Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באגי מעוכב במשטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"זה עניין מנהלי לחלוטין, השאלה היא שאלת הסמכות, מה הסמכות שניתנה למשטרה ובאיזה תנאים היא רשאית להפעיל סמכות זאת?"

נשמע הגיוני, מישהו יודע את התשובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מחפש פה בפורום מאיפה לסובב את החוק כדי להחזיר לעצמך את הרכב, אתה כל הזמן שואל שאלות בכיוונים שונים כדי לראות לאן תקלע ואיפה הפרצה בחוק שתאפשר לך לקבל את הרכב בחזרה: אם פתאום יצוץ מכונאי מוסמך, פתאום יצוץ רישוי ספורטיבי.

עצתי לך היא שאם הרכב באמת חשוב לך, תשכור אדם שמקצועו הוא לסובב את לשון החוק לטובתו- עורך דין.

לבד יהיה לך קשה מאוד עד גבול הבלתי אפשרי לשכנע מישהו בצדקתך (למרות שלפי החוק אתה לא צודק, אך זה לא מנע מאף אחד לזכות בסוף היום)

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר של לסובב את החוק?

המשטרה לא יכולה לעשות ככל העולה על רוחה, עם כל הכבוד למשטרת ישראל היא לא פועלת בחלל ריק אלא מתוקף סמכויות שהוענקו לה בחקיקה.

בלי קשר לכוונותיו של פותח השרשור, אנחנו כאזרחים חייבים להוקיע פעולות שגם נוגדות את חוקי היסוד.

היום זה הוא, מחר זה שוטר שמבצע חיפוש לא חוקי אצלכם.

ישראל היא מדינת חוק ולא רפובליקת בננות!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה מהמשטרה? במקרה הזה היא ביצעה עבודתה נאמנה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה לא יכולה לעשות ככל העולה על רוחה, עם כל הכבוד למשטרת ישראל היא לא פועלת בחלל ריק אלא מתוקף סמכויות שהוענקו לה בחקיקה.

בלי קשר לכוונותיו של פותח השרשור, אנחנו כאזרחים חייבים להוקיע פעולות שגם נוגדות את חוקי היסוד.

איך היית מגיב אם פות״ש תוך כדי שיזוף הרכב שבנה היה דורס אותך או בן משפחה

אם היה מדובר על פריצה לבית סגור סתם והיו מוצאים לך במקרה רכב בבניה עצמית בסלון אז האנלוגיה שלך היתה נכונה.

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה פות"ש עבר על החוק בצורה בוטה. וכמו שאתה אומר, ישראל היא מדינת חוק ולא רפובליקת בננות.

ברפובליקת בננות היה צריך לתת שוחד ישירות למישהו כדי לקבל את הרכב בחזרה, פה הוא יצטרך לשלם לעורך דין בכדי לנסות להחזיר את הרכב האסור.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים.

אני חוזר ומסביר שהמשטרה לעניות דעתי החצי מקצועית ( למדתי משפטים ואני לא עו״ד) פעלה שלא בסמכות.

אל תתבלבלו עם ההסכמה שלי למעשיו. עובדתית, מערכת המשפט היא מערכת פרוצדורלית, לא קימת עילה להחרמת הפסל הסביבתי עליו הוא התבונן קרי לא מונע ולא נהג, לעניות דעתי המשטרה חרגה מסמכותה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי כדאי שתוציא רשיון מרוצים לרכב - לוחית אפורה.

אני יודע שבאגים בניה עצמית מוציאים רשיון לצורך נסיעה בתחרויות ובדיקת הרכב, החוק אומר שלבאגי מותר להיות עד מרחק של 100מ' מהעגלה לצורך בדיקת הרכב.

אני גם יודע שלמשטרה מותר להוריד לך את הרכב ולהחרים אותו, לפני כמה חודשים היתה כתבה באתר ג'יפולוג על טויוטה FJ משופרת מאוד לשטח, יום אחד בלילה הופיעו שוטרים בבית של הבעלים ולקחו את הרכב - הורדה מהכביש ! מהבית !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר,

זאת הכוונה שלי, להוציא רשיון מרוצים.

העניין שאינני יכול לעשות זאת כשהבאגי לא בחזקתי.

אני מבקש מכל מי שכאן לא להפוך אותי לעבריין, יש לי אפס נקודות בתנועה ואין לי עבר פלילי.

כל מה שעשיתי זה לקחת תחביב ולנסות להפוך אותו למקצועי.

בכל מקרה, תודה על כל העצות שעולות לכם לראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים.

אני חוזר ומסביר שהמשטרה לעניות דעתי החצי מקצועית ( למדתי משפטים ואני לא עו״ד) פעלה שלא בסמכות.

אל תתבלבלו עם ההסכמה שלי למעשיו. עובדתית, מערכת המשפט היא מערכת פרוצדורלית, לא קימת עילה להחרמת הפסל הסביבתי עליו הוא התבונן קרי לא מונע ולא נהג, לעניות דעתי המשטרה חרגה מסמכותה.

