Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יוצא מהארון. אני מת עליך למרות היותך ערס! :oops:

ליאור

לא רק אתה, תעמוד בתור :-P:wink:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתור אחד שגר בבאר שבע עם מערכת הרבה מעל הממוצע.

יש לכם פה טעות גדולה שאתם חושבים שזה ה"ערס" שעושה את כל הרעש.

לא שאני אחד כזה ובטח אני לא ישים פול ווליום בשעות לא שעות ואני לא ישמע בצורה מטורפת

כי אני זה שלא עומד בא אז אני יעשה לכם סדר קטן מה הולך בעיר שלנו.

אני לא רוצה להפלות או לכוון לקהילה מסוימת את כול הזעם שלי כי כן זה פוגע בי מאוד עניןן החוק

אם זה בתחביב ואם זה בכיף .

רוב אלו שקיבלו קנסות היו מחוץ לעיר באר שבע כמו שאתם יכולים לראות בכול מפה שבאר שבע סובבת

בכפרים אוהלים צריפים ומה לא .

פעם לא היו יכולים לחבר לתחת (סלחו לי על המילה) "0גייג" לגמל אז היום יש פתרון חמוד שקוראים לו

הונדה שביץ! או בשפה הנאותה הונדה סיוויק .

ועוד כמה מכוניות שבמקום לקחת אותם למוסך הלכו איתם למחסני חשמל לקנות תאורה לטמבונים .

הבעיה במקור הרעש ( ואני לא מדבר על חובבי הspl כי 1-3 סאבים של פיוניר לא מזיז ) הבעיה המחרידה

היא הקול הכולכך מעצבן של פאריד שמופק מ40 טויטרים של לאנזר שקונים בשקל ,ועוד מה כול אבל כול הטויטרים מופנים

כלפי חוץ המכונית ואיזה כיף שזה קופה אז החלונות נפתחים יותר גדול ובו לא נשכח את הסאן רוף.

אז חבל שכול הפוסט הזה נגרר כלפי חפי פשע .

זה לא הכמות זה האיכות !

hu:eclipse 5030-amplifier: celestra fa 475-comp: focal ps 165 -sub:dc audio lvl 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק בני מיעוטים וזה לא רק בדרום.

לא משנה איפה גרתי, חולון, בת ים, הוד השרון או ראש העין תמיד יש פה ושם חבורת מופרעים שמונים ליד גדר מדרכה או גינה או אפילו סתם באמצע הכביש ומפעילים מערכת, שוברים בקבוקים, צועקים במקום לדבר עד שאיזה שכן נשבר וקורא למשטרה או יורד למטה להתעמת איתם שזה דבר טיפשי ומסוכן, אבל מאז שנולדה לי הילדה אני בעצמי עשיתי את זה כמה פעמים כבר מרוב טירוף של חוסר שינה, אם הם לא היו בורחים, מישהו היה נפגע וכן, אין לי אשליות וברור לי שהמישהו הזה גם היה יכול להיות אני.

זה מטריף! זה מוציא את הדעת ממקומה התקין ומוקדי העיריה והמשטרה בדרך כלל לא מתייחסים לזה בזמן אם בכלל.

לשמוע שמשטרת ישראל סוף סוף עושה משהו זה תקדים עבורי אבל זה גם אומר שהמצב אצלכם ממש חריף.

ואת זה אני אומר מנסיון, ככל שאתה גר באזור עם שכבה סוציו אקונומית חלשה יותר, התופעה תהיה חמורה יותר.

אחד שיודע, אב מודאג.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה היא שהמשטרה לא יודעת לטפל בדברים האלה .

הם ישר יחלקו דוחות גם אז זה נשמע להם חזק.

עכשיו חזק זאות השאלה מזה חזק אצלם עד כמה דציבלים אפשר לשמוע

האם לפני חילוק דוח יבוצע בדיקת דציבל עם מכשיר מודד?

לפי דעתי הם הולכים להיכנס בנו( באלה שכן מעריכים את המוזיקה וכן מקפידים לא להפריע לסובבים )

רק בשביל למלא את קופת המדינה .

אני לא צריך לחיות בפחד בכול רמזור או צומת שאני עוצר כי אולי לשוטר שבא לו להתקדם על חשבוננו יש לו שמיעה דפוקה .

אני מסכים בזה שכן יש למגר את התופעה באלה שמשעות מסוימות עושים רעש ואז זה אנשים שפותחים בגאז בשכונות עם פול ווליום .

אני עצמי מתרחק למקום מבודד מאנשים בכדי לכוון את המערכת .

לאן המצב יגיע במקום לבדוק סמים יבדקו לאנשים סאבים ?!?

זה לא הכמות זה האיכות !

hu:eclipse 5030-amplifier: celestra fa 475-comp: focal ps 165 -sub:dc audio lvl 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזק זה כששומעים או מרגישים את המערכת שלך מחוץ לרכב, לא צריך בשביל זה מד דציבלים.

