Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בסיבוב בחניון - האם יש פה קייס לדעתכם?

שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמונות של הרכבים מיד לאחר התאונה כשרואים שהוא נמצא על קו לבן יש?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות של הרכבים מיד לאחר התאונה כשרואים שהוא נמצא על קו לבן יש?

קבל: 3 תמונות מתוך הסרטון המקורי - רואים בבירור (יותר טוב מיוטיוב) שהוא נכנס לסיבוב באלכסון.

utx3.png

17dq.png

mm91.png

ולבסוף תמונה טובה מיד לאחר התאונה:

7tvt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

רואים כי הגלגל שלי עבר בכ 10-15 ס"מ את הקו, והוא בכלל נכנס באלכסון לסיבוב... והתמונה זה לאחר שהזזתי אותו בחזרה למסלול שלו בכ 30 סמ... הוא היה יותר עמוק במסלול שלי.

אם הוא לא היה נכנס באלכסון, ה 15סמ לא היו מונעים את התאונה, הייתי נכנס בו פשוט קצת יותר מאחור.

מה דעתך עכשיו? יש קייס? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה וחברת הביטוח שלך תשאו בחלק מהנזק. אם בכל מקרה אתה נושא בהשתתפות העצמית ורק בה אז אתה אדיש.

יש לי ביטוח צד ג' עם ביטול השתתפות, השאלה אם יש פה מספיק סיכויים כדי להצדיק השקעה של אלף שקל בחוות דעת שמאי.

על הנזק שגרמתי לו - בכלל לא מעניין אותי בגלל הביטול השתתפות.

לכן השאלה מתמקדת בסיכויים שלי לקבל משהו ממנו, ולכן האם להזמין שמאי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הוכחת שגם הוא אשם בתאונה, אבל הוספת לעצמך גם את סעיף 36 ג', זה סוג של הימור, אבל אני הייתי מהמר על 67% תרומה שלו, 33% שלך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, לא רואה מה נהג הליסינג אשם. אם הייתי נהג הליסינג הנפגע הייתי מחבק את הסרטון הזה בשתי ידיים וטס לתבוע לך את הצורה.

טסת בחניון, לקחת סיבובים מהר ולא טרחת אפילו להאט או לחפש אם יש עוד נהגים בסביבתך. רואים בבירור כי לפני העיקול האחרון ניתן היה להבחין בהשתקפות פנסי רכב נוסף על הקיר, מה שאוטומטית היה צריך לגרום לך לחשוב פעמיים לפני הכניסה לעיקול או לפחות להאט את מהירות הנסיעה.

אלעד מבקש לא להטיף ואני אקשיב לבקשתו, נראה לי שבמקרה הזה אין מה להוסיף.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה האחרונה ממש לא לטובתך אל תציג אותה

אכן הרכב השני על המסלול שלך, יש מצב כי השופט יפסוק לו שני שליש אשמה שליש לך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, לא רואה מה נהג הליסינג אשם. אם הייתי נהג הליסינג הנפגע הייתי מחבק את הסרטון הזה בשתי ידיים וטס לתבוע לך את הצורה.

טסת בחניון, לקחת סיבובים מהר ולא טרחת אפילו להאט או לחפש אם יש עוד נהגים בסביבתך. רואים בבירור כי לפני העיקול האחרון ניתן היה להבחין בהשתקפות פנסי רכב נוסף על הקיר, מה שאוטומטית היה צריך לגרום לך לחשוב פעמיים לפני הכניסה לעיקול או לפחות להאט את מהירות הנסיעה.

אלעד מבקש לא להטיף ואני אקשיב לבקשתו, נראה לי שבמקרה הזה אין מה להוסיף.

איתמר

זה לא נכון, אם תשים לב, במקרה הזה, פנסי שתי המכוניות האירו בדיוק לאותה נקודה, ולכן לא הבחנתי בכך שיש עוד רכב - גם אני עוקב לפי הפנסים בד"כ.

בנוסף, אין שום דרך להוכיח שנסעתי מהר מדיי לתנאי הדרך - אני עושה את אותה הדרך כבר אלפי פעמים, ועובדה שלא קרה כלום בחניון שנים.

בנוסף לזה שקצב ה PLAYBACK ביוטיוב נראה לי יותר מהיר מאשר בסרטון המקורי - אי אפשר באמת להסיק משהו על מהירות...

ולכן אני מקבל את הסבירות שישה ו m3x7r3m3 אמרו - שני שליש נזק לי, ושליש נזק לו - אני יכול לחיות מצוין עם החלטה שאקבל שני שליש ממה שהשמאי יקבע, שכן בחיים לא הייתי מצליח למכור את האוטו הזה אחרת :)

לבסוף, אודה לכולם על התשובות המהירות - יום ראשון לאחר אישור סופי של סוכן הביטוח על סיכויים אלו, נזמין שמאי ונתחיל בתהליך :)

אם יש עוד הערות והארות, אשמח לשמוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מסתכל קדימה שאתה נוסע? לא ראית את האורות של הרכב?

