Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בסיבוב בחניון - האם יש פה קייס לדעתכם?

שימו לב! השרשור הזה בן 3821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מניסיון שלי, נראה כי ככל שיש יותר ויותר תאונות, כך הפח הולך ונעשה חלש יותר ולכן וחודשים האחרונים בתאונות כבר קיבלתי יותר נזק ממה שעשיתי לאחרים... וזה לא מצא חן בעיניי.

אני צריך טנק! :twisted:

אני תוהה שוב אם אתה אמיתי או דמות שהמציאו מנהלים עם הומור מיוחד (רז?) לשליפה בכל פעם שנהייה משעמם?

ואני חושב שאתה צריך... אופניים.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגעתי לסרטון הזה משרשור אחר, ולא ממש קראתי כאן את כל התגובות. אני רק אגיד את דעתי לפי מה שראיתי בסרטון.

ראשית, נהג המאזדה פעל בצורה לא חכמה. הוא היה צריך לקחת בחשבון שהוא יכול לחסום מי שיורד מלמעלה (כמוך). זו ההאשמה היחידה שלך נגדו.

עכשיו נתחיל בבעיות שלך: אתה אידיוט! (מצטער, בדרך כלל אני לא מעביר ביקורת על נהיגה של אנשים...).

איך אתה נוהג לעזאזל? בחניות אני בקושי לוחץ גז וירידות שכאלה אני עושה עם רגל מתמדת על הברקס למקרה שחס וחלילה אני אתקל בנהג טמבל או בהולך רגל מסכן. ושלא יובן לא נכון, אני עצמי גם כן אוהב לקחת פניות מהר (רק כשאני בטוח שאפשר), אבל קצת פרופורציות. חניונים זה מקום לזחילה. ועוד כאן, ששדה הראיה ממש על הפנים...

אני חושב שאתה צריך להתבייש שאתה בכלל מחפש כאן קייס נגדו. לפי מה שאני רואה האשמה היא 55 אחוז אתה, ו-45 אחוז הוא. אם היית נוהג כמו צריך, ואפילו טיפה מהר יותר - בכיף היית מספיק לבלום ואפילו לא בלימת חירום (חוץ מזה שגם אתה עובר את הפס הלבן).

תחשוב פעמיים לפני שאתה מגיש תביעה, גם הוא יכול לפעול נגדך ולא ייצא לך שום דבר טוב מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לסרטון הזה משרשור אחר, ולא ממש קראתי כאן את כל התגובות. אני רק אגיד את דעתי לפי מה שראיתי בסרטון.

ראשית, נהג המאזדה פעל בצורה לא חכמה. הוא היה צריך לקחת בחשבון שהוא יכול לחסום מי שיורד מלמעלה (כמוך). זו ההאשמה היחידה שלך נגדו.

עכשיו נתחיל בבעיות שלך: אתה אידיוט! (מצטער, בדרך כלל אני לא מעביר ביקורת על נהיגה של אנשים...).

איך אתה נוהג לעזאזל? בחניות אני בקושי לוחץ גז וירידות שכאלה אני עושה עם רגל מתמדת על הברקס למקרה שחס וחלילה אני אתקל בנהג טמבל או בהולך רגל מסכן. ושלא יובן לא נכון, אני עצמי גם כן אוהב לקחת פניות מהר (רק כשאני בטוח שאפשר), אבל קצת פרופורציות. חניונים זה מקום לזחילה. ועוד כאן, ששדה הראיה ממש על הפנים...

אני חושב שאתה צריך להתבייש שאתה בכלל מחפש כאן קייס נגדו. לפי מה שאני רואה האשמה היא 55 אחוז אתה, ו-45 אחוז הוא. אם היית נוהג כמו צריך, ואפילו טיפה מהר יותר - בכיף היית מספיק לבלום ואפילו לא בלימת חירום (חוץ מזה שגם אתה עובר את הפס הלבן).

