Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

LANCIA DELTA GOLD 2011 עם 70.000 ק"מ 1.8 טורבו עם סלון מעור

batatos
שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו נמכר מחברה שאני עובד בה. לאוטו אין שום תאונה - נקי למרי.

החבילה כוללת 1000 שקל דלק, הנחה בביטוח, שטיפות לשנה מתנה ועוד כל מיני שטויות....

מוכרים אותה ב90.000 שקל.

אני לא מחפש רכב שאצטרך להחליף בעוד 5 שנים אפילו.

אני אוהב רכב שיש לי ומטפל בו מכל הלב בחלקים מקוריים, בזמן ורק במורשה.

עם כל מה שאמרתי, האם רכב זה מספיק אמין, נגיד כמו פורד פוקוס 2002 :-). או לפחות דומה לו8) גם מבחינת העלות הטיפולים.

באינטרנט לא מצאתי משהו משמעותי....

תודה על העזרה!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם זה המחיר הסופי שאתה יכול להשיג.

מציע לבדוק אותה במוסך מתמחה.

סה"כ רכב מפנק מאוד, איכותי בטירוף מבחינת רמת גימור.

צריכת דלק גבוהה, כמו כל רכב מהסוג הזה.

ירידת הערך חזקה וכואבת, קח בחשבון שאתה יכול לאבד את רוב הכסף שלך למעשה - בניגוד לכל רכב אחר שתקנה בתקציב הזה.

קח בחשבון שבעוד 5 שנים כן תגיע למצב שתצטרך למכור, כי הרכב פשוט יהיה בן 8 עם סביבות 170 אלף ק"מ, וזה גיל שבו מתחילות צרות - ושם תצטרך למכור אותו די בגרושים, אני מניח שסביבות 15K...

כחדשה היא עלתה 200 אלף ש"ח, תוך 3 שנים איבדה יותר מ-50% מהערך.

אם שקללת את כל זה, ובכ"ז אתה מעדיף לקנות אותה ולא, נגיד, קיה ריו חדשה לגמרי מהניילונים עם אחריות - אז בבקשה. אתה תהנה מרכב טוב בהרבה, זה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה מאוד וסופר עניינית!

יש לי פורד פוקוס 2002, ואני יד שניה אחרי אותו ליסינג שכרגע אני רוצה לקנות ממנן.

פורד עשה כבר 306 אלף, וחוץ ממשבת דלק ומיכל מים לא הוחלף בו כלום. עד לפני שנה הוא טופל רק במורשה. הוא נושא מצויין, נראה מצויין, אבל שווה בערך 7-8.

אני מחפש אותו שאספיק לי לפחות ל-7 שנים. אני לא בטוח שריאו חדשה בת 7 שנים תראה (מכל הבחינות) יותר טוב מאשר לנצ'יה הזאת... או שאני טועה?:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אם אתה נוסע הרבה אז קח בחשבון שאם את הפוקוס 2002 הקשישה עוד תוכל למכור ב-5000 שקל, את הלנצ'יה יהיה אפילו יותר קשה למכור...

זה רכב מאוד לא מוכר בשוק. זה מאוד עוזר לך להשיג רכב יוקרה במחיר של רכב עממי, אבל זה גם פועל לרעתך כשתרצה למכור.

אם לי אישית היו 90 אלף ש"ח, הייתי ניגש וקונה רכב כמו קיה ריו, אבל עם 0 ק"מ מליסינג. בכ"ז יש כאן אחריות, רכב חדש לגמרי וכו' וכו'.

(אבל זה רק אני. אני מוכן לוותר על כל הפינוקים המדהימים שיש בלנצ'יה הזו...ויש כאלה לא מעט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני מרגיש שאני מדבר אם Richard Hammond :-D.

תודה על העזרה! מחר אלך לעבודה ואסתכל לה בעיניים ונראה מה יהיה.

נ.ב. משהו מצחיק קרה לי עם הרכב הזה. כשבקתי אותו, נכנסתי לראות את המצב של המושבים האחוריים ותרקתי את הדלת. לאחר שמצאתי שכסאות גם מאחור מתקפלים לשני הכוונים (מוזר) רציתי לצאת.... ואז התברר שיש נעילת ילדים ודלת לא תפתח :?. לאחר 20 דקות מישהו באה לכוון האותו ונתן לי לצאת... אולי זה סימן שהרכב רוצה להיות שלי ?:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגזים :)

אני פשוט אוהב את הרכבים האלה.

חבר קנה עכשיו בהמלצה שלי לנצ'יה אפסילון, האחות הקטנה של דלתא.

היא מבוססת על פיאט פנדה מבחינת מכלולים, ככה שמבחינה מכנית אין מה לדאוג על הסתמכות על מחסן החלפים של היבואן - אין סיכוי שהוא יפקיע מחירים על חלקים לפנדה.

הבעיה האמיתית מתחילה כשאתה צריך חלקים שהם לא משותפים עם רכבים אחרים - במיוחד ברכבים כאלה שהם לא נפוצים בארץ ואין להם תחרות עם חלקי חילוף תחליפיים. היבואן יודע שאין לך ברירה ומפקיע מחיר.

