Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 שאלות על מידחי כלים

High Octane
שימו לב! השרשור הזה בן 3588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מעוניין לרכוש מידח כלים ( גר בדירה שכורה), ואין יותר מידי מקום פנוי במטבח.

השאלה היא כזאת, האם ניתן להניח מדיח כלים על מכונת הכביסה ( בדומה למייבש), מדובר על מדיח רגיל, הגדול.

והשאלה השניה, לגבי מדיחים שולחניים, מישהו מכיר דגם מומלץ? עדיף כמה שיותר זול, אבל שיעשה את העבודה ולא יהיה צריך לשטוף אחריו שוב.

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שאלתך הראשונה - לא הייתי מעיז לעשות זאת - כיון שמדובר במכישר "רטוב" שעלול לדלוף לתוך מכשיר חשמלי שמתחתיו (מכונת הכביסה). מעבר לכך - יש עניין של הפרשי גובה בין המכשיר לבין ברז המילוי ופתח הניקוז, ואני לא בטוח שהרמת המכשיר ב-80 ס"מ מעל הגובה המיועד לו (יחסית לצנרת) לא תגרום להפרעה לפעולתו.

מעבר לכך - יהיה לך מאוד לא נוח לתפעל מדיח כאשר המגירה העליונה נמצאת בגובה הראש שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציין ספריאל, לא הייתי שם מדיח על מכונת כביסה, אם כבר להיפך, שים את המכונה על המדיח,

וגם זה רק עם קיבוע, כי מכונת כביסה בסחיטה זזה, ולא היית רוצה שהיא תיפול בטעות...

לגבי מדיחים על השיש, יש לפי מה שאני יודע רק סוג אחד שבאמת מנקה, והוא כבר לא מיוצר,

ולכן מוכרים אותם מחודשים. אני לא זוכר את השם, אולי טלסה.

עריכה:

אם אתה מתכוון לשים מדיח קומפקטי(כמו אלה ששים על השיש), אז לדעתי אין בעיה מיוחדת לשים

אותו על מכונת הכביסה. רק אל תשכח שמכונת כביסה יכולה לזוז במהלך העבודה, אז רצוי

ליצור קיבוע כלשהו של המדיח.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבוש כמה דגמים מאוד מוצלחים של מדיחי שיש קטנים. לא זול, אבל עושים את העבודה.

דוגמאות:

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=752714

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=850483

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק המדיח שיש לי, חוץ מהעובדה שאצלי הוא בצבע צהוב. זה יופי של מכשיר, אבל אצלי הוא אינו ממוקם על השיש, והאמת היא שלא הייתי ממליץ למישהו לעשות את זה.

הטענה היחידה שיש לי כלפיו היא שהוא קטן יחסית, אבל זה כבר באשמתי. חוץ מזה, באמת שהוא עושה עבודה מצוינת ואין לי טענות נוספות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מדיחים על השיש, יש לפי מה שאני יודע רק סוג אחד שבאמת מנקה, והוא כבר לא מיוצר,

ולכן מוכרים אותם מחודשים. אני לא זוכר את השם, אולי טלסה.

אני מניח שאתה מדבר על קינג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, אני לא זוכר. רק זוכר שיש להם שוק מטורף, ומחיר של מחודש הוא יותר

מאחד חדש של מותג אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבוש כמה דגמים מאוד מוצלחים של מדיחי שיש קטנים. לא זול, אבל עושים את העבודה.

דוגמאות:

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=752714

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=850483

מה ההבדל בדגמים האלה מלבד הצבע?

ראיתי שיש עוד דגם נוסף שעולה עוד פחות , מה ההבדלים בניהם? במפרט הכל נראה אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתשובה לשאלה הראשונה.

באופן עקרוני אפשרי בהחלט - גם אני בדירה שכורה עם פיתרון דומה, רק שלא מעל מכונת הכביסה אלא על ארון שלצידה.