תחשוב פעמיים לפני שאתה מגיש תביעה, גם הוא יכול לפעול נגדך ולא ייצא לך שום דבר טוב מזה.

אין לי במה להתבייש, וגם לשופט לא יהיה אכפת. נראה כי לא מעט אנשים אומרים שיש לי סיכויים שנעים בין 66% ובין 100%, ואסביר:

-יש להתייחס רק למה שיוצג במשפט, ויוצג רק מה שכדאי לי (שזה לא להציג צילום של הגלגל שלי מאחור פס לבן).

-התמונה הזו צולמה לאחר התאונה, כאשר במהלך התאונה, הרכב שלי הפסיק לפנות והזיז את שני הרכבית בכיוון המסלול שלו בכ 30 ס"מ - זה בהחלט נשמע סביר, גם בגלל שאני עשיתי את הסיבוב הזה אלפי פעמים כבר, באותה מהירות - די בטוח שלא עברתי את הקו עם הגלגל.

אני מקווה שהסברתי טוב? במילים אחרות: מרגע שהרכבים נדבקו, הרכב שלי הפסיל לבצע פנייה, ופשוט החליק עם האינרציה כ 30 סמ לתוך המסלול שלו, ולכן זה נראה כאילו עברתי את הקו הלבן.

בנוסף, אני אדגיש חד וחלק: הוא נסע דרך המסלול הנגדי ורואים את זה מצוין, ואז ניסה לברוח ממנו. הוא כאילו עבר קו הפרדה רצוף בכביש, ולכן ה"אשמה התורמת" שלי שלא הצלחתי לבלום, לא קשורה בכלל - הוא הגורם הראשי לתאונה בכך שיצר את המצב, שסיכן מכוניות יורדות שכגם ככה קשה יותר לבלום להן.

אתייחס לשאר הדברים שאמרת:

-נניח שהוא אשם רק 55%.

-הרכב שלי שווה הרבה פחות מחצי ממחיר המחירון בגלל כל הפגיעות שאסי, חלודה, פח, מזגן וכו'...

-ולכן, אפילו במקרה כזה, עדיין כדאי לי לעשות את התביעה ולקבל 45% שזה כנראה יותר ממה שהייתי מוכר, ותוסיף לזה יכולת למכור לפירוק את מה שנשאר - אז בכלל אני במצב מצוין לא משנה מה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה שוב אם אתה אמיתי או דמות שהמציאו מנהלים עם הומור מיוחד (רז?) לשליפה בכל פעם שנהייה משעמם?

ואני חושב שאתה צריך... אופניים.

אני מאוד מאוד הייתי רוצה אופניים חשמליות (מהסוג הקאסטום שמגיע ל 60-80 קמש), הבעיה היחידה תהיה קניות פעם בחודש, וגם נסיעה מחוץ לעיר נגיד פעם בשבוע-שבועיים...

אולי כשאשתי תסיים את הרישיון, קצת אחרי אקנה אופניים חשמליות לנסיעות לעבודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אתה לא לקחת את הסיבוב צמוד, ואתה גם סטית מהנתיב שלך, וכל זה בגלל שנסעת מהר!

אלו סיבובים של 90 מעלות כשאין שדה ראייה, אני לא מאמין שהשופט יקבל רק את התמונות, הוא ירצה לראות את כל הסרטון.

ותוסיף את העובדה שהנזק שלך נגרם כתוצאה ממהירות גבוה ולכן גם לזה השופט ישים לב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vpvi

א) כנראה שאתה סובל מבעיות שמיעה כי נשמעת צווחת בלימה

ב) עד לבלימה יש זמן תגובה של 3/4 שניה - שניה ואם תבחן את הסרט תראה שמרגע שנראה הרכב ממול ועד לתאונה חלף זמן מועט ביותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח בטוח תקח אותך לבית משפט ואני חושב שה"בטחון עצמי המופרז" שלך (שמתבטא גם בנהיגה שלך) יפיל אותך.

