Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף האובר בגלל המחיר. הביצועים אמורים להיות דומים מהביקורות (יתרון קל לאובר)

אובר קונים בI4detailing

וולי אפשר לקנות באוטוסטור אני חושב או בערך בכל אתר דיטיילינג שיש (תראה איפה יוצא הכי זול כולל המשלוח)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

eve חבר, חבל שאתה לא עושה חיפוש.

על כל שאלה ששאלת, כל פוסט שפתחת, יש כ"כ הרבה דיונים שיתנו לך כל הסבר שאתה צריך.

בקיצור כן, אחד האתרים האמינים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברה, אני מחפש המלצה למגבות או מטליות לחלונות הרכב,

המטרה שלא ישארו כתמים במיוחד מבפנים

היום אני משתמש בג'ילדה מקורית אולם ביום קר שמתחיל להיות אדים על השמשה או כאשר יש שמש אפשר לראות בבירור כתמים שהג'ילדה משאירה

אני מעונין לקנות רק לא יודע מה,

תודה

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל מאלה שמשקיעים דיי הרבה כסף בכל נושא הדיטיילינג , אבל ספציפית במגבות אני לא רואה סיבה לרכוש יקרות כ"כ.

יש את החנות של הקוראני באיבי כל המוצרים שלו מצוינים רכשתי מס פעמים ויש לי את רוב המוצרים שהוא מוכר , בגדול מומלץ בחום רק צריך להבין מה משמש למה...

לשימוש שלך זה למשל מצוין בהרבה פחות כסף : http://www.ebay.com/itm/2pcs-Microfiber-waffle-weave-big-drying-towel-Atop-Korea-/321138742070?pt=LH_DefaultDomain_0&vxp=mtr&hash=item4ac55c5336

בהצלחה :)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בחו"ל, יצא לי זול יותר מהארץ (לא פער תהומי, אבל עדיין).

אני התרשמתי מאוד לטובה.

אתה מוזמן להגיע ולהתרשם מהממותה ומהאובר.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...