Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקבת אלפא: סופשבוע באלפא מיטו 900 סמ"ק TwinAir ידנית

MiKa_P
שימו לב! השרשור הזה בן 3755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון - אצלנו חיברנו ת'מנוע וישרים לגלגלים - הרכב מושך ,,

ושנתיים עם של כייף עם אלפא ג'ולייטה חדשה ללא בעיות , בנוסף ל 2 מאזדות 6 - מסכים עם הכתוב .

המגבים באלפא יותר חכמים -

ואם הם עובדים לבד ללא גשם זו לא תקלה - הם מריחים כי עלול לרדת גשם ונכנסים למצב נפשי רטוב .

כמו שאמרו - אלפא מס/שחקת על הרגשות שלך ,, לכן נקודת הגישה קובעת - זו לא תקלה ברכב ,

כנראה תכנון מתקדם שאנו עדיין לא מבינים .

לאחרונה - אני מתיז מים בלחיצה על המגבים הקדמיים , ומשלב רוורס ., מותז מים על השמשה הקדמית והמגבים עובדים .

ואז המגב אחורה גם עובד ,,

האפשרויות .

א - תקלה במתג המגבים .

ב - תכנון מתקדם - המערכת מזהה כי אני רוצה לנקות ועם השילוב ל רוורס , מנקה גם אחורה .

ג - נהג אלפא אהבל שלוחץ על הכל ביחד ,,

ד - מה אכ'פת לי , עובד סבבה .

הומור - כאשר אתה חזק , אתה משתף פעולה .

ונהנה מהעקיצות ומשתף פעולה :roflmao:- יפה פנדוב ו bagira

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נהנתי לקרוא, שאפו לגברת ;)

איזה שרשור נרחב של תגובות על אי דיוקים... :lol:

בכל אופן אומנם גם אני סקפטי מאוד בעניין שינוי קשיחות הבולמים ע"י לחיצת כפתור זה פתרון לא זול בעליל ואופציה יקרה בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכל'ס? בסה"כ מנגנון כיוונון ההגה והקיפול המהיר של המושבים, לא יותר מזה (ועניין המתלים שכנראה היה הטעייה של הנציג [בטוחה שלא מכוונת]).

אלו שני דברים שגם רוכש פוטנציאלי עלול להיתקל בהם עד שמישהו יתקן אותו או שיקרא בספר רכב, אם אין לו נסיון קודם עם מנגנון דומה.

השאר זה סתם חפירות :)

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שעמדו לרכבי אלפא לרועץ אל מול מתחריהם, זו המערכת. הפתרון שהוצע עד היום היה התקנה של משהו off market, שגם נראה ככה. דווקא מה שבעינייך היה שם תמיד, הוא אחד החידושים במיטו הזו. ואגב, בוצע בצורה יפה מאוד. דווקא את זה ביטלת. לפי הצעתו של חבר מלומד ממני, אני אכתוב את דעתי, במקום להמשיך לבקר את שלך:

הרכב חמוד. חמוד למראה, חמוד לנסיעה. המנוע שלו מספק תגובה מהירה וזריזה, ביחס למה שהוא - רכב מיני עירוני עם שיק. הוא עדיף בעיני על המיני, שאולי מרווחת מעט יותר אבל לא זזה... והוא זול משמעותית מהחברות לבית VAG. כל מי מגיע אליו עם ציפיות ל"אלפא", ברור שיתבדה, למעט בנושא העיצוב. הכסאות נוחים ותומכים באופן מפתיע לחיוב, והרכב סוחב יפה בכל מהירות (שוב ביחס למקבילות במחיר/מנוע). הגיר עובד טוב והכל נמצא במקום, אבל המנתק מגיע מאוד מהר, בשל אופי המנוע. לזה צריך להתרגל. המערכת היא בכלל שדרוג שנדרש כבר הרבה זמן, סוף סוף יש BT בלי שיתקינו איזה פארוט :-)

לסיכום, באתי בלי ציפיות ויצאתי מופתע לחיוב. מי שרוצה "לוק" ומנוע סביר פלוס, ולא פוחד גיר ידני (או צריך מקום מאחור לנוסעים), זו אופציה לא רעה עבורו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז כתבתי שהיא "מוכרת" והיא לא מוכרת. זה רלוונטי לנושא?

לא התעסקתי איתה כמעט בכלל, ולכן לא חיוויתי עליה דיעה לא לחיוב ולא לשלילה, ובטח שלא בביטול. הייתי אמורה ליפול מהרגליים שברכב שנת 2014 במחיר הזה יש מערכת מובנית? אם לא היתה- הייתי מופתעת לרעה.

ואגב- אתה לא מבקר את דעתי, אתה מבקר את הכתיבה שלי, ובאופן מאוד לא ענייני. חברך המלומד צודק מאוד, ושמחה שהקשבת לו, ולו רק בגלל שאחרי שכתבת את כל מה שכתבת, אפשר בקלות להבין שלא אמרתי שום דבר ששונה ממה שאתה אומר, רק השתמשתי ביותר מילים.

עריכה אחרונה על ידי MiKa_P

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לא כל הרכבים מגיעים עם מערכת מולטימדיה מובנית (מקורית). לעניות דעתי זה כן ראוי לבדיקה והתייחסות, גם לאור העובדה שעד כה מערכת זו לא הייתה זמינה באלפא רומאו.

