Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שמכריח את האנשים מסביבו להאזין למה שהוא שומע - מתנהג כמו ערס ושלא יתפלא שקוראים לו ערס. וזה לא משנה אם המערכת מנגנת אבי ביטר או רוב הלפורד.

מזל שיש אנשים כמוך עם סטריאוטיפים על אנשים אחרים, אחרת לא היו קיימים ערסים כמוני :-)

אז אני ערס?

ערס! ברוך הבא למועדון :beerchug:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיי יכול...וזאת הסיבה שאנשים שמקיפים אותי הם אינטליגנטים, בעלי שיחה, נחמדים, מכבדים, בעלי ערכים וכו וכו

בעלי אילו ערכים?

מכבדים את מי?

לקבוע אינטיליגנציה לפי ז'אנר מוסיקלי זה לא אינטיליגנטי במיוחד, זה מעיד על מקובעות סטריאוטיפית והעדר חשיבה אמיתית. הדבר היחיד שאפשר ללמוד ממה שאתה כותב זה שאתה מאוד מחשיב את עצמך, אבל מה לעשות, טעם שנוטה לכיוון הלדזפ לא הופך אותך לאינטיליגנטי. זה מוסיקה שהילדה שלי שומעת. יענו, קליטה ונחמדה. לא סימן למחוננות יתר...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לסגור את החלונות ברכב שלך.

ואתה באמת חושב שזה יעזור למי שלידי ברמזור? :lol::lol::lol:

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנסע כ4 שנים עם זוג סאבים 15" ברכב, זה מחשיב אותי ערס?

גם אם לא שמעתי מזרחית כל חיי?

אני עומד בפקק, חלונות סגורים, מזגן ועדיין מרגישים את הבאס שלי 8 רכבים קדימה, למה אני עבריין ולא זה שמדבר בטלפון ברכב שלידי?

אף פעם לא השתגעתי עם המערכת אחרי 11 בלילה.

השמיעה שלי טובה מאוד, ההגיון שלי בריא מאוד.

מסכים שלהסתובב עם פלאפון ומוזיקה ביד זה מציק,

אבל כל המערכת שלי מכוונת לפנים הרכב, ולא החוצה ורוב הסיכויים שעולה כמו מרבית הרכבים שלכם.

זה עדיף על פני להשתולל על הכביש.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קערספורום.

(the Orb, פט שופ בויז, ואגנר וברוקנר)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שיש לי להגיד זה "חבורה של סוציופאטים".

תשמע איזה מוזיקה שאתה רוצה כל עוד אף אחד לא שומע אותה.

אם פתאום רשת ג' ישימו לי את "המגפיים של ברוך" ברדיו, אני אדאג שאתה לא תשמע את מה שאני שומע, כי אולי לך זה לא נעים.

ומצד שני, אני דורש שאתה לא תפריע לי לשמוע שיר משובח של אחת הלהקות היותר טובות שהיו (יש) בארץ.

אם אתה שומע מוזיקה, אתה שומע אותה לבד!

ולא אכפת לי אם זה 2 בצהריים או 11 בלילה, או אם זה במשך שעה או 15 שניות ברמזור.

קח את המוזיקה שלך ותקע אותה בתחת שלך כי אני לא מעוניין לשמוע מוזיקה של מישהו אחר, גם אם זה שיר שאני נורא אוהב, כי זה גם באיכות יותר גרועה כשזה כבר יוצא מהאוטו (בתוך האוטו שלי אני אשמע רק את הבאסים שלך סביר להניח) וגם כי אולי אתה מפריע לי לשוחח בטלפון באיזו שיחה עסקית\ או שיחה עם הנוסעים שלי \ או אני מנסה להרדים את הילד (יש ילדים שנרדמים רק בנסיעה, אז יש הורים שפשוט מסתובבים איתם באוטו קצת).

אם אתה משמיע מוזיקה ברמה שזה יפריע למישהו אחר, קבל קנס וקלוט שאתה שמוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחילו לחלק דוחות לכל הערבי קריוקי, אחרי זה שיבואו אלינו בתלונות.

למה אם אני אהיה עם הרכב בשכונה כלשהי בשעה נניח 10 בלילה, ואנגן בפול ווליום, ישר אנשים יתחילו לבוא אלי בתלונות ולהזמין לי משטרה.

