Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיקולים ברכישת פיז'ו 407 בתקציב עד40000

ברמונדו
שימו לב! השרשור הזה בן 3467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יואב,

הרכב של החבר, "בגדול" הציעו לו קצת מעל ל 50% מהמחירון.

כשהרכב היה במחירון 56.0 הציעו לו 35.0 אלף והוא לא היה מוכן לשמוע.

זה התדרדר מחודש לחודש, וכשהוא קיבל הצעות ל 20.0 הוא דרש 25.0.

אחרי כמה חודשים הוא הסכים ל 22.0 אבל אז ההצעות היו נדירות והגבוהה שבהן היתה 15.0.

אני לא יודע לתת לך רשימת תקלות, אני רק יודע שאין פעם שאני מדבר איתו, (והוא חבר קרוב) שאני לא שומע משהו על האוטו.

באחת הפעמים הוא היה בטוח שהגיר מת, אבל הוא הוציא רק כמה אלפים והבעיה תוקנה.

יכול להיות שהדגמים המאוחרים יותר מגלים אמינות גבוהה יותר, אבל אני הייתי מוותר.

רכב אמור לשרת אותך, לא אתה אותו.

עריכה אחרונה על ידי discoTD5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, ברשותי פיג'ו 407 דגם SR שנת 2007, אני יכול להגיד לך שזה רכב מצוין אני נהנה מכל רגע איתו, צריכת דלק סבירה (2 ליטר) אחד לעשר בעיר, בערך זהה לזו של מאזדה 3 1.6.

דגמים 2005-2006 עם הרבה תקלות, שנת 2007 ומעל שיפרו את הרמת אמינות הרכב שיש לי מראה ים של אמינות ואני מטפל כמו שצריך (טיפולים מכל 30000 אלף ק"מ) אם אתה מטפל כמו שצריך ולא מזניח אותה, היא מצוינת.

בקשר לגיר, אני אוהב את הגיר (היה לי C5 בעבר) והגיר נותן יופי של ביצועים, עצל הוא ממש לא, החיסרון שלו שהוא הולך לעולמו בק"מ כה מקודם (בסביבות 150+-), אבל שמעתי שיש כאלו שגיר מקורי עדיין קיים ב-200 אלף ק"מ.

כוח לא חסר, אוטו מהיר אבל אם תלחץ עמוק, צריכת דלק תהיה גבוהה יותר.

ספסל אחורי אכן מאוד צפוף, לא מתאימה לאנשים מבוגרים, רק ילדים ותינוק.

בקשר לאבזור ST טיפה יותר מאובזר מ-SR, אבל לי זה לא חשוב, SR נותן אחלה אבזור.

עריכה אחרונה על ידי שמואל.ג
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לבקשתך בפרטי הרשה לי לתקן אותך, לא היה לי בעבר אבל יש לאבא שלי בהווה.

נסעתי עליה לא מעט ואני זה שבחרתי לו את הרכב בהתאם לדרישות שהוא הציב.

אז התרשמותי בקצרה מה 2 ליטר 2008 שלו:

לחיוב - הרכב גדול, נוח, מרשים, סביר בהתנהגותו, מאובזר וזול לקניה.

לשלילה - הגיר מעצבן עם חללים מתים בסל"ד נמוך, הרכב לא מרגיש 150 סוסים אבל מרגיש מעולה בשיוט במהירות גבוה, ירידת ערך וצירכת דלק של 9-1 במשולב.

בנוסף הוא לא יקר לתחזוקה ויש כמה מוסכים ממוחים שיודעים לטפל בו (אני שלחתי את אבא לשאפט) שלא קשורים ליבואן.

אבא שלי גם לא סבל מבעיות אמינות מיוחדות בשלוש שנים שהרכב בבעלותו.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תודה לכל המגיבים עד כה. אני ראיתי כמה רכבים כבר וממשיך בחיפוש.

עוד שאלה לבעלי הניסיון. מביחנת רכב משפחתי - היא מתאימה ונוחה?

האם הבגאז' גדול ושימושי מספיק? פתח ההטענה נוח?

יש מספיק מקום להכניס עגלה ועוד כמה דברים לילדים?

תודה מראש,

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על הבאגז של הרכב שהצלחתי להכניס לתוכו גנרטור גדול יחסית ושולחן מתקפל ולמרות פתח הטענה לא גדול במיוחד הם נכנסו בהצלחה , יש לך גם אפשרות להוריד כסאות אחוריים מה שמגדיל את תא המטען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה מאוד ריאלי בציפיות מהרכב, מאחל לך להתחדש באקזמפלר מפואר!