אפשר לבקר דעה ואפשר גם לבקר סגנון כתיבה, אין בזה כל רע, כל עוד ההתייחסות עניינית.

*למען הסר ספק, דבריי אינם מכוונים כנגדך במישור האישי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא אמורה לדעת מה היה באלפא ומה לא היה והיא גם לא חייבת להתייחס לכל דבר. זה פורום, לא מגזין רכב ומיכל אינה כתבת רכב (שמקבלת תשלום עבור עבודתה) ולכן בכלל היא לא חייבת שום דבר לאף אחד.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקה ובר, אם אפשר עוד כמה מילים על ביצועי המנוע ותאוצה ועל צליל המנוע. בר, כמובן לא בהשוואה לגיטיאיי אלא למשפחתיות. כ"כ אם ניתן לפרט עוד בנוגע למתלים ולקושי הנסיעה. מבר אשמח לשמוע גם לגבי איכות ההגה, מיקה כבר התייחסה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא אמורה לדעת מה היה באלפא ומה לא היה והיא גם לא חייבת להתייחס לכל דבר. זה פורום, לא מגזין רכב ומיכל אינה כתבת רכב (שמקבלת תשלום עבור עבודתה) ולכן בכלל היא לא חייבת שום דבר לאף אחד.

נכון, ובכל זאת יש הבדל בין סתם לקוחה שנכנסה לסוכנות אלפא ומקבלת רכב הדגמה לסופ"ש לבין המקרה הנ"ל.

הרי מראש הוצע לה לקבל את הרכב לפרק זמן מסוים מתוך כוונה שלאחר מכן היא תעלה את רשמיה על הכתב. אולי זו סיבה מספיק טובה להכין מעט ש"ב מראש.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הבדל. מיכל מייצגת ״סתם לקוחה״. בגלל זה הסקירה שלה טובה ומועילה. לרוב האנשים לא אכפת מה היה פעם וגם לא צריך להיות אכפת. מעניין מה יש היום ומה יש למתחרים. כמו שמיכל כתבה, אם לא היה את זה אז היא היתה מופתעת לרעה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא קיבלה רכב + דלק לסופ"ש, בדיוק כדי לכתוב דברים רלבנטיים. אמנם זה "רק" פורום, אבל פורום רכב, ולא עמוד ב"לאשה". אז במינימום שיהיה לכותב benchmark רלבנטי והבנה של מה חדש ברכב.

מיקה ובר, אם אפשר עוד כמה מילים על ביצועי המנוע ותאוצה ועל צליל המנוע. בר, כמובן לא בהשוואה לגיטיאיי אלא למשפחתיות. כ"כ אם ניתן לפרט עוד בנוגע למתלים ולקושי הנסיעה. מבר אשמח לשמוע גם לגבי איכות ההגה, מיקה כבר התייחסה.

תודה.

הוא מאיץ טוב יותר ממשפחתית סטנדרטית, מהיר יותר מיתר התנועה בקלות, ובהחלט צליל המנוע נעים ולא צורם, אבל לטעמי אין בו משהו מיוחד. המתלים היו בסדר גמור, כלומר לא חשבתי שהם קשים, ומתלים קשים אני מכיר... לגבי דקויות של השוואה למשפחתיות אינני יכול לומר. לגבי ההגה - סביר+, בוודאי טוב משל משפחתית ממוצעת, אבל לא אתגרתי אותו יותר מידי כדי להבחין בפרטים. לטעמי האישי ההפתעה היא שלא סבלתי בו, אלא נהניתי (שוב, ביחס למקבילה או אפילו מקבילה פלוס, והוא בהחלט אפשרות טובה למי שלא מסיע ילדים באופן קבוע.

נכון ובכל זאת יש הבדל בין סתם לקוחה שנכנסה לסוכנות אלפא וקיבלה רכב הדגמה לסופ"ש לבין המקרה הנ"ל. הרי בסופו של דבר, הוצע לה לקבל את הרכב לפרק זמן מסוים מתוך כוונה שלאחר מכן היא תעלה את רשמיה על הכתב. אולי זו סיבה מספיק טובה להכין מעט ש"ב מראש.

סתם לקוחה לא תקבל, כפי הנראה, את הרכב לסופ"ש, ולכן באמת ציפיתי גם אני לש"ב. אולי זו טעותי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי אתם מעט נסחפים.

אף אחד לא ציפה ממנה לעשות פרויקט שורשים על אלפא-רומאו לפני שהיא מתיישבת ביצירת האומנות הזאת.

באותה מידה יכלה לכתוב חיבור באורך 50 מילים סביב הרעיון ש"עזבו שטויות, זה לא פאביה" אבל הגדילה ראש ועשתה קצת מעבר, אני אומר שאפו.

מכאן ועד לבקר את הכתיבה על אי-דיוק פה, חוסר-מקצועיות שם? על מה ולמה? היא כתבת רכב במקצוע?

להתחיל לצטט פה כתבות של "ענת מאוויס" בתחילת דרכה, עם כל השטויות שהיא רשמה שם? (להזכירכם הכתבות שלה נעשו במסגרת עבודתה, והיום יש לה טור במגזין אוטו)

בקיצור ולעניין - תורידו הילוך.

נהניתם? ספרו לחברכם. לא נהניתם? 1347012566_286.jpg

הדבר היחיד שחסר לי זה תמונות עם אבטיח לקנה מידה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...