Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחובבי המוסיקה - שומעים באוטו מוזיקה בפול ווליום? תקבלו קנס

elians
שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחקר אנתרופלוגי מעניין יהיה לגבי סגנונות המוזיקה האהובים על התומכים והמתנגדים לאכיפה.

"ניחוש פרוע": רוב המתנגדים לחוק יהיו חובבי מזרחי/אלקטרוני.

אם רק פעם בשבוע, לא יותר, הייתי שומע את אחד מבעלי המגאפונים הניידים האלה עם הנדריקס או חווה אלברשטיין בפול ווליום אולי הייתי מסכים לוותר קצת.

והבעיה ממשיכה גם בתוך הבתים, במאפיינים דומים +קריוקי.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 363
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אף אחד לא מקנא במוזיקה שאתה או חבריך שומעים בעוצמה ברכב.

יש איכות חיים שצריך לשמור עליה, לא כולם בני 18 ששומעים מוזיקה, יש אנשים שיש להם משפחה לפרנס וילדים להרדים.

אני בטוחה שאת הדוחות הם חילקו בחלק העירוני, ובשעה שבה מוזיקה בקולי קולות הופכת להיות מפגע סביבתי.

ל'

מאיפה בדיוק הספקת להסיק משהו עלי, ועל חברי בכלל? את מכירה אותי?

אני בחיים לא הדלקתי מוזיקה מחרישת אוזניים, זה א'.

ב', ''אנשים שיש להם משפחה לפרנס'' - איך, לאן, ומתי אני אמור לקשר את האמירה הזו למה שרשמתי? את לא ברורה.

במידה והדוחות חולקו לאנשים שעצרו לאורך זמן או חנו במקום בו יש התקהלות אנשים כגון גן ילדים או חניה של בתי מגורים בהחלט

צריך לחלק דוחות ואף מעבר לזה, אבל בואי ניקח דוגמא, את ''אישה שיש לה משפחה לפרנס'' (תופס אותך במילה) עוצרת בצומת לייד ילד בן 20 עם מערכת הגברה, את עומדת ליידו ברמזור 10~15 שניות ונאלצת בלא ברירה ''לסבול'' את השיר שמתנגן אצלו,

לסגור חלון ל 10 שניות את יכולה? כן. ''אכות החיים'' שלך נפגעה? אני מאמין שלא בצורה כה חריפה שמצדיקה כנס לאותו הילד.

Light travels faster then sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע הכל מהכל (מאלקטרונית טומורולנד ועד עברית של אהוד בנאי), כשחם חלון סגור, כשנעים חלונות פתוחים, כשמתחשק פול ווליום, כשמתחשק אחרת - ווליום של חרשים. מה לעשות, לפעמים יש לי חשק להרגיש שאני במסיבה ולפעמים סתם להירגע. לא בקטע של פוזה או בקטע אחר (אלו שמכירים אותי היטב יודעים שאני אף פעם לא מסתכל על הולכי רגל לראות תגובות שלהם או נהגים, אפילו לפעמים יוצא לי לרקוד קצת ביני לעצמי כשאפשרי).

אז מה, יגידו ערס. שיגידו. יגידו מפריע, שיגידו. מצטער, אני עדיין לא חי בדיקטטורה (למרות שאני משתדל לא לעשות זאת בשעות לא שעות).

אגב, +1 לסטיג.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע הכל מהכל (מאלקטרונית טומורולנד ועד עברית של אהוד בנאי), כשחם חלון סגור, כשנעים חלונות פתוחים, כשמתחשק פול ווליום, כשמתחשק אחרת - ווליום של חרשים. מה לעשות, לפעמים יש לי חשק להרגיש שאני במסיבה ולפעמים סתם להירגע. לא בקטע של פוזה או בקטע אחר (ולאלו שמכירים אותי היטב, אני אף פעם לא מסתכל על הולכי רגל לראות תגובות שלהם או נהגים, אפילו לפעמים יוצא לי לרקוד קצת ביני לעצמי כשאפשרי).

מכיר את הדעה הזאת מקרוב :wink:

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשהייתי רגיל ל-140+ דציבלים ברכב בעבר :wink::lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח מאוד אם מדי לילה ינגנו לך מתחת לחלון Behemoth ב140 דציבלים :-D

הרי אנחנו לא דיקטטורה :shock:

חוסר ההתחשבות של כמה מהכותבים כאן בסביבה פשוט מדהים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל קנס על האוזניות בהנחה שהן בשתי האוזניים .

