Jump to content

Guy Peled

 • פרסום הודעות

  38
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Guy Peled

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. בעקרון השאלה דיי בסיסית אז אין צורך בסאט אפ. ברכב יש 4 רמקולים וסאב מוגברים את הסאב אין בעיה לכוון טוען צליל 50 הרץ ומכוון את הגיין לפי מולטימטר מה לגבי רמקולים כמו מיד או 6x9? את הרמקולים האחרים אני מכוון לפי השמיעה אבל זה לא תמיד עובד כי בשיר אחר יהיו צלילים שונים ותמיד מגיע למצב או שהצלילים הגבוהים יהיו צורמים ולא נעימים או שצלילים נמוכים ייחנקו אף פעם לא פוגע בול בנקודה.. מה השיטה? מניח שהכל מתחיל בגיין
 2. Guy Peled

  ספייסרים לרכב

  חברים אחרי שיקול ארוך הוחלט להחליף לג׳אנטים סינים עם כל הכבוד למקוריים ג׳אנט בן 9 שלא רחמו עליו, המון חורים ומכות קראתי וחקרתי הרבה לפני וככה הוחלט. היו עם המקוריים הרבה יותר רעידות מהסינים.. בכל מקרה יש לכם דעה לגבי הספייסרים?
 3. היי אלפא רומאו מיטו 2010 דגם 155 הוחלפו ג׳אנטים מצרף תמונה http://www.up2me.co.il/images/80669642.jpg המידה המקורית היא 4x98 והג׳אנטים עם מרווח ברגים של 4x100 שמו לי בסדנא ספייסרים קדמיים בגלל שהג׳אנט נגע בקאליפר וברגים צפים לכל הגלגלים. ראיתי שיש ספייסרים מובנים שמתאמים מ 4x98 ל 4x100, דוגמא בלינק https://www.amazon.com/Wheel-Adapters-4x98-4x100-Thickness/dp/B07KDZ481Z מה דעתכם?
 4. הוא רושם לי על המסך גם לבדוק נורת לוחית רישוי דיי בטוח ששם הסנסור היחידי. אנסה לשים קבל אולי הוא יצרוך מספיק. תודה רבה!
 5. הכוונה לסנסור שמגיע מהחברה שמזהה נורות שרופות מדליק נורה אזהרה בדאש בורד. ציפיתי לבעיה הזו, הבנתי שללד יש התנגדות נמוכה יותר מנורה רגילה והחיישן מרגיש כמו נורה שרופה.
 6. בנורה השמאלית בלוחית רישוי יש סנסור נורה וברגע שאני מחבר אליו לד הוא מכבה את הלד השני ונדלקת נורת תקלה בנורה. משמע הוא מרגיש בבעיה וסוגר גם את הלד השני למנוע קצרים. איך אפשר לעקוף את זה? חשבתי לעשות חיבור Y לנורה רגילה בצד שמאל איפה שיש את החיישן ולזרוק אותה איפה שהוא אבל אולי יש פתרון יותר אלגנטי? תודה.
 7. ממש יפיופה! אפשר לשאול כמה עלה לך הייבוא?
 8. אוקיי. רישומים מהמוסך - הוחלף צירייה הפלא הבעייה עדיין קיימת מה שגרם לצירייה לההרס היה התושבת מנוע. הברגים של התושבת נשברו וכך העומס הגיע לצירייה ושבר אותה.. מחר אעדכן אם יהיה חדש.
 9. הייתי בכיוון שלך רק עם תקציב של 40K בחרתי במיטו אחרי נסיעות מבחן הכי חשוב לי היה חווית נסיעה אמינות ולא שוחטת במוסכים האלפא נותנת את זה בקלות. שווה לחפש ג'ולייטה תלתן בתקציב שלך ולעשות נסיעת מבחן לא תתחרט.
 10. מוזר מכרתי רכב והביטוח החובה דרך וובי ושלמה נשאר ברכב למחרת התקשרתי לבטל ביקשו ממני למלא טופס אובדן חובה מחכה להמשך תהליך אבל לא אמרו שזו בעיה כמו אצלך
 11. ומה לגבי דרדור בלי הילוך? אמור להרגיש את הבעיה גם בלי הילוך משולב? הרכב כעיקרון לא יכל לזוז החנתי בצד והזמנתי גרר למוסך.. בדרדור הבעיה לא הופיעה שהילוך לא משולב או שכן הופיעה אבל לא מורגש כמו עם הילוך משולב..
 12. לפי ההסבר שקיבלתי, צירייה שבורה זה ודאי. מה שקורה צירייה שמאל מקבלת כוח וציריה ימין מחליקה וזה הפרפור והקפיצות שהרגשתי.. לא אמרתי שהגלגל מפרפר אמרתי שזה מרגיש כמו.. בנתיים מחכה לצירייה נמצאת בשיפוץ
 13. הרכב אצלי חודש. ישר עשיתי בדיקה וטיפול טיימיניג.. לא ראו בעיה בציריות..
 14. חשבתי שזה מגיע מהתיבה או מהלקאטץ כי ברגע שמגיע כוח לגלגל זה קורה.. היום נמסר מהמוסך שצירייה נשברה.. לא מובן לי כל כך איך כי לא היה עומס על הרכב.. כנראה שאריות מהבעלים. הקודמים. מחיר ציריי. ימין משופצת 1750₪ מחיר הגיוני?
 15. התחלתי לצאת מחניה הגברתי גז פתאום כל האוטו כמו שהוא מפרפר/מחליק במקום עצרתי ישר גיליתי שזה קורה בהילוך ראשון ורוורס בנקודת חיכוך כל עוד הקלאטץ לחוץ האוטו לא קופץ והכל תקין מבדיקה ויזואלית במנוע רואים שמן מתחת לטיימינג מה דעתכם הבעיה? מה עלות של תיבה?
×
×
 • Create New...