Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בסיבוב בחניון - האם יש פה קייס לדעתכם?

שימו לב! השרשור הזה בן 3828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל שאי אפשר לקחת את האשכול הזה ולהעבירו למשטרה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזוי ברמות כל הדיון הזה,הבחור הזה הוא סכנה לציבור אסור לו להיות על הכביש.

אחרי שתעזוב את ישראל סופסוף אני מאחל לך שתתנגש ברכב של סקינהדים,יוציאו אותך מהסרט שאתה חי בו .

Nothing runs like a Deere.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הוידאו האשמה בתאונה היא משותפת. לפי דעתי הנהיגה שלך יותר רשלנית, ולכן חלקך באשמה הוא הגדול יותר.

החלטת השופט יכולה להיות תלויה גם בהתרשמות שלו משני הנהגים, והאם הוא יחשוב שאחד הנהגים סובל מהפרעת אישיות אנטיסוציאלית (מתוך ויקיפדיה):

בספר האבחנות של איגוד הפסיכיאטרים האמריקאי, ה-DSM, מוגדרת הפרעת אישיות אנטיסוציאלית כדפוס התנהגות הכולל התעלמות חוזרת ממה שנתפס בדרך-כלל כזכות לגיטימית של בני-אדם אחרים. אדם מעל גיל 18 מוגדר כסובל מהפרעת אישיות אנטיסוציאלית אם הראה, עוד לפני גיל 18, שלושה או יותר מן התסמינים הבאים:

1. התנהגות לא קונפורמית, בהשוואה לנורמות המתייחסות לשמירה על החוק; ביצוע תכוף של מעשים שיכולים להוות עילה למעצר

2. רמאות: שקרים חוזרים וניתוב אנשים אחרים לרווח או להנאה אישיים

3. התנהגות אימפולסיבית

4. התנהגות חסרת שקט ואגרסיבית; הסתבכות בסכסוכים אלימים ובמקרי תקיפה

5. התעלמות מביטחונו האישי ומביטחונם של אחרים

6. חוסר אחריות עקבי

7. היעדר תחושת חרטה

על-פי תפיסת הפסיכולוגיה הקלאסית, הפרעת אישיות אנטיסוציאלית קשורה בהיעדר אמון בסיסי, במשולב עם היעדר של חווית אהבה מדמות אם. (לא בכדי, שעור גבוה של הסובלים מההפרעה עברו התעללות או הזנחה בילדות). כבר בשלב מוקדם של ההתפתחות, הילד נסוג מכל מערכת יחסים או חוויה רגשית. מצד שני, קיים ניסיון להתקשר לאחרים על בסיס סדיסטי של כוחניות והרס. החולים אינם מודעים כלל לרגשות של האחר, וקיים כשל גורף של התפתחות הסופר אגו (או של תפיסה מוסרית), שהיא המאפיין הפסיכולוגי המובהק ביותר של ההפרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הוידאו האשמה בתאונה היא משותפת. לפי דעתי הנהיגה שלך יותר רשלנית, ולכן חלקך באשמה הוא הגדול יותר.

החלטת השופט יכולה להיות תלויה גם בהתרשמות שלו משני הנהגים, והאם הוא יחשוב שאחד הנהגים סובל מהפרעת אישיות אנטיסוציאלית (מתוך ויקיפדיה):

מעניין מאוד.

שים לב עד כמה שמוסדות החוק מנסים לשים סטיגמות ולהוציא מחוץ לחוק (או לכל הפחות לקחת לגיטימיציה ל:

-כל מי שלא מסכים עם הכללים והחוקים שנועדו לשלוט באנשים (לא קונפורמי).

-כל מי שלא ניתן לצפות מה יעשה לפי המודלים ותוכניות המגירה שלהם (התנהגות אימפולסיבית).

-כל מי שיתנגד לשלטון מדכא מרכזי (התנהגות אגרסיבית, הסתבכות בסכסוכים).

-כל מי אי אפשר יהיה לאיים עליו ולהשתיק בקלות (לא אכפת לו מעצמו או מאחרים).

כל השאר זה קישוטים שנועדו להסתיר את השימוש הציני שממשלות עושות היום במדע ובמערכת הפיננסית, כדי לשלוט באנשים.

הכי מסוכן להם אנשים לא קונפורמיים שלא יקבלו כל דבר ותקנה לא הגיונית שיחוקקו, אז כמובן זה מסווג כמחלת נפש כלשהי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שאפשר, ואף רצוי.