אבל אם הייתי עושה ערב קריוקי עם כל החברים, כולם היו מתעצבנים בשקט, מחכים ל11, ורק אז מזמינים משטרה.

אתם צריכים להגיד תודה, תודה שאנחנו לא עושים ערבי קריוקי.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, יש לי כלכך הרבה שירים אבל תחת כלכך קטן. אני לא אצליח :-(

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי אילו ערכים?

מכבדים את מי?

לקבוע אינטיליגנציה לפי ז'אנר מוסיקלי זה לא אינטיליגנטי במיוחד, זה מעיד על מקובעות סטריאוטיפית והעדר חשיבה אמיתית. הדבר היחיד שאפשר ללמוד ממה שאתה כותב זה שאתה מאוד מחשיב את עצמך, אבל מה לעשות, טעם שנוטה לכיוון הלדזפ לא הופך אותך לאינטיליגנטי. זה מוסיקה שהילדה שלי שומעת. יענו, קליטה ונחמדה. לא סימן למחוננות יתר...

אתה מצפה שאני אתחיל למנות תוכונת אופי שמוצאות חן בעיניי?

מכבדים את האחר, הזולת וכו'.

סבא יקר אתה כנראה לא בדור הנוכחי, לכן אבקש ממך לשאול את בתך מיהם התלמדים שהיא נהנת לשהות במחציתם?

בטוח אני שהם לא נמנים עם שומעי מזרחית.

ובקשר למקובעות, אתה צודק יש בי מכך זה הרגלים שלמדתי על בשרי, ואספר על עוד "פאקים" שלי, אני לא בוטח בכל אדם, לפחות בהתחלה, אני מאותת גם בתוך חנייה, ואני לא מאמין ב"כבוד". אני יכול למנות הרבה מאוד מקובעות טובה ורעה אצלי.

"מעיד על" גם אתה שופט יקירי לכולנו יש סטריוטיפים גם אם אתה לא מצהיר על כך התת מודע שלך יודע בדיוק מהם.

וכן סאחבק מלא בטחון עצמי, אני לא מוצא את זה בתור דבר רע.

ד"א אני מאוד שמח שאתה מפרגן לילדה שלך.

קשה לנו להסכים אחד עם השני מסיבה אחת, הבדלי השנתונים הגדולים בינינו.

אז סבא\אבא יקר אני מודה לך על הזמן שהקדשת לי בשרשור אבל סביר להניח שלעולם לא תבין את הקטלוג שאנו משתמשים בו,

וכמו שאני רואה הוא מתחיל ללכת לכיוון של בדיחות והלצות.

נעמתה לי ותודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח מאוד אם מדי לילה ינגנו לך מתחת לחלון Behemoth ב140 דציבלים :-D

הרי אנחנו לא דיקטטורה :shock:

חוסר ההתחשבות של כמה מהכותבים כאן בסביבה פשוט מדהים.

חחחח קרעת אותי :lol:

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחילו לחלק דוחות לכל הערבי קריוקי, אחרי זה שיבואו אלינו בתלונות.

למה אם אני אהיה עם הרכב בשכונה כלשהי בשעה נניח 10 בלילה, ואנגן בפול ווליום, ישר אנשים יתחילו לבוא אלי בתלונות ולהזמין לי משטרה.

אבל אם הייתי עושה ערב קריוקי עם כל החברים, כולם היו מתעצבנים בשקט, מחכים ל11, ורק אז מזמינים משטרה.

אתם צריכים להגיד תודה, תודה שאנחנו לא עושים ערבי קריוקי.

גם שם אותו דבר.

צריך לתת קנסות.

הבעיה היא שרוב מי ששומע את המוזיקה שלו ברמה שזה מספיק להפריע לשאר, פשוט שם זין ענק על כולם ולא אכפת לו.

יותר גרוע, כשמישהו כבר מעיר אז הוא אומר "אז מה? אז יש קצת מוזיקה, למה מה קרה?"

מזכיר לי משהו שקרה לי ברכבת לפני שבוע.

הייתה ילדה קטנה עם כל המשפחה שלה שישבו מולנו, מעבר למעבר.