אתה לא צריך לפחד, אתה צריך להתחשב בסביבה שלך ולהפסיק לחשוב על עצמך כל הזמן.

פשוט אל תפעיל את המערכת באזור מגורים או בסמוך לאחד.

גם לי יש מערכת ששומעים היטב על כל הרחוב, בייחוד עם חלונות פתוחים, אני מכבה אותה לפני שאני בכלל נכנס לשכונה ולא מפעיל עד שאני יוצא ממנה, בטח שלא על ווליום שיכול להשמע מחוץ לרכב.

ואני לא קרוב אפילו למה שיוצא ממערכת מהסוגים המוזכרים.

אני מעדיף שאתה תפחד ורבים כמוך מאשר רחוב שלם של הורים שסובלים מהפגע הזה.

אתה כנראה לא תצליח להבין את זה עד שלא יבוא היום שאתה תאיים לפגוע במישהו בגלל שהעירו לך את הילד ולחשוב שזה עוד קורה לילה לפני שאתה הולך לעשות משמרת של 24 שעות ואתה עייף גם ככה. זה משהו שקרה לי וכל פעם אני רואה אחד אחר מטורף בגלל שאיזה מנובל לא גדל על הערכים הנכונים.

אתה רק רוצה לשמוע את המוזיקה שלך בלי פחד ועל הקטן שלך מאות משפחות שזה מטריד אותן, מה בדיוק אתה רוצה? שיגדירו שמתחת ל120 דציבל זה בסדר?

מפריע זה מפריע ולאף אחד לא איכפת מה העוצמה היחסית שאתה מפיק.

לא מפריעה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אדי אף פעם לא הייתה בנאדם הגיוני ומנסה להתחשב בשנני הצדדים .

אין טעם למשוך את השרשור בזה במיוחד עם אנשים כמוך שתקוע בראש שלו שאם זה מפריע לו זה מפריע גם לאחרים .

רעשים מהאצטדיונים לא מפריע ? ממועדונים לא מפריע ? מרכבי שיטור לא מפריעה ? מילדים בוכים לא מפריע ? מתמודדים !

כמו שיש מהירות שמותר ליסוע ויש מכונות מהירות ככה צריך להיות עם המוזיקה !

מקווה שתבין אותי ואת המסר שאני מנסה להעביר בי!

זה לא הכמות זה האיכות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה:

אם אני חוצה את הכביש כהולך רגל ואתה עומד ברמזור והמוזיקה שלך מפריעה לי לנהל שיחה עם מי שלידי, אז Fuck you!

כנ"ל אם אני עומד בפקק ואיזה אידיוט החליט שגם אני אשמע מוזיקה, למרות שאני 3 רכבים ממנו והחלונות שלי סגורים.

אין שום סיבה שמישהו ישמע את המוזיקה שלך מחוץ לרכב.

אנשים שגרים ליד אצטדיון או מועדון יודעים שזה המחיר שהם משלמים על מקום המגורים שלהם.

זה בעייתי אבל זו בחירה שלהם.

כשאתה עובר עם הרכב שלך לידי, זו לא בחירה שלי לשמוע אותך.

רכב שיטור הוא בעל תפקיד ויש סיבה שהוא עושה רעש.

זה מעצבן אבל יכול להציל חיים.

ילדים בוכים זה משהו שאי אפשר למגר. זה חלק מהאנושות וגם אתה עשית את זה פעם.

אין להורים שליטה מלאה על זה וזה לא נעשה מחוסר אכפתיות, אלא בגלל שאלו ילדים.

אז אלו מאיתנו עם קצת אכפתיות ורצון להיות הורים (או שכבר הורים), מבינים שאי אפשר להשוות את הצורך האנוכי שלך במוזיקה חזקה מדי עם בכי של תינוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אדי אף פעם לא הייתה בנאדם הגיוני ומנסה להתחשב בשנני הצדדים .

אין טעם למשוך את השרשור בזה במיוחד עם אנשים כמוך שתקוע בראש שלו שאם זה מפריע לו זה מפריע גם לאחרים .

רעשים מהאצטדיונים לא מפריע ? ממועדונים לא מפריע ? מרכבי שיטור לא מפריעה ? מילדים בוכים לא מפריע ? מתמודדים !

כמו שיש מהירות שמותר ליסוע ויש מכונות מהירות ככה צריך להיות עם המוזיקה !

מקווה שתבין אותי ואת המסר שאני מנסה להעביר בי!

בן אדם כמוני? תביט במראה.

אתה לא מקשיב בשניה שאתה שומע את התשובה שלא רצית לקבל.

דבר איתי כשיהיו לך ילדים, נראה מה תהיה העמדה שלך אז.

ואני מקווה שיתנו לך סיבה טובה מאוד לפחד כי רעש הוא אחד המטרדים הכי מרגיזים בחיים של אדם בוגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה:

אם אני חוצה את הכביש כהולך רגל ואתה עומד ברמזור והמוזיקה שלך מפריעה לי לנהל שיחה עם מי שלידי, אז Fuck you!

