Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלון באילת - דן או אגמים על המים

hdal
שימו לב! השרשור הזה בן 3712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור בכותרת, זמן לבחור מלון לחופשה בעוד חודש, מבין מלונות היוקרה באילת היחיד שלא ביקרתי בו הוא דן עליו קיבלתי המלצות רבות.

בנוסף קיבלתי המלצות לחדר על המים במלון אגמים שהרעיון של לרדת ישירות מהחדר לבריכה קורץ לי.

אני נוסע עם אישתי וחשובים לי בעיקר השקט, רמת האוכל ובריכה.

אשמח להמלצות ממי שהיה במלונות הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שרק חדר על המים, סך הכל אגמים נחשב כמלון פחות איכותי מדן השאלה שלי פשוט לעניין הערך המוסף של חדר על המים.

עריכה אחרונה על ידי hdal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החדר על המים יפה יותר, ולדעתי קצת יותר גדול מזה הרגיל. זה גם נחמד כי יש לך מרפסת דק קטנה שאתה יכול לשבת בערב.

קח בחשבון שהיציאה היא לא לבריכה הגדולה, אלא למעין שביל מים שמקיף את החדרים. אם אני זוכר נכון במיקום מסויים

יש גם חיבור עם הבריכה הגדולה, אבל אם אתה בקצה, תיאלץ לעבור בשחיה את הדרך עד לבריכה הגדולה.

עוד חסרון הוא שהמלון לא צמוד לטיילת ולים כמו דן, אלא מחייב הליכה של כמה דקות. לא קריטי, אבל כדאי שתהיה מודע לזה.

אגמים מלון חביב ביותר, אבל אם היו נותנים לי לבחור בינו לבין דן, הייתי לוקח את דן בלי לחשוב פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי Oshri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגמים מעולה ונכון ללפני שנתיים השף היה בארבע רמות בעל זה שבדן.

דן אילת מפוצצים אותך באוכל בכמויות הזויות. אגמים מביאים אוכל ברמה גבוהה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר תשעים אחוז מהאורחים אוכלים רק ארוחת בוקר, ומה כבר צריך יותר מחביתה/גבינה/ירקות/קורנפלקס וקפה נורמלי?

בינינו, המבחר בארוחת הבוקר ברוב המלונות הטובים הוא פסיכי ברמות, ואין צורך ברבע מזה. 700 סוגי סלטים, 50 מעדנים,

200 סוגי קורנפלס, ומה לא, מי צריך את כל זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...