Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה צריך לדעת לפני לקיחת הלוואה

ArikC
שימו לב! השרשור הזה בן 3788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הריביות, מה העמלות, מה הבטחונות, אילו הגבלות מכניסים לך בביטוח וכו'.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לכל היבואנים יש הסדרי הלוואות עם בנקים. בדוק מה ההסדר המוצע. זה שבבנק שלך יש הלוואה בתנאים X ובבנק אחר תנאים יותר טובים, אתה עדיין יכול לבקש מהבנק שלך להשוות תנאים. התנאים אינם "בונקר". אם הבנק שלך חפץ בייקרך, הוא ישווה תנאים. 2. סססאמו, אי אפשר לעשות מעבר לשורה הבאה. יש דגמים שהיבואן רוצה לדחוף, והוא אולי יסכים לסבסד לך את הריבית. לפעמים בדגמים חדשים שלא רוצים לתת הנחה מהמחיר הרשמי, גם יסכימו לסבסד לך הלוואה. (כלומר - היבואן משלם את הריבית על ההלוואה). תשאל. 3. עמלת רישום ברשם המשכונות - אי אפשר לתת הנחות. לא להתעצבן. הבנק מעביר את מלא העלות לרשם. (אם אתה קונה רכב בהלוואה הרכב ישועבד במשרד הרישוי וימושכן ברשם המשכונות).

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לזכור שרכישה בצורה כזו משאירה רישום של ליסינג ברישיון.

יהיה רשום שיעבוד לבנק XXXX.

אתה כניראה מתבלבל ללסינג מימוני זה הלוואה,לליסינג תפעולי,זה רכב חברה.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק גם הלוואה מחברות האשראי, חברה חיפשה לפני כמה זמן 30K ש"ח.

לא הצליחה בשום מקום לרדת מפריים+2, לאומי קארד שיחררו לה את הכסף (מבלי שיש לה כרטיס אשראי שלהם) בפריים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואה לרכב יד שניה היא סיפור אחר לגמרי.ראשית, הבנקים לא אוהבים הלוואות לרכב משומש. עניין של ערך נמוך לבטחון (רכב).שנית, לא יתנו לך הלוואה לחמש שנים עבור רכב בן 4. בד"כ הבנקים קובעים לעצמם כללים כמו גיל הרכב + תקופת ההלוואה לא יעלו על 5 שנים או 6 שנים או כל משהו אחר. ההלוואה לא תהיה זולה, פריים + 2.0% או 2.5% זו הלוואה טובה. אם אתה סטודנט נסה לקבל הלוואת סטודנטים שהיא בתנאים טובים יותר בלי לחבר את הרכב להלוואה. חלק מהבנים מציעים הלוואות באתר האינטרנט. כלומר, אם אתה כבר לקוח של הבנק, והבנק מעריך שאתה לקוח עם סיכון נמוך הוא מזרים לך זכאות להלוואה כשאתה נכנס לחשבון שלך באינטרנט. בדוק אם יש לך זכאות ובאילו תנאים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לפני 3 וחצי חודשים (31/10/13) רכב משומש משנת 2010, עלה לכביש באוגוסט.

בדקתי את כל האופציות, כולל חברות מימון, ובסוף הבנק שלי נתן לי את הפיתרון הכי טוב. הבנקאי שלי הצליח לתפור לי הלוואה בתנאים שלא חלמתי עליהם, ריבית של פריים + 0.5 אחוז, כאשר כל מקום אחר הציע לפחות פריים + 2 אחוז.

בסופו של דבר, כמו שאמרו פה, כדאי שהבנק ירצה בטובתך, ואצלי זה היה יחסית קל כי הבנקאי שלי פשוט גבר שבגברים.

המלצתי, פנה לבנק שלך, ספר להם שאתה רוצה לקחת הלוואה (אל תציין בהתחלה שזה לרכב) ותראה מה הם נותנים.

גם כשאני רכשתי את הרכב, אמרתי להם שזה בשביל רכב, ואמרו לי ריביות אחרות, יותר גבוהות, הסכום שהם היו מוכנים לתת היה נמוך ממה שהייתי צריך, והפריסה לא הספיקה.

אז אמרתי להם שנעזוב את הרכב ונגיד שזה למשהו אחר, ככה הצליח הבנקאי שלי לארגן לי הלוואה הרבה יותר נוחה.

חשוב לציין, אני נמצא בבנק שלי על חשבון סטודנט, ואני חושב שזה מאוד עזר לי לקבל את ההלוואה. אני חושב שהוא עשה לי את ההלוואה כאילו בשביל לימודים. לא סגור על זה.

בקיצור, זאת הכוונה שלי שהבנקאי שלי יצא תותח והצליח לפתור לי את העניין. פנה לבנקאי שלך ותקווה שהוא אוהב אותך.

אגב, תקשיב טוב טוב למה שDiscoTD5 אומר לך. הבחור יודע מה הוא מדבר :p

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לזכור שרכישה בצורה כזו משאירה רישום של ליסינג ברישיון.

לא נכון.

שכחתי לציין שזו הלוואה לרכב יד שניה.

היות והוא לא ציין יצאתי מנק' הנחה שמדובר על מימון מחברת ליסינג שכן משאירה רישום כאמור.

אם ההלוואה היא מהבנק או מחברת כרטיסי האשראי כמובן שלא יהיה שום זכר (פרט למשכון הרכב לבנק אם זה יהיה כנגד זה)

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...