אני מאמין שהשופט יפסוק 50% אשמה, כלומר כל נהג ישא בנזק שלו (כי הנזק המזערי שנגרם למאזדה שווה יותר מהרכב שלך).

אשמח אם תחזור לעדכן, למרות שיש לי הרגשה שזה לא מה שיקרה (מכיוון שתפסיד).

אני מקביל את זה למקרה שנהג נכנס לצומת לא פנויה וחוסם אותה. מצד שני אתה מגיע, ויש לך ירוק, אבל אתה נוסע מהר מדיי ונכנס בו. ברור שהרכב השני לא היה צריך להיות בתוך הצומת אבל עדיין אתה יכלת למנוע את התאונה אם לא היית נוהג בקלות דעת.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הביטוח בטוח תקח אותך לבית משפט ואני חושב שה"בטחון עצמי המופרז" שלך (שמתבטא גם בנהיגה שלך) יפיל אותך.

אני מאמין שהשופט יפסוק 50% אשמה, כלומר כל נהג ישא בנזק שלו (כי הנזק המזערי שנגרם למאזדה שווה יותר מהרכב שלך).

אשמח אם תחזור לעדכן, למרות שיש לי הרגשה שזה לא מה שיקרה (מכיוון שתפסיד).

אני מקביל את זה למקרה שנהג נכנס לצומת לא פנויה וחוסם אותה. מצד שני אתה מגיע, ויש לך ירוק, אבל אתה נוסע מהר מדיי ונכנס בו. ברור שהרכב השני לא היה צריך להיות בתוך הצומת אבל עדיין אתה יכלת למנוע את התאונה אם לא היית נוהג בקלות דעת.

50% זה אמור להיות שכל אחד משלם 50% נזק לצד השני, אחר אם כל אחד נושא בנזק שלו, מה בדיוק הפואנטה? מה שכתבת מעט לא הגיוני...

ובכלל כל הטיעון של "נסעת מהר מדיי ולכן אתה גם אשם ולא מגיע לך משהו" בכלל הזוי.. לא רק שאי אפשר להוכיח את זה (כפי שאמרתי אין בעיה לשתול פריימים בוידאו כדי להאט אותו למשל), אלא שזה לא רלוונטי.

האם לבחורה שנאנסה, תגיד "יש לך אשמה תורמת, לבשת חצאית מיני בצומת, והערס נדלק עלייך"? זה אותו דבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה שוכח הוא שההגיון שלך זה לא ההגיון של בית המשפט.

שיהיה לך בהצלחה בחור.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד אני חושב שאתה טועה וחלק לא מבוטל כאן שופט את הבחור על פי עברו ולא נטו על פי המקרה הספציפי הזה.

לגבי פןת"ש כל אחד משלם את נזקו רע לך כל צד נושא ב 50% מהנזק אתה קונה, לכן שים לב לכך בשעת הדיון.

המלצתי תפסיק לשנות וידאו וכו' ובכלל פנה להנהלה שיסירו את כל השרשור הזה מהפורום!! בתקווה שהנהג השני לא חבר בפורום :shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כול התגובות אבל בקצרה:

לדעתי סיכוי גבוה שתפסיד, גם נכנסת במהירות בסיבוב וגם אפשר לראות שאם לא היה רכב, אז היית חוצה את הקו הלבן, היית צריך לקחת בחשבון גם אם הנהג השני אשם ב 100 אחוז שנכנס לך באלכסון, התפקיד שלך הוא להבין שאין לך שדה ראייה וזמן תגובה+בלימה בשביל למנוע תאונה מכול סוג שהיא.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי, נראה כי ככל שיש יותר ויותר תאונות, כך הפח הולך ונעשה חלש יותר ולכן וחודשים האחרונים בתאונות כבר קיבלתי יותר נזק ממה שעשיתי לאחרים... וזה לא מצא חן בעיניי.

אני צריך טנק! :twisted:

אתה צריך שלילה ויפה שעה אחת קודם, לפני שתגרום גם פגיעות בגוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...