Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במבצע משולב של אגף הפיקוח והמשטרה, נרשמו בחודש יולי עשרות דו"חות לבעלי מכוניות בבאר שבע שהשמיעו מוזיקה בדציבלים גבוהים החורגים מהמותר

עודד בר-מאיר

פורסם: 05.08.13, 10:32

תופעה מחרישת אוזניים: מכוניות נוסעות בכבישי באר שבע עם מוזיקה ב'פול ווליום', כאילו מדובר במסיבת טראנס. בעיקר ניכרת התופעה הזו בעת המתנתם של כלי הרכב ברמזורים בצמתים, כאשר הנהגים מפעילים את מערכות ההגברה במכוניותיהם במלוא העוצמה כשחלונות הרכב פתוחים לרווחה.

באגף הפיקוח העירוני של עיריית באר שבע ובמשטרת באר שבע החליטו לשים סוף לתופעה הרועשת. במבצע משולב של אגף הפיקוח והמשטרה לאכיפת חוק הרעש הבוקע ממערכות הגברה של מכוניות, בפיקודו של מפקד השיטור העירוני, פקד דוד לוי, נרשמו במהלך החודש שעבר (יולי) ברחבי העיר עשרות דו"חות לבעלי מכוניות, מהן בקעו הצלילים ברמת דציבלים גבוהה החורגת מהמותר בחוק.

בעיריית באר שבע ציינו כי מדובר בפעילות מיוחדת, ששמה לה למטרה למגר את התופעה המהווה מטרד לתושבים ומסכנת את ביטחונם של הנהגים. כתוצאה

מריבוי המקרים של בעלי כלי רכב המשמיעים מוזיקה רועשת ממערכות הגברה במכוניותיהם באזורי מגורים ובמרכזי שכונות, ניתנה למשטרה ולפיקוח העירוני הסמכות לרישום קנסות ודו"חות בגין עבירות של מטרד רעש.

מנהל אגף הפיקוח העירוני, בני מגרלשוילי, ציין שפעילות האכיפה המיוחדת נעשית על ידי צוותים בסיורים רגליים וממונעים תוך שימוש בסמכות האכיפה שניתנה להם והיא מתבצעת במהלך כל שעות היממה. "צוותי השיטור והפיקוח", ציין מגרלשוילי, "הונחו לתת מענה ועדיפות לאירועי רעש מרכזיים. מרבית הדו"חות נרשמו לנהגים שאינם מתגוררים בבאר שבע".

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4413337,00.html

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגיע הזמן להוקיר תודה לכל בעלי הרכבים שמשתפים אותנו ברוב נדיבותם בצלילים הבוקעים מהרכב שלהם. לרבות סלסולים וקרקושי פח עייף.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם רשמו כנסות על דציבלים גבהים?

איך הם מדדו אותם? היה להם מכשיר המודד את העוצמה ומשווה אותה לעוצמה ''מותרת''?

הרי זה לא קרה בפועל, היה אפשר לעצור כל אחד שהדליק רדיו רגיל על פול ווליום, זה כמו ששוטר יעצור רכב עם אגזוז לחץ בטענה שהוא רועש והנהג יטען שאין לשוטר דרך למדוד את הרעש ולהציג ''עד איזו רמה חוקי''.

ואמבולנס או רכב אחר עם סרנה המחריש אוזניים (בדציבלים שבאמת יכולים להזיק), הדוסים של נחמן מאומן שקופצים על טנדרים עם מגבר ענק הם גם צריכים לקבל כנס?

שלא יבינו אותי כאן לא נכון, אני חושב שהרעיון נחמד למגר את התופעה במידה מסויימת, אבל בתנאי שמישהו נפגע ממנה.

במידה וחולף רכב ליידי עם מוזיקה, שיהיה לו בכיף, מה אתם מקנאים? (סליחה שאני נשמע בן 18 ) מפריע לכם? תסגרו את החלון. כאשר באמת עוצר איזה ערס מציק בחניה של הבית שלי באיזה 2 בלילה ומדליק לי שיר איזה טראנס אני בכיף אזמין משטרה ואשמח אם יקבל כנס, אבל זה כי אין לי איך להמנע מזה.

Light travels faster then sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי זה לא קרה בפועל, היה אפשר לעצור כל אחד שהדליק רדיו רגיל על פול ווליום, זה כמו ששוטר יעצור רכב עם אגזוז לחץ בטענה שהוא רועש והנה יטען שאין לשוטר דרך למדוד את הרעש ולהציג ''עד איזו רמה חוקי''.

