Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקור ראשון אצל רונן The soundman

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שהודעת הפתיחה פה מקבלת משנה תוקף בעיקר לאור הודעות קודמות בשרשור המצורף החל מהודעה #6.

איני מכיר את רונן ופועלו, אבל אין ספק שהייתי מבקר אצלו אם הדבר היה רלוונטי מבחינתי.

ישר כוח!

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אתמול ביקרתי אצל רונן.

גם אני הייתי מחליף ציוד כל חצי שנה שנה ולפעמים חודשיים שלושה..

בדרך כלל סטים של קומפוננטים ומגברים.

הפעם שקלתי ללכת על סט 3 way כי חסר לי מיד כל הזמן.

אבל אחרי שקראתי את החוויה של אדי

החלטתי שזהו.

די כבר עם ההוצאות המטורפות האלה על ציוד ועל התקנה כל פעם מחדש

אני נותן צאנס לבחור.

חברה חבל על הזמן איזה תוצאות מדהימות . איזה סאונד משובח.

איפה הייתי כל כך הרבה זמן לפני..? וכסף שבוזבז סתם.ריינבו.פוקאל.מוראל בסדרות הגבוהות .

לדעתי כל מי שמתקין מערכת מומלץ ורצוי שיבקר אצל רונן

כי אחריו החשק לשנות או להוסיף נעלם.

לא להאמין איך הבס נמצא בכל האוטו ולא רק מאחור.

פירוט הכלים מקדימה .קול הזמר מאמצע הדשבורד כאילו יש שם מיד איכותי.

ושום דבר לא מזייף.

חוויה לכל מי שאוהב סאונד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אתמול ביקרתי אצל רונן.

גם אני הייתי מחליף ציוד כל חצי שנה שנה ולפעמים חודשיים שלושה..

בדרך כלל סטים של קומפוננטים ומגברים.

הפעם שקלתי ללכת על סט 3 way כי חסר לי מיד כל הזמן.

אבל אחרי שקראתי את החוויה של אדי

החלטתי שזהו.

די כבר עם ההוצאות המטורפות האלה על ציוד ועל התקנה כל פעם מחדש

אני נותן צאנס לבחור.

חברה חבל על הזמן איזה תוצאות מדהימות . איזה סאונד משובח.

איפה הייתי כל כך הרבה זמן לפני..? וכסף שבוזבז סתם.ריינבו.פוקאל.מוראל בסדרות הגבוהות .

לדעתי כל מי שמתקין מערכת מומלץ ורצוי שיבקר אצל רונן

כי אחריו החשק לשנות או להוסיף נעלם.

לא להאמין איך הבס נמצא בכל האוטו ולא רק מאחור.

פירוט הכלים מקדימה .קול הזמר מאמצע הדשבורד כאילו יש שם מיד איכותי.

ושום דבר לא מזייף.

חוויה לכל מי שאוהב סאונד.

עכשיו תחשוב איזו תוצאה היית מקבל מסט 3WAY מסדרות גבוהות של מותג כלשהו ביחד עם כוון ע"י מהנדס צליל :wink:

אני לא אומר שאין סיבה לקנות ציוד הי-אנד - אבל אין סיבה לקנות אותו מתוך אמונה שציוד ברמה שכזו יביא תוצאות מבלי לדעת מה עושים איתו.

ואם יש ידע בבחירת רכיבים, אפשר בהחלט לקנות רכיבים פשוטים וזולים שנותנים תוצאה מדהימה בתחום תדר מסויים ואותו יש לנצל עבור כל רכיב שכזה ולקבל תוצאה מטורפת בהשקעה הרבה יותר קטנה.

בעיניי ציוד היי-אנד זה כאשר אתה רוצה לקבל מקסימום תוצאה במינימום התעסקות - בשביל זה היצרנים קורעים את הת$# על מחקר ופיתוח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, עם החלק הראשון של ההודעה אני מסכים, לגבי החלק השני אני חולק עליך, ההבדל בין ציוד פשוט יחסית לציוד הי-אנד הוא הפוטנציאל הסופי של המערכת וגודל האכזבה במידה ולא תעשה הכל לפי הספר.

אמנם היצרנים משקיעים יותר במו"פ אבל גם התותחים הכבדים לרבות איזוטר, תזיס, סקאן ספיק, ביוויט וכו... לא ישמעו טוב במינימום התעסקות,

אפילו להיפך, הציוד האיכותי דורש הרבה יותר התעסקות מבחינת התקנה וכיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי - תיקח רמקול היי אנד שתוכנן להשמע טוב על התקנה טובה ומגבר טוב ויחידת ראש טובה ועכשיו תחליף אותו באלמנט פשוט וזול (על אותה שרשרת חיול) אבל אחד כזה שינגן בתחום תדר הזה טוב ורוב הסיכויים שאתה תגלה שאתה תהיה מסוגל להביא את האלמנט הזול יותר לתוצאה מאוד דומה אבל אתה גם תצטרך לרסן אותו עוד יותר עם איקולציה ואולי גם סלופים או שינוי של קרוס פסיבי בשביל להביא אותו לשם במקום שהיצרן יעשה זאת עבורך.

פשוט תהיה לך יותר התעסקות - אבל בסופו של דבר, אם אתה יודע מה אתה עושה ואתה בוחר נכון את הרכיבים שלך - אתה יכול לקבל תוצאה מטורפת על רכיבים פשוטים רק שזה יצריך הרבה יותר מאמץ בכוונים להביא אותם לשם.

אחד הדברים שבדקתי למשל היה - L1 רגילים לעומת R2

הR2 יכולים לנגן נמוך יותר ועולים הרבה מעבר לL1

הL1 הרגילים נשמעים לא טוב בקצה העליון שלהם בלי ריסון

אבל אם תחתוך אותם בין 5K ל20K הם ישמעו טוב בדיוק באותה המידה כפי הR2

ניסיתי את זה בעצמי וזה פשוט נכון.

ברור שאם תיקח טוויטרים של IMAGINE אז רמת הפירוט תרד אבל מצד שני תיקח VIFA XT25 ואני חושב שאתה כבר מבין יותר על מה אני מדבר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעכלס , שניכם צודקים .

הרי יש ציוד הייאנד שהושקעה בו עבודת הנדסה על מנת שהפוטנציאל שלו ימוצא בקלות בכל מצב , ויש ציוד הייאנד שהוקשעה בו עבודת הנדסה רבה על מנת שהפוטנציאל שלו יהיה גבוהה ככל האפשר בלי שום שיקולים בהסתמכות על כך שהמשתמש שרוכש ציוד כזה יודע מה הוא רוכש ויודע מה צריך לעשות כדי להנות ממנו.

בגדול זה כמו ההבדל בין סט קומפוננט היי אנד שמגיע אקטיבי ללא קרוס וסט שמגיע עם קרוס מלא ...

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר, הבעיה שאדי הביא דוגמא קיצונית, הייבריד אודיו ספציפית מייצרים רמקול עם היענות אוף אקסיס מהחלל גם ב180 מעלות ואלמנטים עם טווח תדרים מטורף. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הייבריד אודיו ? זה חברה חדשה ? לא שמעתי עליהם .

:wink:

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלק לא שמעת אתה החלוץ שלהם הראשון בארץ הקודש.

בדואי אני מקווה שמשהו אצלך בראש קצת השתנה (בחיים אל תקטול דברים או אנשים שלא שמעת אישית )

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל גם אני מקווה שמשהוא אצלך בראש ישתנה ותפסיק להזכיר לי דברים מלפני שנתיים כמו חברה שלי

בקיצור תיתקדם חביבי

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...