ועכשיו לפרטים הטכניים:

1.לגבי גובה צינור הניקוז - אין באמת בעייה. בהוראות של המדיח יהיה כתוב לך מהו הגובה המינימלי לצינור, ואז מה שעושים זה לקשור אותו בגובה הזה מעל גובה רצפת המדיח ורק אז לרדת לכיוון הניקוז.

(צינור הזנת מים לא מהווה בעיה).

2.לגבי נוחות הכנסת והוצאת הכלים - לא נעים לא נורא, אבל, היי! יש מדיח!

3.לגבי הנחת המדיח על גבי מכונת הכביסה. כמו שאמרתי אצלי זה לא על המכונה אלא על ארון שנמצא לידה ובגובה די זהה.

המלצה שלי - בנה למדיח שולחן בגובה יותר גבוה מגובה המכונה, דאג לניקוז מפלטת השולחן אם אתה דואג לכך שהמים יפגעו במכונת הכביסה.

וכן, מכונות כביסה נוטות לרקוד בסחיטה - כך שבתיכנון נכון השולחן ימנע ברוב המקרים מגע עם מכונת הכביסה.

לגבי דגמים לא יכול לייעץ - אני קיבלתי בירושה כשדודה שלי החליפה את שלה (קיבלתי מדיח צר אבל בהחלט מספיק לי).

ושוב - זה שווה את זה - יש מדיח! :-)

עריכה אחרונה על ידי lior218
:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בדגמים האלה מלבד הצבע?

ראיתי שיש עוד דגם נוסף שעולה עוד פחות , מה ההבדלים בניהם? במפרט הכל נראה אותו הדבר.

אם אני זוכר נכון, הצבעונים יותר יקרים מהלבן כי יש להם יותר תכניות הדחה.

אני קניתי את השחור, אך לדעתי זה שטויות כי אני תמיד עובד על התוכנית הקצרה של ה 30 דקות.

מעבר לזה, אני מאוד לא מרוצה מהבוש

היו לו מון בעיות עוד בזמן האחריות.

לפני זה היה לי את הדגם הישן שדובר עליו פה הרבה, קיבלתי אותו מאבא של חבר שהוא טכנאי מדיחים.

זאת הייתה טעות להחליף אותו, חץ מזה שהוא היה רועש יותר הוא היה עושה הכל יותר טוב מהבוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז בעצם יש פה 2 קולות בעד בוש, 1 נגד.

מה הקרטריונים כדי להכריז על מדיח שהוא מוצלח?

מבחינתי רעש- אם לא רועש יתרון, אבל לא חובה.

העיקר שיהיה חסכוני במיים, ובחשמל, ושהכלים יהיו נקיים ( כל המטרה לבזבוז 2000 שקל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה למקם את המייבש מעל המכונה, הדרך הבטוחה היא לבנות מעמד /ארון שבתוכו תהיה מכונת הכביסה ועליו ישב המדיח. אל תחשוב להניח אחד על השני, זה לא נשמע רעיון טוב

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את המדיח הזה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=816268

נמכר בזמנו ב990 שקלים בוואלה שופס.

כולל מבריק (מה שלא קיים בחלק מהמדיחים הקומפקטיים)

עושה את העבודה בצורה נפלאה ושקטה.

יש מספר תוכניות בשביל להתאים לזמן/כמות והוא מאוד נוח. (וגם נכנס אצלי בול בתוך הארון שבניתי לו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מדיח של בוש מזה כ-9 שנים ומרוצה ממנו, אם כי היתה תקלה אחת באיזה מיכל עודפים או משהו דומה שתיקונה עלה לי כ-500 ש"ח על ידי טכנאי "פרטי". יתכן שנבעה ממעבר דירה שכן הופיעה מספר שועות אחרי המעבר.

לפני המדיח הזה היה לי משהו איטלקי - כנראה מרלוני תחת תוית זו או אחרת - שהחזיק 7 שנים, אבל מדובר בדור המיכאני (נרכש ב-1996).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...