ואמבולנס או רכב אחר עם סרנה המחריש אוזניים (בדציבלים שבאמת יכולים להזיק), הדוסים של נחמן מאומן שקופצים על טנדרים עם מגבר ענק הם גם צריכים לקבל כנס?

שלא יבינו אותי כאן לא נכון, אני חושב שהרעיון נחמד למגר את התופעה במידה מסויימת, אבל בתנאי שמישהו נפגע ממנה.

במידה וחולף רכב ליידי עם מוזיקה, שיהיה לו בכיף, מה אתם מקנאים? (סליחה שאני נשמע בן 18 ) מפריע לכם? תסגרו את החלון. כאשר באמת עוצר איזה ערס מציק בחניה של הבית שלי באיזה 2 בלילה ומדליק לי שיר איזה טראנס אני בכיף אזמין משטרה ואשמח אם יקבל כנס, אבל זה כי אין לי איך להמנע מזה.

רכב שנוסע עם פול ווליום זה שווה ערך לנסיעה עם אוזניות רק יותר גרוע כי ככה כולם מתוודאים לטעמו הרע של הנהג במוסיקה.

מבין איפה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי זה לא קרה בפועל, היה אפשר לעצור כל אחד שהדליק רדיו רגיל על פול ווליום, זה כמו ששוטר יעצור רכב עם אגזוז לחץ בטענה שהוא רועש והנה יטען שאין לשוטר דרך למדוד את הרעש ולהציג ''עד איזו רמה חוקי''.

סביר להניח שהיה להם מכשיר מדידת ראש. יש עוצמות מוגדרות ברורות בחוק שאליהם לא צריכים להגיע בשעות מסויימות או באיזורים מסויימים.

לגבי הדוסים של נחמן, במידה וזה מבוצע באיזור מיושב או מקום שמהווה הפרעה לחיים (בשעות הלילה למשל) כן - הם יקבלו קנס.

לגבי אלו שתזמין להם אם ישבו לך מתחת לחלון ב1 בלילה, סביר להניח שאם הם מסתובבים ברחבי העיר , הם מפריעים לדיירי השכונות שהם עוברים בהם.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שהגיע הזמן.

יש פעמים שאני עומד ליד אידיוט ברמזור, ולא מצליח לשמוע את המוזיקה שברכב שלי!

והכי מטריד זה שתמיד מדובר במוזיקה מזוויעה.

עכשיו רק חסר שיאכפו את תופעת החניות הכפולות, ואולי יש עוד סיכוי שהמדינה תהפוך למקום שנעים להיות בו.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה קטנה, לכם יש מערכת נורמלית ברכב?

אני מתכוון, מערכת ששווה כסף ולא הסטנדרט שמגיע עם רמקולי קרטון מהיצרן.

שאלה נוספת, אתה רוצה לשמוע מוזיקה בסבבה, אני שומע מוזיקה בסבבה, לא בווליום גבוה מדי, ובטח לא בצמתים או רמזורים ואם כן, אז מוריד את הווליום מעט כדי לא להחריש לידי אנשים, ולרמה שאני שומע צפירות של רכבים אחרים.

אז עכשיו גם זה אסור, לשמוע מוזיקה בצורה כיפית ונורמלית ברכב?

איראן זה כאן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה קטנה, לכם יש מערכת נורמלית ברכב?

יש לי אחלה אוזניות של אודיאופילים, אוזניות HighEnd של Bose עם ביטול רעשים אקטיבי

אני מתכוון, מערכת ששווה כסף ולא הסטנדרט שמגיע עם רמקולי קרטון מהיצרן.

ממש לא הסטנדרט

שאלה נוספת, אתה רוצה לשמוע מוזיקה בסבבה, אני שומע מוזיקה בסבבה, לא בווליום גבוה מדי, ובטח לא בצמתים או רמזורים ואם כן, אז מוריד את הווליום מעט כדי לא להחריש לידי אנשים, ולרמה שאני שומע צפירות של רכבים אחרים.

בצמתים אני מוריד את האוזניות, אבל בין צומת לצומת שומע בסבבה ולא אכפת לי כלום

אז עכשיו גם זה אסור, לשמוע מוזיקה בצורה כיפית ונורמלית ברכב?

כן, ממש רפובליקה אסלאמית-שיעית כאן

איראן זה כאן.

מה אתם אומרים, יש סיכוי שאקבל קנס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם בסכנה?

מה אני אגיד?

בכל מקרה, אני מכבד, אני לא שם ווליום גבוהה בשעות לא סבירות, ואני מנמיך כשאני נכנס לשכונות.

רוב הרעש שלי זה בשעות שאנשים בעבודה, ובכבישים ראשיים בעיקר.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...