Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן קמשפט, ביויק רנדוו 2005 3.4

eyal177
שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה , אני צריך קישור לאיביי לחיישן כזה מקורי חדש. אבל שזה יהיה החיישן הזה בוודאות. ב-ב-ק-ש-ה

תודה רבה

אני חושב שזה מה שהציק לחלק מהמגיבים כאן - מאחורי מקלדת אתה מצטייר כ"מפקד" ולא כמבקש בקשה - למרות שאמרת "תודה רבה" אבל מלקרוא את התגובות שלך יש תחושה של מתן פקודות - אני אומר את זה רק בשבילך בכדי שתבין למה אתה מקבל תגובות שכאלו.

מאחורי מקלדת לא רואים הבאות פנים ולא שומעים את הטון הנכון בו נאמרים הדברים.

בד"כ כשמחפשים חלקים מקוריים ורוצים לדעת שהם תואמים באמת לרכב - רצוי גם לציין את דגם המנוע (מופיע ברשיון הרכב) ואולי אף את מספר השלדה - זה יכול רק לעזור לחברים כאן לתת לך חלק נכון עם מק"ט שיהיה קל לחפש לפיו באיביי.

בהצלחה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה , כנראה שאתה צודק, אני תמיד מישתדל להגיד בבקשה/תודה.

סורי....

כמו שאמרתי בהתחלה נפח 3400 מנוע V6 דגם מנוע 5E5

תודה רבה וסליחה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שעכשיו לבעלי המקצוע המומחים כאן - יש כאן לא מעט כאלו - יהיה גם קל יותר וגם נעים יותר לעזור לך.

דרך אגב אני לא בטוח עם לUMI יש כאן נציגות במקרה, אם כן הייתי מנסה לפנות אליהם לייעוץ

מה מונע ממך לגשת למוסך מורשה למשל ולברר מה המק"ט של החיישן? אין שום מניעה עד כמה שידוע לי למסור לך הצעת מחיר מפורטת עם מספר מק"ט לא? ואז אתה לוקח את זה לאיביי ומחליט אם שווה לך לייבא מחו"ל או לא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

רציתי לדעת בבקה אם זה החיישן הנכון שאני צריך

http://www.oreillyauto.com/site/c/search/Camshaft+Position+Sensor/02806/C2177.oap?model=Rendezvous&vi=1432027&year=2006&make=Buick

למישהו יש מושג בבקשה

תודה והמשך יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...