Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין רכבים עד 70K

Nitzan_
שימו לב! השרשור הזה בן 3489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קליאו - רכב שנראה טוב אבל זה סובייקטיבי, בולמים קשים, מושבים ככה ככה,

הקליאו נראית מצוין אבל נוחות הנסיעה ממש גרועה. אל תקנה בלי נסיעת מבחן. זה נכון תמיד ובוודאי גם כאן. מבין כל האופציות הייתי בוחר ב-108. היא עונה על כל הדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכלו בסיקור שהעלתי, מופיע 1:15, עם תמונות והכל.

אבל בשביל לסבר את האוזן/עין...

2679-2208=471

זה מאיזה ק"מ עד איזה ק"מ נסעתי, סה"כ 471 ק"מ ממיכל שלם עד שמילאתי שוב דלק.

471/31.4=15

מילאתי 31.4 ליטר

471/31.4 = 15 ק"מ לליטר.

בפעם האחרונה שבדקתי {לפני חודש לערך}, יצא לי 1:14.4.

אם אתם רוצים אני מוכן לבצע שוב את הבדיקה עם תמונות ולשלוח לכם.

ולא אני לא נוסע כמו זקנה ולא אני לא נוסע עם מזגן, רק בימים ממש חמים.

אולי בעיר רפאים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את הפיקנטו ספורט ידנית. במבצע חבר/מורים או סופשנה היא בדיוק ב70 אלף שקל ,

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין הקליאו לפיאסטה ל-208 הפיקנטו נמצאת עמוק עמוק בסוף הרשימה. במיוחד הספורטיבית שחוץ מהמראה שלה אין בה שום דבר ספורטיבי עם מנוע כמו של הידנית הרגילה, עם אותם סוסים ועם קילוגרמים עודפים.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין הקליאו לפיאסטה ל-208 הפיקנטו נמצאת עמוק עמוק בסוף הרשימה. במיוחד הספורטיבית שחוץ מהמראה שלה אין בה שום דבר ספורטיבי עם מנוע כמו של הידנית הרגילה, עם אותם סוסים ועם קילוגרמים עודפים.

זה לא המנוע של הידנית הרגילה.

לידנית הרגילה מנוע 1.0 עם 68 כ"ס, לגרסת "ספורט" יש 1.25 עם 85 כ"ס.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו רכב ממש יפה, אבל הוא עדיין עולה יותר מ-70 אש"ח (אם אני לא טועה). במחיר הזה, וכדי לקבל רכב מהניילונים ושיהיה צעיר ומאובזר, הייתי שוקל את הפיקנטו. המון צעירים רוכשים אותו (הרכב הכי נמכר בארץ אם אני לא טועה). יש לו אחלה נהיגה, הוא מגיע מאובזר, וגם יש לו אחריות של 7 שנים (שזה המון!). לגבי עיצוב, עניין של טעם וריח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא המנוע של הידנית הרגילה.

לידנית הרגילה מנוע 1.0 עם 68 כ"ס, לגרסת "ספורט" יש 1.25 עם 85 כ"ס.

רק מנוע אחר לא משנה את הרכב עצמו.

בכל מקרה גם לפיגו יש מנוע 1.2 עם 82כ"ס שמקבל לא מעט שבחים במבחנים בעיתונות המקצועית,ובקרוב יגיע ה1.2 טורבו עם 110 כ"ס..

לקליאו בכלל 0.9 טורבו עם 90 כ"ס ו1.2 עם 120כ"ס.

הקליאו וה208 בכלל מקטגוריה מעל הפיקנטו ובאותו המחיר,רחמנא ליצלן,התמורה של הפיקנטו נמוכה יחסית גם ל108 החדישה בהרבה.

עריכה אחרונה על ידי GUGY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...