נסעת כל כך הרבה יותר מהר ממה שנוסעים בחניון. עברת גם אתה את הקו הלבן. הסירטון נותן הרגשה שעשית את זה ממש בכוונה.

יש כמה אנשים שהיו יוצאים משם ודופקים לך מכות.

ואם אני הייתי השופט, הייתי ממליץ. לשלול לך את הרשיון להרבה מאד זמן.

אה, סליחה, ביקשו פה לא להטיף. :roll:

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה האחרונה ממש לא לטובתך אל תציג אותה

אכן הרכב השני על המסלול שלך, יש מצב כי השופט יפסוק לו שני שליש אשמה שליש לך

אז אתה אומר במשפט, להציג את הקובץ המקורי, בהילוך איטי כדי שיראו את זה היטב, להימנע מהצגת תמונות ולקוות לשופט במצב רוח טוב? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מה לטובתך

הרכב שבא מולך נמצא כולו במסלול שלך ואז בקו אלכסוני מנסה לעבור למסלול שלו.

לכן לא פלא שנכנסת בו

מספר כותבים ציינו

שרואים אורות על הקיר ( יש גם דרך אגב מראה שם) והיית צריך לכאורה להיזהר , רואים אורות גם אם הרכב ממול היה במסלול שלו ולא במסלול שלך לכן זה שראית אורות לא צריך ולא מחייב שהרכב ממול נוסע במסלול שלך. לכן מכאן לא תבוא לרכב ממול הישועה.

ומה שלרעתך

הבעיה היחידה שאני רואה זה אם בעל הרכב ממולך ייקח את הסרט, ו.... עברו X שניות מאז שנכנסת לחניון המרחק שעברת הוא Y ומשני הנתונים הללו ניתן לקבל את המהירות בה נסעת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מה לטובתך

הרכב שבא מולך נמצא כולו במסלול שלך ואז בקו אלכסוני מנסה לעבור למסלול שלו.

לכן לא פלא שנכנסת בו

מספר כותבים ציינו

שרואים אורות על הקיר ( יש גם דרך אגב מראה שם) והיית צריך לכאורה להיזהר , רואים אורות גם אם הרכב ממול היה במסלול שלו ולא במסלול שלך לכן זה שראית אורות לא צריך ולא מחייב שהרכב ממול נוסע במסלול שלך. לכן מכאן לא תבוא לרכב ממול הישועה.

ומה שלרעתך

הבעיה היחידה שאני רואה זה אם בעל הרכב ממולך ייקח את הסרט, ו.... עברו X שניות מאז שנכנסת לחניון המרחק שעברת הוא Y ומשני הנתונים הללו ניתן לקבל את המהירות בה נסעת.

תודה על הניתוח! אם כך, מצבי בכלל טוב:

קודם כל מדידה כזו רק תתן לו מהירות ממוצעת, שלא מעידה באיזו מהירות באמת עשיתי את הסיבוב (אולי נסעתי מהר עד הסיבוב) - בדיוק כמו השכר הממוצע במשק הוא כ 9700, והחציוני הוא 5700... הממוצע לא אומר כלום.

בנוסף, אסביר כי יוטיוב מקודדים מחדש את הוידאו, ולכן הם מורידים פריימים וגורמים לו להיראות קצבי ומהיר יותר.

כמובן אני יכול לעשות הפוך ולקודד מחדש תוך כדי הוספת 25% פריימים כפולים נגיד - ואז הנסיעה תיראה הרבה יותר רגועה :)

לכן כל מה שהוידאו עושה, הוא עוזר לי להוכיח שהנהג השני בא באלכסון מהנתיב שלי, כפי שהסברת :)

תודה רבה ישה!

וכעת אעבור לכתוב הודעה בנושא ייעוץ לקניית רכב 8)

לסיכום: זה הסוף של פרקי Carmageddon, הרכב החדש אני רוצה לשמור ללא מכות ושריטות, אני רק עוד שנתיים מקסימום 3 פה בישראל, אז אני רוצה שאוכל למכור אותו...

מה גם שאשתי תקבל רשיון, אז היא תנהג רוב הזמן ואני בכיף אנצל את הזמן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלאט לאט אתה מצליח להשיג את המראה הקרבי שרצית.

מניסיון שלי, נראה כי ככל שיש יותר ויותר תאונות, כך הפח הולך ונעשה חלש יותר ולכן וחודשים האחרונים בתאונות כבר קיבלתי יותר נזק ממה שעשיתי לאחרים... וזה לא מצא חן בעיניי.

אני צריך טנק! :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מסוף ההודעה שלך

היהפוך כושי עורו...

את המדידה הוא יכול לעשות גם בקטע של הסיבוב הספציפי, אני רק נתתי דוגמה .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...