הצפיפות שהוזכרה לגבי המושב האחורי - מדובר במרווח ראש, וזה רלוונטי לאנשים בוגרים (מגובה ממוצע ומעלה), הבעיה לא קיימת בדגם הסטיישן הנדיר, גם תא המטען מן הסתם גדול יותר, ופתח ההטענה. נדמה לי שכל גרסאות הסטיישן הן 2.2 שצורך יותר דלק ואני לא יודע עד כמה הוא אמין כמו מנועי ה-2.0 (שהם אמינים מאוד) אבל גיר ה-ZF לא ידוע בתור בעייתי.

אני אישית מאוד אוהב את השילוב של ה-AL4 עם המנוע הזה, אבל בהחלט חסר הילוך.

עוד נקודה שכדאי לשים לב: מסכי הLCD דוהים בשמש, וקשה לקרוא. אולי אפשר להזמין כזה מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

אז אחרי שקיבלתי דעות לכאן ולכאן וחשבתי ואז חשבתי עוד קצת - התחדשתי :)

בחרתי אקזמפלר שמור, אמנם יד 3 אבל שלא היה אף פעם בליסינג. מרכבים שראיתי - ניתן לזהות מיד איזה רכב בא ממגרש של ליסינג ואיזה לא, אפילו כאלו עם נתונים דומים מאוד.

רציתי להודות שוב לכולם, על העזרה, העצות בעד והעצות נגד, ככה עושים החלטה מושכלת. לטובתי, יש לי ניסיון עם צרפתיה במהלך 8 השנים האחרונות, אז ניגשתי לרכב הזה גם בעיניים יחסית פקוחות וגישה ריאלית.

ראיתי את הרכב בעצמי עם עוד חבר שמבין, נעזרתי בטפסים שמפורסמים באתר - בדיקה עצמית לא מקצועית.

בהמשך לקחתי את הרכב לבדיקה במוסך מורשה שגם מבצע בדיקות לפני קנייה.

הוצאתי את היסטוריית הטיפולים של הרכב ב3 הידיים הקודמות, כדי לוודא שלא היו דברים מיוחדים.

גיליתי גיליון טיפולים קפדני במוסך המורשה - כולל טיפול ווקב וקניית צמיגים במוסכים המורשים :shock:

והלכתי על זה.

הרכב באמת במצב מעולה, ואני מאוד מרוצה גם שהלכתי על הדגם המאובזר, כל הדברים שמסביב מוסיפים המון להרגשה היוקרתית. רכב מנהלים צריך גם להרגיש ככה. גם הצבע כמו חדש ועם תיקונים מינימאליים בלבד.

שילמתי קצת יותר ממה שתכננתי, אבל אני מאמין שזה לא כסף שהולך לאיבוד כי האקזמפלר באמת טוב ושמור.

שלב הבא - צמיגים, סידור מספר דברים קטנים וטיפול.

עד כה - אני הופתעתי לטובה מהרכב. ציפיתי כבר לביצועים יותר גרועים ותגובות הרבה יותר אנמיות. הופתעתי והתרשמתי לטובה מהרבה אספקטים של הרכב.

כמו כן הופתעתי מהמחיר של 65 ליטר בנזין 95 :)

זה רק מההתרשות של הנסיעות היום. אני מאמין שבהמשך אפרסם עוד רשמים.

מי היה מאמין הצלחתי להגיע מהצפון למרכז, ברכב צרפתי עם AL4, מבלי לבקר במוסך אפילו פעם אחת.

כמה תמונות חפוזות שצילמתי היום.

לא להיבהל - הנקודות על החזית אלו ברחשים שעוד לא הספקתי לנקות (יטופל בהקדם).

407_Edit-2_zps6c09d287.jpg

407_Edit-3_zps039271c5.jpg

407_Edit-1_zps0e5a5714.jpg

מישהו רוצה 206 GTI שמורה? (הודעה מסודרת בהמשך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, וסע בדרכים טובות!

נשמח לעדכונים לגבי חוויות / התנהגות / צריכה ואחזקה, או כל מה שבא לך.

אני מבין שהדגם הזה מגיע מצוייד בבקרת שיוט עם שתי פעולות.

עריכה: המשפט האחרון מסתתר מתחת לתמונות, וגם ראיתי ששכחת ארנק ב-206 ;) אם אתה מעוניין שהרכב יגיע לידיים טובות אז שלח פרטים לסחבק...

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אכן התחלתי ליהנות

עכשיו שעברת ל407 תצטרך להתחיל להחנות ברוורס אם אתה אוהב את הטמבון הקדמי , אני אומר מניסיון [emoji6]

כן, שמתי לב. מזל שיש חיישני רוורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...