Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע איך הולך תהליך הניתוק מהוט?

asafdr
שימו לב! השרשור הזה בן 3686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ימצחיק. הם לא יבואו לאסוף, ואתה תשים במחסן, ואחרי שנה פתאום יחייבו אותך בכמה מאות שקלים או יותר ואתה תתחיל לרדוף אחרי הכסף, ואולי חצי שנה אח"כ יזכו אותך על חלק מהכסף.

לעניות דעתי זו שיטה בחברה העבריינית הזו. זה לא מקרה.

+1

חברה שלי התנתקה מהם ובגלל שהיא עובדת בשעות לא שגרתיות הטכנאים שלהם לא הצליחו לתאם יום כדי לאסוף ציוד.

חצי שנה אחר כך מכתב מאיים מעורך דין מטעם הוט הונח בתיבת הדואר שלה, אפילו לא רשום, עם דרישת תשלום על הממירים + שכ"ט.

רצנו לנקודת הוטמובייל הקרובה והחזרנו את הציוד, מקווים לא לשמוע מהם שוב.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז ככה.

אם אתה החלטי בניתוק - ואין לך צורך בציוד שלהם - תגרור את עצמך לאחד ממרכזי השירות שלהם ותחזיר בעצמך את הציוד.

במועד שתיאמו איתך, לא בטוח שיגיעו, ולא בטוח מי יגיע ולאיזה מטרה.

תשמור את הקבלה על החזר ציוד.

במקביל, תוודא שהם לא גונבים ממך כסף על התקופה שהחלה יומיים אחרי שהודעת להם על בקשת הניתוק.

לי הוט גנבו מעל 700 שקלים, כאשר קצת פחות מ 200 שקלים כבר הצלחתי להשיב, ואת היתר אני עדיין ממתין, לרבות תלונה למשרד התקשורת.

מדובר בחברה שלעניות דעתי שמה לה כאסטרטגיה לגנוב כסף מלקוחות ולהתיש אותם בדרך לקבל החזרים. אני עדיין שוקל תביעות קטנות / תלונה במשטרה כנגד המנכ"ל. מובן שאם תוגש תלונה שכזו אני אפקסס אותה לכל כלי התקשורת. יהיה שמח.

קראתי פעם באתר חדשות שמנכל הוט, רוצה ליהיות חברה סוג ב', ואין להם אינטרס ליהיות מס' 1. אז הם מצליחים ובגדול, לדעתי הם אפילו סוג ז'.

לגבי הניתוק : https://www.netek.co.il/

האתר שולח להם פקס המונסח בצורה פורמלית המחייב אותם לנתק אותך בלי דיבורים בשירות לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מעוניין אפילו לדבר עם נציג שירות על מנת להתנתק מהוט מוזמן להשתמש בשירות "נתק"

https://www.netek.co.il/

שירות ששולח מכתב בשמך שמבקש שינתקו אותך באופן מיידי.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהם שמים על הפקס שנשלח מהאתר הזה.

שלום בית זאת הדרך הכי טובה להתנתק מכל ספק.

תשמע אני רוצה להישאר לקוח שלכם אבל אשתי לא מסכימה ואתמול היה לנו ריב גדול בגלל זה.

זה עבד לי עם 012 סמייל, עם הוט ועם בזק בינלאומי.

אפילו לא העיזו לנסות לשמר, הם מפחדים להיכנס לפינה הזאת.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אתר 'נתק' - הם שמים על הפקסים ממנו, ועוד איך.

זה סוגר להם את הפינה של 'לא קיבלנו/שולה האחראית פקסים היום חולה, אתמול היתה עם הפינצ'ר אצל וטרינר/מחר מלווה את הבן הגדול לגיוס/ נגמר הנייר בפקס תשלח שוב וכד'.

עם זאת, גם עם הוראת ניתוק דרך נתק החברה הזו עדיין גובה מה שבא לה ומנסה להתיש את הלקוח.

אני התנתקי דרך נתק, וזה הקלף הכי חזק שיש לי מולם בדרישה להחזר מלא, עד השקל האחרון.

אם לא היה אתר נתק הייתי מדבר ללמפה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זאת, גם עם הוראת ניתוק דרך נתק החברה הזו עדיין גובה מה שבא לה ומנסה להתיש את הלקוח.

סיימת עם החברה? לא צורך שירותים מהם? תחסום באשראי,עניין של 2דקות גג.

עבד לי מצוין בזמנו עם נטוויז'ן שגבו אמנם סכומים קטנים יותר,אך אותו עקרון.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...