אם זה לא היה ברור, הייתי ציני ועניתי על אותו משקל לכל ה"חכמים" שטוענים שברכב שלהם עם חלונות סגורים יכולים לשמוע באיזה ווליום שירצו כל עוד זה לא מפריע לסובבים.

אז זהו, שלא, כמו שאסור לנסוע עם אוזניות כי זה מנתק אותך מרעשי צופרים, סירנות וצרחות של הולכי רגל, כך אסור לפוצץ בווליום כאילו אתה מתגלגל במועדון משלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע לקרוא, נכון? תקרא את כל מה שכתבתי.

אגב, במה שונה לדוגמא שיפוץ בית למוסיקה רועשת מהרכב? ככה או ככה אתה עושה רעש ולא מתחשב בשכנים/סביבה שלך בשעות שזה קורה (כמובן בשני המקרים לא מדובר ב-1 בלילה). לא כך?

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מתחת לחלון בבית.

אנחנו - איגוד שומעי המוזיקה האלקטרונית / מזרחית לכל סוגיו - מדברים על עצירה ברמזור, שמיעה בכיף ברכב עם חלונות סגורים, לא בשביל להרשים אף אחד (בטח לא בסופר לנסר שאני נוהג בה), ובטח לא להחריש אנשים שעוברים לידך.

שמיעה בשביל הכיף שלנו. בלי שיבוא שוטר ויאמר לי "הלו חבוב עצור בצד קח לך קנס 500 ש"ח על נהיגה עם (שקר כלשהו) דציבלים מעל המותר".

ובלי כאלה שמעבירים חוו"ד על אנשים על סמך נסיון אישי שלהם או מה יצא להם לפגוש ולא באמת לדעת להבחין בין הערסים בני ה 18 לבין אלו שלא.

הכי קל עונש קולקטיבי.

מעניין מה יקרה כשיעצרו ויתנו קנס לאחד כזה ששמע את ג'ימי הנדריקס או חווה אלברשטיין על ווליום מוגזם מדי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב', ''אנשים שיש להם משפחה לפרנס'' - איך, לאן, ומתי אני אמור לקשר את האמירה הזו למה שרשמתי? את לא ברורה.

במידה והדוחות חולקו לאנשים שעצרו לאורך זמן או חנו במקום בו יש התקהלות אנשים כגון גן ילדים או חניה של בתי מגורים בהחלט

צריך לחלק דוחות ואף מעבר לזה, אבל בואי ניקח דוגמא, את ''אישה שיש לה משפחה לפרנס'' (תופס אותך במילה) עוצרת בצומת לייד ילד בן 20 עם מערכת הגברה, את עומדת ליידו ברמזור 10~15 שניות ונאלצת בלא ברירה ''לסבול'' את השיר שמתנגן אצלו,

לסגור חלון ל 10 שניות את יכולה? כן. ''אכות החיים'' שלך נפגעה? אני מאמין שלא בצורה כה חריפה שמצדיקה כנס לאותו הילד.

ושוב לא מתיחסים כאן לעיקר. לא מעניין אותי הרעש שבוקע מהמערכת שלו החוצה, מה שמתריד זה הרעש שיש לו בפנים.

האנשים שנוסעים עם פול ווליום לא שומעים כלום ממה שקורה מסביב וכן צריך לתת להם קנס. דווקא במקרים שבהם הרכב עומד אולי אפשר להקל.

אני פעם עצרתי ברגע האחרון כי שמעתי אמא צורחת כשהבן שלה רץ לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכירה אותך ולא רוצה להכיר.

אין לי בעיה אם אף אדם ששומע כל סגנון מוזיקה שהוא בוחר.

יש לי בעיה עם מוזיקה שמתנגנת מתחת לחלון ביתי בשעה 02:00 לפנות בוקר.

באמת כל הכבוד לך שאתה מתעורר בשעות האלו כל פעם כדי לסגור ולפתוח את החלון.

יישר כח.

אני הולכת למפגשי אודיו לעיתים רחוקות, הדציבלים שמתנגנים שם הם מאוד גבוהים,

אף פקח לא הגיע ולא רשם דוח לאף אחד מהמשתתפים בכל שנותי שביקרתי שם,

מדוע?