אם ככה אז צריך להעביר גם את כל מעללי העבר שלו, בתקווה שהוא יורד לצמיתות מהכביש

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז צריך להעביר גם את כל מעללי העבר שלו, בתקווה שהוא יורד לצמיתות מהכביש

תקוות לחוד ומציאות לחוד :twisted:

ספר את זה לבחורה בפתח תקווה שנשארה נכה והנהג קיבל אלף שח קנס 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, אתם משוגעים? התחלקתם על כל הראש? (חברי הפורום) רואים שהבן אדם סתם מסתלבט עליכם, אם על זה מגיע לו שלילה אז לכם בכלל מגיע מאסר !!!

עם כל הכבוד, מה שקרה בסרטון זה ששניהם אשמים. הוא לא "טס" בחניון, אבל הוא גם לא נסע לאט. "סכנה לציבור" פחח.. לא מאמין שבפורום של חובבי רכב (כן.. חובבי רכב.. חצי מהפורום פה נוסע על פאביות וחושבים שהם שיא תרבות המוטוריקה בארץ) אתם יורדים ככה על הבן אדם.

מה שאתם עושים זה להוריד לאנשים ביטחון בנהיגה, ואם אתם "חובבי הנהיגה" לא יודעים, ביטחון בנהיגה זה הדבר הכי חשוב. אדם שלא בטוח בעצמו כשהוא נוהג זה מתכון לאסון.

אני יכול להבטיח לכם שלחצי ממכם מגיע שלילה יותר ממה שמגיע לו. והלוואי יום אחד שיתפסו אתכם על קטנות (15 קמ"ש מעל המותר, עצירה של 2 ס"מ אחרי קו העצירה) וישחילו לכם טוב טוב ותבואו לבכות פה בפורום למה ככה ולמה ככה.

פות"ש, לפי הסרטון שניכם אשמים. הוא לקח את הפניה באלכסון אבל אתה באת במהירות שלא תואמת את תנאי הדרך, זה הכל כמובן לפי היגיון בריא. בבית המשפט יכול להיות שהוא יפסוק אפילו שנהג המאזדה צודק, אבל ברמת העיקרון אין שום סיכוי שתיצא פה "בחינם".

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה כנראה לא מכיר את מעלליו הקודמים של חבר הפורום carmageddon. מעניין אם תישאר בדעתך אחרי חיפוש בפורום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מכיר את מעלליו הקודמים של חבר הפורום carmageddon. מעניין אם תישאר בדעתך אחרי חיפוש בפורום.

צודק - מצטער חחח, הרגע הסתכלתי, בן אדם (Carmageddon), אתה על הפנים, וזה עוד בלשון המעטה. לא מגיע לך להיות על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, יש משפט? מתי?

יש לי חוות דעת באדיבות השמאי אלי אמרן - שמאי מצוין אגב.

היום אשלח אותה יחד עם מסמכי הפוליסה לסוכנות ביטוח (כדי לקבל החזר), והם יגישו לחברת הליסינג שלו דרישה לתשלום.

אם הם יסרבו, אז ניקח אותם למשפט.

תכלס אפילו אם אקבל רק חצי מהנזק (שווי הרכב לפי מחירון), זה עדיף מכלום...

לא לדאוג חברים, להתאזר בסבלנות ואני אעדכן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין, כבר הספקת להרוס מאזדה 6 חדשה? סחטיין.

לא מאמין עוד שיש לך בושה לתבוע את הבן אדם, נסעת כמו חולה נפש בחניון ונכנסת לו באוטו ועוד אתה תובע אותו.

כולי תקווה שלא תראה ממנו אפילו שקל.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא תכננתי להיפטר מהאוטו כרגע, אין לי כ"כ זמן להתרצצויות ושיקולי בחירת רכב כרגע :|

מה שכן ראיתי כבר מלא כאלו שלא נתנו זכות קדימה בצומת עם עצור, או בכיכר.. ותמיד חשבתי שכשיגיע הזמן, ורכב חלופי יהיה מוכן לשימוש, יהיה לי מאוד קל להסתובב כמה שעות עד שאמצא איזה מסכן לעשות עליו קמיקאזי כי הוא זה שלא נתן זכות קדימה :twisted:

סה"כ כרגע זה מאוד לא נוח לי.. יש לי עדיין לימודים ומבחנים וסידורים לעשות ולא הייתה לי אלטרנטיבה מוכנה לשליפה.

לכן הייתי נמנע מהתאונה הזמן זה, אם היה מתאפשר לי.

תגיד,אני שואל ברצינות,ובלי לפגוע,אתה בריא בנפשך?:shock: :shock: :screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...