סתם דוגמא - בזמנו הייתה לי סיטרואן קסארה דיזל שהיה צורך להחליף בה צינור הגה כוח נוזל. מכיוון שלא היה חלק תחליפי, היבואן דרש עבור החלק 750 ש"ח. הייתי חייל תפרן והשגתי בסופו של דבר חלק משומש בעלות של 150 ש"ח - לצינור שבתכל'ס אמור לעלות גג 100 ש"ח...אבל בגלל שאין תחרות, המחיר מופקע.

זה גם המצב עם הלנצ'יה שלך - ואתה חייב לקחת את זה בחשבון. עלויות האחזקה יכולות להיות גבוהות כשהרכב מתיישן.

עכשיו זו כבר פונקציה של כמה אתה מאוהב :smilecolr:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

בענייני הרגש אני כבר לא יכול לייעץ. שיהיה בהצלחה בכל מקרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערך הרכב כשתמכור בעוד כל כך הרבה שנים משני לדעתי. להיפך, רכב כזה מיועד בדיוק לאחד כמוך שמחזיק מכונית כל כך הרבה שנים.

לטובת הלנצ'יה יש רכב מפנק מאוד, הרבה מעל כל מה שתמצא במחיר דומה.

ביצועים מצוינים, רכב מאוד נוח.

רכב יחודי אם זה מעניין אותך

יחידת המנוע/גיר מאוד אמינה.

לחובתה ובאופן ברור, תצרוכת הדלק וזמינות חלקים יחודיים בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אותך, אבל לבנאדם הממוצע שמגדיר מפרט כמו שהגדרת ומגיע מפורד פוקוס לא הייתי ממליץ על המכונית הזו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה בנוי על ריצפה מוארכת של פיאט בראבו וחולק איתה גם מכללים. המנוע ( מצוי גם ב 159 1.8 טורבו ) והגיר אף הם מוכרים ואין סיבה יוצאת דופן להיות מוטרד בגינם. האוטו חזק, נוח ונינוח, עם מרחב מחיה יוצא דופן במושב האחורי שנוסף להיותו מתקפל, גם יודע להתקדם או לסגת על מסילה. הוא מתנהג לדעתי טוב פחות מהבראבו, קצת יותר מנותק ומסורבל, אבל עדיין יותר קליל בתחושה מאשר ה 159 למשל. צריך לקחת כמובן בחשבון את הערכת החסר שהיא מנת חלקו כמעט באופן גנטי, כמו כל לנצ'יה, אבל וכפי שנאמר כאן למעלה, אם הכוונה להחזיק אותו לזמן ארוך, חשיבות הענין פחותה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית זה לא רק מנוע וגיר

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מאוד אוהב את הרכב הזה למרות שהוא לא דינמי. מדובר באחד מהרכבים הפרקטים ביותר שיש עם טוויסט מעניין. מה שמפריע לי כאן זה המחיר. הדלתות נמכרות מתחת למחירון משמעותית. מחירון הבסיס של 2011 הינו 106,000 ש"ח. במידה וישנו אישור על נהג יחיג אזי ישנה הפחתה של 14% + הפחתה של 3% על ק"מ. מחירו המשוקלל של הרכב הוא 88,000 ש"ח. אני לא הייתי משלם יותר מ80 על הרכב.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך נכנסה כאן הריו לדיון. היא פשוט לא רלוונטית.

לדעתי, אם הרכב דבר אליך, וזה עניין של רגש ולא של כסף - לך על זה, תחת ההערכה שעידן רשם מעלי. יש לו המון נסיון בשוק היוקרה, ולדעתי הוא צודק בהערכת המחיר הריאלי.

על פניו, תקלות חריגות או כשלים הסטריים לא צפויים, מצד שני אין הרבה נסיון בשוק עם הרכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ולא תרצה - אשמח לקבל ממך בפרטי את שם החברה ואת פרטי איש הקשר.

דרך הגב - מה הצבע של הרכב ?

האם בדקת עלויות ביטוח ? עלויות טסט שנתי ? עלויות הטיפולים השוטפים ? כל כמה זמן עושים טיפולים שוטפים ? התחשבתץ בעלות התחזוקה בהתאם לכמות הקילומטרג' שאתה עושה בשנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האמינות ועלויות האחזקה הם בראש מעייניך וקיה ריו היא אפשרות שבאה בחשבון, זה לא הרכב בשבילך.

אין הרבה נסיון עם הדגם הזה בארץ. בעקרון אמינות היא לא הצד החלש שלו, אך אם מתקלקל משהו - הז לא יהיה זול.

תוסיף לכך את העובדה שאין ולא יהיה לרכב הזה שוק - ותקבל דגם למכורים בלבד.

יש אנשים שתקלות יקרות אפשריות ושוק עתידי לא ידוע - לא מעניינים אותם. הם רוצים את הרכב כי זאת לנצ'יה עם מנוע עתיר מומנט, ותוצר של יצרן נחשק עם עבר מפואר ועתיד שאף אחד לא מוכן להמר עליו. אם מה שכתבתי בפסקה האחרונה מפחיד אותך - תברח. ואם זה מדבר אליך - תקנה, אבל אם יהיה יקר אחרי זה - אל תבכה...בשביל דברים טובים יש מי שמוכן לשלם :)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...