצאתי כזה תוקפני זו לא הייתה כוונתי , אני מתנצל.

נסעת פעם על רכב עם 500 כ"ס ? אני מעריך שלא... בוא נחשוב רגע: רכב שמגיע סטוק עם 326 כוחות סוס ובלמים שלא ממש מצליחים לעמוד בלחץ עם כזה הספק, נוסיף עליהם עוד 174 כוחות סוס מה מתקבל? רכב שלא בולם כשורה! .

כלכך הרבה כוח זה לא בדיחה לדעתי דבר ראשון ברכב כזה זה לשפר אחיזה , התנהגות ובלימה.

להרוג ילד בכביש? למה לא? תחשוב שאתה מאיץ הרבה יותר מהר וחזק על ברקסים שבקושי מחזיקים סטוק מה יקרה כשמישהו יקפוץ לכביש? משאיר לדמיון שלך את ההמשך.

אכן כתבת בצורה קצת תוקפנית, לא נורא. בכל אופן, אתה צודק, הבלמים ב235 גם ככה לא מספקים כך שכדאי מאוד להתייחס לכך. בלי קשר - לטעמי האישי הרכב הזה (כזה בדיוק אגב ראיתי לפני מספר ימים תוקע את השמאלי ולא מאותת תוך זגזוג בין נתיבים בכביש 5 - אחלה דרך לשמור על מוניטין של קהילת חובבי הרכב בישראל) חזק בצורה ניכרת ומספקת - אך כמובן זה עניין של טעם וריח. לטעמי שיפור של רכב כל כך חזק מיד לאחר תקופת הרצה הוא טעות במספר רב מידי של היבטים.

אגב, תמוה בעיני שהמוסך טרח לציין כי הוא מוסך מורשה וכך תשמר האחריות, כי האחריות ללא שום צל של ספק תבוטל בצורה מיידית ולא תחזור לעולם. אחריות של יבואן תשמר (על פי תקנון משרד התחבורה ואיגוד המוסכים) אך ורק בשימוש של חלקים מקוריים או OEM כפי שמצוין ע"פ מק"טים בספר הטיפול של היצרן בשילוב של טיפול מדויק ותיעוד מדויק כולל חשבוניות מקוריות של כל החלקים (כולל מק"ט) וכמובן טיפול במוסך מורשה.

אזהרה קטנה לבעל הרכב (במידה ומדובר באוטומט), הגיר אוהב מאוד להתקע על הילוך בהורדה פתאומית של הרגל מהגז (מה לעשות, לפעמים צריך) ובעצם להעיף את הרכב קדימה כשאתה לא רוצה בזה (ולהלחם בבלמים שלעיתים נכנעים), צריך להזהר מאוד מהמצב הזה (נסה אותו במגרש חניה ריק והווכח בעצמך כמה זה מסוכן).

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

חשוב להזכיר לכם חברים שרכב הפרוייקט הינו BMW M235 - M PREFORMANCE .

חבילת ה M-P כוללת (בין היתר) מערכת בלימה קרמית משודרגת ,בעלת קליפרים עם 4 בוכנות, רפידות בילום קרמיות וצלחת בלימה מחוררות בקוטר של 340 מ"מ !

10576906_696794490367880_7326573303183966976_n (1).jpg

חבילת ה M- PREFORMANCE כוללת גם מערכת מתלים משודרגים הנשלטת אלקטרונית ע"י מחשב בקרה אולם ,למרות שמדובר במערכת משודרגת ,הוחלט להחליפה במערכת מתלים משודרגת מתוצרת ac schnitzer שתותקן בקרוב מאוד...

הפתעות נוספות מתוכננות להמשך כאשר המטרה הסופית תהיה ליצור רכב משודרג, חזק,זמין ,אמין ונעים לנהיגה.

נוסיף ונעדכן.

לתמונות ולפרוייקטים נוספים בקרו בדף שלנו :

https://www.facebook.com/pages/EA-Autosport/102558339791501?sk=photos_stream

עריכה אחרונה על ידי E&A-AUTOSPORT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רלוונטי, הם מוסך מורשה( משרד התחבורה ) וכל עוד הטיפולים לפי הספר אין סיבה שהאחריות לא תכובד, אבל ברגע שמבצעים כזה פרויקט, זה די ברור שאחריות לא תיהיה פה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את התגובה שלך, רשמתי בפירוש שהם מוסך מורשה - משרד התחבורה, אביחי\אלי שכחו לציין את המשך המשפט (משרד התחבורה), אין להם החלטה או שום השפעה במידה ואיזשהו חלק ברכב יכשל ויצטרך בהחלפה במסגרת האחריות, כמו כן לרכב כבר אין אחריות בשום דבר הקשור למכלול המכאני של הרכב, קל מאד להתנער מאחריות (ובצדק) כשמדובר בשיפור של יותר מ50% מהספק הרכב.