הקרון לא היה בדיוק שקט אבל זה היה נסבל ונורמלי.

הילדה התחילה לשחק עם הטלפון שלה איזה משחק שכל שניה וחצי עשה רעש די מעצבן.

מולי הייתה החברה שלי ולידנו חייל וחיילת.

אחרי דקה בערך שארבעתנו מסתכלים אחד על השני ואני קולט שעוד אנשים מסתכלים לכל כיוון כל פעם שיש את הרעש כדי לקלוט מאיפה זה בא, החייל אומר לי "מה זה? אפשר להתחרפן".

אז אמרתי לו "אני אתן להם עד כמה שניות לקלוט שזה מעצבן" ולא עשיתי כלום במשך עוד דקה בערך.

המשפחה שהרעישה לא שמעו את השיחה כי זה היה בשקט.

פתאום החברה שלי פנתה אל הבחור הצעיר שהיה ליד הילדה ואמרה לו בצורה מאוד מנומסת "סליחה, אפשר להוריד קצת את הווליום? זה מפריע לנוסעים האחרים".

במקום להגיב כמו בן אדם הוא פשוט פתח ג'ורה וצעק "למה מה? כאילו שאף אחד פה לא עושה רעש! מה, אנשים לא מדברים פה? מה, כולם בשקט?"

אז הוא פנה לילדה ואמר לה "יאללה, תרימי את הווליום, מה הם רוצים שזה לא יפריע. אל תפסיקי לשחק".

קלטתי בשלב הזה שאם נעיר שוב זה ייגמר ממש רע אז הוצאתי את הטלפון וצילמתי אותו (לרוב אנשים לא תוקפים אותך אחרי שאתה מצלם ומראה שאתה שולח את זה למישהו).

אז האמא אמרה לבן שלה "הוא צילם אותך" והתחילו התלחששויות ביניהם. שמעתי כמה מילים כמו "משטרה" וכאלו, כי הם חשבו שאני הולך להתלונן עליהם.

באותו רגע הסבא התחיל לקלל אותי בקללות שמעולם לא שמעתי אדם מבוגר מקלל והם כולם התחילו לצעוק עלי, במיוחד הצעיר הערס.

אני לא הגבתי ופשוט אמרתי לחברה שלי "אל תגיבי, אני יודע מה לעשות עם זה" עם מבט של ילד טוב ירושלים שערסים החליטו להתנפל עליו. ככה כולם הסתכלו עליו כאילו שהוא מטורף שהחליט להשתלח במישהו שלא עשה לו כלום (ובאמת, מה כבר עשיתי? צילמתי אותו כדי שיהיו לי ראיות למקרה שהוא יעשה משהו, כי כיום כבר אי אפשר להעיר למישהו בלי לקבל דקירה).

להם בהחלט היה צריך לתת קנס, אבל בעיקר על חוסר ההתחשבות שלהם.

הנה תמונה של המשפחה המגעילה הזו.

אני מקווה שלא ימשיכו להתרבות.

attachment.php?attachmentid=348960&stc=1&d=1375823579

1002859_332273726906930_1210192528_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכבדים את האחר, הזולת וכו'.

אני לא מצאתי כבוד רב לזולת ביחס השיפוטי שלך כלפי מי שמקשיב למוסיקה מזרחית (כמוני).

סבא יקר אתה כנראה לא בדור הנוכחי, לכן אבקש ממך לשאול את בתך מיהם התלמדים שהיא נהנת לשהות במחציתם?

בטוח אני שהם לא נמנים עם שומעי מזרחית.

היא בת 10.

הם שומעים פופ (בטח חלק מזרחי).

קשה לנו להסכים אחד עם השני מסיבה אחת, הבדלי השנתונים הגדולים בינינו.

לא, אנחנו לא מסכימים, כי אני מכיר הרבה מוסיקה ואתה, ההכרות שלך עם מוסיקה מאוד מאוד מוגבלת. אתה פשוט... אדם די פשוט. לא מתוחכם. מוגבל מבחינת האופקים ותפיסת עולם וחושב שרוק משנות ה-70' זה שיא התחכום האינטלקטואלי, וזה אפילו קרוב. בעתיד אולי תתפתח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...