בסדר גמור אבל אם תתחשב בעובדה שגם לי בתור בעל מערכת יש רצונות לשמוע מוזיקה, כן אני לא אתחיל להנמיך בכל 10 מטר של רמזור, מה לעשות, תעבור את הכביש ותמשיך בשיחה שלך, אני בתור בעל מערכת אין לי שום מטרה שתשמע את המוזיקה שלי, לא בשביל זה שילמתי אלפי שקלים, אלא בשביל ההנאה שלי, אני נהנה ממוזיקה בעוצמה גבוהה, אם זה מפריע לך בסיטואציה חולפת אתה מוזמן לנשוך שפתיים ולהתקדם כי ה10 שניות האלה לא יהרגו אף אחד.

במידה ויש אנשים (ויש, ורואים!) שהתקינו מערכת רק כדי לעשות רעש למשוך תשומת לב ולהפריע לסובבים, הם צריכים לקבל דו"ח, הם לרוב אלה שמאטים ומחפשים להפריע ואת המבטים של כולם על הרכב, הם אלה שצריכים למגר.

כנ"ל אם אני עומד בפקק ואיזה אידיוט החליט שגם אני אשמע מוזיקה, למרות שאני 3 רכבים ממנו והחלונות שלי סגורים.

אין שום סיבה שמישהו ישמע את המוזיקה שלך מחוץ לרכב.

עיין למעלה.

12345..

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תשקיע קצת יותר כסף בבידוד רעשים או תכוון את כל המערכת לתצורה שתשמע אותה בתוך הרכב ולא מחוצה לו.

כמו שאמרתי, אין שום סיבה שאני אשמע את המוזיקה שלך.

זה נקרא זיהום אקוסטי ועוד 15 שנה זה יהיה יותר גרוע כי המכוניות נהיות יותר ויותר שקטות והמערכות יישמעו יותר ויותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ה10 שניות האלה לא יהרגו אף אחד, אבל בהחלט יכולות לעצבן בן אדם לכמה שעות.

אתה לא צריך לכבות בשביל זה את המערכת, בסך הכל להנמיך בצורה כזו שלא ישמעו את זה מחוץ לרכב. זה בסך הכל ל10 שניות וזה דורש ממך מאמץ של הזזת אצבע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מאט תגידו לי לכבות סיגריה שאני מעשן באוטו כי העשן מגיע לרכב מאחורי .

אתם חיים באשלייה הכביש נועד לרכבים ולא להולכי רגל .

כול המערכת שלי מופנית לבפנים עם בידוד והכול.

אני בכלל לא בין המושפעים עם מערכת לשם פוזה או לשם פתיחת בגאז לכול השכונה.

אני הכי מכבד ומקפיד לא להזיק לאחרים.

אנחנו מתפזרים במטרה לשם כך אני מדבר .

כול הטענה שלי זה מהוא גבול הרעש שבו מותר להפיק מהמוזיקה.

אין לשוטרים הגבלה מסוימת ואני בטוח שהם מחלקים קנסות בלי מכשירי מדידה.

למה אני צריך לקבל קנס משוטר כי הוא חושב שהמוזיקה רועשת מידי .

אז הוא חושב ( יש מצב שדיכאון מעצבן אותו או טראנס או שירים באנגלית או שאולי איילן גולן בגד עם אישתו)?

לך תידע על איזה שוטר תיפול בגלל זה אני אומר שיש צורך בהגבלה מסוימית של דציבל שיש להציב בחוקה.

אתם יכולים להיתקל במלא מצבים שבו רעש מזיק לאוזניים ואתם לא שמים לב אליו .

אז אתם פשוט מחכחים שיניים עוברים את הרעש וממשיכים בחיים .

אני בכלל לא מצדיק את האנשים שיושבים בשעות מאוחרות ועושים רעש עם הביונירים שלהם הוא מה שלא יהיה

אני רואה שרוב שהתגובות שלכם מופנים לזה כי זו הטענה המוצדקת שלכם שזה מפריע לילדים ולישון .

אבל אני מדבר על כך שחוק אומר על מוזיקה רועשת ללא הגבלת שעות יום.

זה לא הכמות זה האיכות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יוסי פעם הבאה שאתה עובר ליד אתר בניה תבקש ממנו שיפסיק עם המסור לכמה שניות.. זה על אותו משקל. אי אפשר להגיד לכל בעל מערכת תנמיך כל 10 מטר שיש רמזור, תנשוך את השפתיים זה יעבור עוד שניה, אם אתה בוחר להתעצבן מזה, ההחלטה היא שלך בלבד, אתה יכול לבחור לשכוח ממנו ולהמשיך. זה לא כאילו כל 5 שניות עוברת עוד מערכת לידך וזה מגיע למצב שזה בלתי נסבל.

אגב תתפלא אבל כשאני שומע מוזיקה מחוץ לרכב אני דווקא מפרגן, ואם זה מוזיקה שאני לא אוהב, לא נורא הוא יחלוף על פניי ותוך 10 שניות אשכח ממנו.

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...