בשורה תחתונה, אין אחריות (לפחות לא מכאנית) וכל מה שנאמר על כך שלרכב יש אחריות הינו בלבול מוח מוחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין תגובות כאלו,מה אתם חושבים שהבלמים של היום הם אלו של פעם?

גדולים ולא עוצרים כמו בסובארו STI ובEVO של העשור הקודם?

340 ממ מקדימה זה יכולת בלימה מטורפת שבנה מהנדס גרמני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

זו הזדמנות מצוינת להזכיר שוב את חוק ההגבלים העסקיים .

למרות שהוא נחקק כבר בשנת 1988 רבים מאיתנו אינם מודעים לזכויותיהם ולאפשרות לטפל ברכבם בכל מוסך מורשה (בין אם מורשה ייצרן אך הדגש על מורשה משרד התחבורה ) ולשמר את אחריות הייצרן על הרכב.

לפניכם תקציר החוק ומשמעותו:

חופש התחרות בענף הרכב

תקציר: כל בעל רכב רשאי להחליט היכן ברצונו לקבל שירות לרכבו, גם כאשר הרכב עדיין

במסגרת האחריות של היבואן. משמעות הדבר הינה כי אין חובה לטפל ברכב רק במוסכי

השירות של היבואן, גם כאשר הרכב בתקופת האחריות, וזאת בטיפולים שוטפים ותיקונים

שאינם קשורים לאחריות.

למען הסר ספק, היבואן אינו רשאי לשלול את האחריות הכוללת לרכב אם בעליו בחר לבצע

את הטיפולים התקופתיים במוסך מורשה - שאינו מוסך שירות מטעם היבואן.

למודאגים : הסירו דאגה מלבכם .

הרכב ימשיך ויהנה מאחריות הייבואן וכולנו נהנים מפרוייקט מעניין ואיכותי במיוחד.

עריכה אחרונה על ידי E&A-AUTOSPORT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט יפה מאוד.

כמה הערות:

1. מערכת בלימה קראמית? אתה סגור על זה שיש לך צלחות בלימה קראמיות ב-235? אני בספק. רפידות בלימה קראמיות לא הופכות את מערכת הבלימה לקראמית.

2. עם כל הכבוד לחוק ההגבלים, היצרן קבע ששינויים שמבוצעים ברכב מביאים לביטול האחריות.

ממש לא מזמן טרחת לתקן מישהו ולציין שפיט סטופ משקרים לגבי אחריות היצרן וכו׳, הם הוכיחו שהם מראש לא טענו לאי ביטול האחריות ואתה המשכת להתעקש.

עכשיו את סותר את עצמך.

האם זה אומר בעצם שמי שהתקין שיפורים מהסדנא המתחרה יכול לטפל אצלך במוסך ולהנות מאחריות היצרן?

איך אומרים בצבא- הותקלת!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח ולרכב יש כשל. נאמר מיסבים מרעישים במנוע. האם הנהג יכול להגיע למרכז שירות אקראי של דלק מוטורס ולהתלונן על תקלה באחריות כמו רכב שלא שופר?

ואנשי המקצוע במוסך המורשה יבואן אמורים להתעלם מהעובדה שיש דיי הרבה חלקים שלא הגיעו במקור על הרכב?

ברור שזו אשליה.

האחריות לא תתבטל כי הטיפולים לא היו במוסך מורשה יבואן, אלא כי הרכב כמכלול הוא לא אותו רכב שהביא היבואן ואליו הוא מחוייב במסגרת האחריות.

וגם מבחינה הנדסית, איך המיסב לדוגמה שתוכנן לאורך חיים X שעות עם מקדם בטחון N תחת הספק P אמור להחזיק את אותו X שעות באותו מקדם בטחון N עבור הספק 1.5P?

ברור שהוא ייכשל קודם.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...