הרכב נמצא בשטח, כלומר לא במוסך או על נגרר או בחנייה, לא עבר רישוי מעולם.

במקרה הזה המשטרה פעלה במסגרת הסמכות שלה והחרימה את הרכב.

אתה אמנם לא נמצא ביום-יום בארץ, אבל אתה מוזמן להסתכל על כמעט כל תחנת משטרה בארץ, תמצא שם לא מעט רכבים שיושבים שנים על גבי שנים מכיוון שלא עברו רישוי בישראל מעולם.

אמנם הרוב המכריע הוא רכבים שנכנסו מהרשות הפלשתינית ולא מבנייה עצמית, אבל אם כבר זה לרעת פות"ש ולא לטובתו.

מה גם שחלקם הלא קטן נתפס בזמן עמידה קרוב למחסום או ליד גדר המערכת וכו' בזמן שהרכב כבוי והנהג לא נמצא בו.

יש לו 4 גלגלים מנוע והגה/כידון? זה כלי רכב, זה לא פסל סביבתי, והעובדה שהרכב מעולם לא עבר רישוי, תקשה על פות"ש, העובדה שהוא עובד על הרכב בעצמו שלא במקום מוסדר תקשה עליו עוד יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהפוך הוא, בגלל שהרכב מעולם לא עבר רישוי מדובר בפסל סביבתי. עדיין לא מצאתי חוק בספר החוקים שאוסר על המצאות מנוע והגה בפסל סביבתי. זאת בניגוד לקרוזר שהוזכר מעל שהוזכר מקודם שהוא רכב עם רישוי ולכן קייב יסוד סביר להניח שהוא מתוכנן לנוע על כבישי ישראל ועפועל יוצא שינוי מרכב מזכים אותו בהורדה. בכלל מקרה זו פרשנות אישית שלי לסוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל,

יאללה, רד מזה, אין שופט בשום מדינת דמיקולו שיבלע את הלוקש הזה.

"כבוד השופט, לקחתי מהסלון את הפסל הסביבתי, שמתי אותו על הנגרר שלי ולקחתי אותו לטיול שטח ולא הייתה לי שום כוונה לנהוג בו בשטח, למרות שכבודו אכן מאיר את עיני שהפסל הורד מהנגרר, אבל זה בכלל היה בכדי שאוכל לעבוד על הפסל שבאורך פלא, איך שהוא צימח לו מנוע, תיבת הילוכים ואפילו מצבר חדש ורענן?" :brickwall::silly::drinking::screwy::loco:

כל שופט פיסח וחצי עיוור יבין מיד במה דברים אמורים ומה היה שם בשטח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהפוך הוא, בגלל שהרכב מעולם לא עבר רישוי מדובר בפסל סביבתי. עדיין לא מצאתי חוק בספר החוקים שאוסר על המצאות מנוע והגה בפסל סביבתי. זאת בניגוד לקרוזר שהוזכר מעל שהוזכר מקודם שהוא רכב עם רישוי ולכן קייב יסוד סביר להניח שהוא מתוכנן לנוע על כבישי ישראל ועפועל יוצא שינוי מרכב מזכים אותו בהורדה. בכלל מקרה זו פרשנות אישית שלי לסוגיה.

יש שני גלגלים לפחות? יש

יש מנוע חשמלי או בנזין או סולר? יש (אולי גם מנוע קיטור יתפוס)

יש הגה או כידון? יש

פסל סביבתי? No Go, יש שלושת התנאים לעיל זהו כלי רכב.

רק איתרע מזלו של פות"ש והכלי רכב מעולם לא עבר רישוי.

הוא לא יכול להיות פסל סביבתי אלא אם אחד מהתנאים מעלה אינו מתקיים.

לפסלי רכבים מוציאים את המנוע ובד"כ גם מנתקים את ההגה מהגלגלים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תפסה המשטרה והיכן

"רכב מנועי" - רכב המונע בכוח מיכני מכל צורה שהיא, ולרבות תלת אופנוע ואופנוע עם רכב צדי או עם גרור או בלעדיהם ולמעט רכב הנגרר על ידי רכב מנועי;

"דרך" - לרבות כל מסילה, דרך, רחוב, סמטה, ככר, מעבר, גשר או מקום פתוח שיש לציבור זכות לעבור בהם

כאמור התקיימו בפסל הסביבתי הזה התנאים של רכב מנועי. והמיקום הוא דרך.

מה חסר לנו "רק" רישוי.

את זה צריך לקבל לפי חוק הנהיגה הספורטיבית והתקנות .

6( באגי – כלי רכב יבשתי בבנייה עצמית, מונע בכוח עצמי, בעל מנוע אחד או יותר ו 4- (

גלגלים או יותר, הנמצא במגע עם הקרקע באופן רציף ומונע דרך חלק או כל גלגליו, ובו

ההנעה וההיגוי נשלטים על ידי נהג הממוקם בתוך הרכב;

ההגדרה מתאימה מתאימה אממה מה אין רישוי , ולכן נתפס כדת וכדין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...