כי הם מרוחקים ממקום מיושב והמוזיקה לא מתנגנת בשעה לא סבירה!

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב לא מתיחסים כאן לעיקר. לא מעניין אותי הרעש שבוקע מהמערכת שלו החוצה, מה שמתריד זה הרעש שיש לו בפנים.

האנשים שנוסעים עם פול ווליום לא שומעים כלום ממה שקורה מסביב וכן צריך לתת להם קנס. דווקא במקרים שבהם הרכב עומד אולי אפשר להקל.

אני פעם עצרתי ברגע האחרון כי שמעתי אמא צורחת כשהבן שלה רץ לכביש.

מבדר זה, שאתה זה שמתחייס עכשיו למקרה נקודתי בלבד, שאגב אני נוטה להסכים איתו, כאשר אנהג בכביש משולב, בתוך שכונת מגורים בה יש ילדים ועוד ירקות, בהחלט אדע לשמור על מהירות הולמת ורמת דציבלים סבירה כדי להיות מודע לסביבה

(מקרה של אחד לאלף לקחת כדוגמא), מצד שני כביש מהיר, אתה זורם עם התנועה, תאמין לי אם מישהו יתן בלימה חזקה לפניך אתה תראה את זה לפני שתשמע את זה. לכן כל מה שנאמר בתגובתך זה ניסיון להתחכם.

Light travels faster then sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדר זה, שאתה זה שמתחייס עכשיו למקרה נקודתי בלבד, שאגב אני נוטה להסכים איתו, כאשר אנהג בכביש משולב, בתוך שכונת מגורים בה יש ילדים ועוד ירקות, בהחלט אדע לשמור על מהירות הולמת ורמת דציבלים סבירה כדי להיות מודע לסביבה

(מקרה של אחד לאלף לקחת כדוגמא), מצד שני כביש מהיר, אתה זורם עם התנועה, תאמין לי אם מישהו יתן בלימה חזקה לפניך אתה תראה את זה לפני שתשמע את זה. לכן כל מה שנאמר בתגובתך זה ניסיון להתחכם.

לפני רגע אתה דיברת על מוזיקה ברמזור, והשירשור הזה נפתח על דוחות שחולקו בתוך ב"ש, ואני מתחכם? אוקיי הבנתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכירה אותך ולא רוצה להכיר.

אין לי בעיה אם אף אדם ששומע כל סגנון מוזיקה שהוא בוחר.

יש לי בעיה עם מוזיקה שמתנגנת מתחת לחלון ביתי בשעה 02:00 לפנות בוקר.

באמת כל הכבוד לך שאתה מתעורר בשעות האלו כל פעם כדי לסגור ולפתוח את החלון.

יישר כח.

אני הולכת למפגשי אודיו לעיתים רחוקות, הדציבלים שמתנגנים שם הם מאוד גבוהים,

אף פקח לא הגיע ולא רשם דוח לאף אחד מהמשתתפים בכל שנותי שביקרתי שם,

מדוע?

כי הם מרוחקים ממקום מיושב והמוזיקה לא מתנגנת בשעה לא סבירה!

ל'

כנ''ל לגביך, לא רוצה להכיר אנשים שלא טורחים לקרוא ואז מגיבים עם הראש בת*ת.

הרי רשמתי בפירוש שגם לי יש בעיה עם אותם אנשים (תחזרי להודעה הראשונה שלי שטרחת לצטט אבל לא טרחת לקורא עד הסוף).

יותר לא אתייחס לשום תגובה מיצידך גם אם תתחנני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני רגע אתה דיברת על מוזיקה ברמזור, והשירשור הזה נפתח על דוחות שחולקו בתוך ב"ש, ואני מתחכם? אוקיי הבנתי...

כמו שכתבת הדוחות נכתבו בתוך העיר באר שבע ולא בכבישים הסובבים,

אני משערת שהדוחות ניתנו בקרבת מקום מגורים ולא ליד אזורי תעשיה.

תמיד יהיה מה לומר על ההתנהלות של הרשויות במקרה הזה הפיקוח העירוני של באר שבע,

שלקח יוזמה ועשה מהלך על מנת לתרום לאיכות החיים של תושבי העיר.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...