Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה.

האם יש תשובה לשאלה - מה קורה אם סוחטים את המגבת מיקרופייבר באמצע השימוש? או במילים אחרות - מדוע שמגבת קטנה לא תספיק לניגוב הרכב?

תכלס כלום זה הולך אני לא יודע למה אנשים מבלבלים תשכל בזה יש עבה אז אולי תסחוט 10 פעמים לעומת 5 במטלית גדולה יותר אך זו אותה תוצאה, אישית יש לי כמה וואפל אני מייבש בעזרתם אחת בהחלט מספיקה אבל אני קניתי כמה מסיבה שאם ארצה לכבד אעשה כמות שווה בכדי להפעיל מכונה לא רק זוג מטליות, כדי שיהיה לך שתיים מכול סוג אני אפילו מחזיק פשוטות לעבודות שבאמת מטליות לכלוך כגון תא מנוע, פלסטיקה סביב גלגלים לתחתית רכב במידה וצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 412
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלו מגבות באפינג פרופר, זה השימוש שלהן.

הרבה אנשים מתבלבלים לגבי המגבות האלה וחושבים שה-1100 gsm מסמלים כושר ספיגה, במקרה הזה לא, זה מסמל את הצפיפות והרכות של המגבת בהשוואה למגבות באפינג אחרות.

אפשר ליעד אותן לשימושים אחרים, אך הן לא יצטיינו בכך.

.

היה ויכוח על היתרונות/מטרה של המטלית 1100 gsm של הקוריאני.

ניגוב שאריות מים, באפינג, אולי פוליש - או בכלל ניקוי גלגלים...לכן נזכרתי בדיון הנ"ל שהיו

בו כמה תבונות.

אחרי בדיקה לאורך כמעט שנה עם 1100 gsm יש לי כמה מסקנות/הארות. דבר ראשון התאכזבתי מהיכולות של המגבת לבאפינג.

זה פשוט לא מושלם. לא מחליקה/גולשת מעל פני הצבע שזה כלל בסיסי לבאפינג. הצהובות של הקוריאני

עושות באפינג יעיל יותר, לדעתי.

זו המסקנה שלי לאורך יותר משנה. ניסיתי בכמה וריאציות, עדיין נשארתי עם אותה תחושה.

אשמח לשמוע כמה תבונות למי שיש את ה 1100 gsm אם הוא חווה תחושה זהה? (או מנוגדת?)

עדיין נשארה לי אחת חדשה במגירה, וכמה צהובות שמאוד חביבות עלי.

אחת ליד השנייה.

20160408_080118.jpg20160408_080124.jpg20160408_080140.jpg

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מאוד אוהב אותן, המגבות הכי רכות שנתקלתי בהן, השתמשתי באחת מה 4 שקניתי ו 2 אחרות החלפתי עם חבר פורום לפני שנה. מצויינות

מה שכן מצאתי בעלי אקספרס מגבות 840GSM שמרגישות כמעט בדיוק אותו הדבר, עלו לי בערך 8 דולר ליחידה אם אני לא טועה ועושות עבודה דומה.

בתאכלס? אני אוהב להשתמש בקוויק דיטיילרים עם הירוקות של הקוריאני (480GSM), הן פשוט יותר נוחות לי.

עם השמנות יותר אני מנגב רק ווקס נוזלי וכו'.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שהן לא טובות אלא לבאפינג אני מרגיש שהן לא מחליקות כפי שאמור להיות באפינג.

אבל היום עשיתי ניסיון נוסף על רכב אחר, כן הייתה הרגשה של החלקה מעל פני הצבע

עדיין לא מושלמת.

אבל לא סגור על זה. כי על רכב אחר עשיתי מיקס של V7 וBSD על רכב שני (היום) השתמשתי באופטימה לבד. בשילוב הראשון היה פחות באפינג/גלישה מאשר בשני -אבל אלו הרכבים שונים. (איכות צביעה שונה)

דווקא הצהובות מעולות לפיניש וגם לקוויק דיטייליר.

בכל אופן אני ממשיך בניסיונות כאלו או אחרים עד שאגיע למטלית/שילוב הטוב ביותר

לבאפינג עבורי.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, התכוונתי לבאפינג לאחר פוליש :)

בכנות, לא נתקלתי במגבת טובה שמרגישה בטוחה יותר מה- 1100 gsm לניגוב שאריות של אוטם ופוליש.

לגבי באפינג לאחר דיטיילר כזה או אחר? הייתי מעדיף מגבת אחרת, למרות שגם זו עושה את העבודה.

אל תשכח ש-bsd הוא חומר סטיקי לחלוטין, שפשוט לא נוח לנגבו, כאשר מיישמים על יבש.

הערבוב של ה-bsd עם הכימיכל גייז כן אמור לפתור את הבעיה, אבל בכל מקרה לניגוב שלאחר דיטיילר, המגבת הזו אכן ככה ככה.

חבל מאוד שהקוריאני הפסיק למכור את המגבות הכחולות לבאפינג, נורא אהבתי אותן ועדיין משתמש בהן לבאפינג שלאחר bsd (לצערי הן מראות סימני עייפות).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, התכוונתי לבאפינג לאחר פוליש :)

בכנות, לא נתקלתי במגבת טובה שמרגישה בטוחה יותר מה- 1100 gsm לניגוב שאריות של אוטם ופוליש.

לגבי באפינג לאחר דיטיילר כזה או אחר? הייתי מעדיף מגבת אחרת, למרות שגם זו עושה את העבודה.

אל תשכח ש-bsd הוא חומר סטיקי לחלוטין, שפשוט לא נוח לנגבו, כאשר מיישמים על יבש.

הערבוב של ה-bsd עם הכימיכל גייז כן אמור לפתור את הבעיה, אבל בכל מקרה לניגוב שלאחר דיטיילר, המגבת הזו אכן ככה ככה.

.

עכשיו זה ברור.

יותר משנה אני מנסה לעשות קוויק דיטייליר עם 1100 gsm תמיד מרגיש לי לא מושלם.

באפינג מבחינתי זה מטלית שמחליקה/גולשת בעדינות מעל פני הצבע -רק ככה אפשר לקבל באפינג אמיתי.

מיקס בין V7 ל BSD לא תורם הרבה לבאפינג, אולי אקסטרה מראה? גם לא בטוח

במיוחד שלא פשוט לבדוק תמהילים כאלו ברמת מעבדה. (אני משתמש ב 5/6 מוצרי קוויק דיטיילרים)

יש לי בעיה "פסיכולוגית" להשתמש במטליות יקרות/איכותיות לפוליש (יש, אבל לא את היקרות) לפני כמה חודשים נגמלתי ממנהג זה ובחרתי מטליות טובות עבור פוליש (לאחר כביסה ארוזות לפעם הבאה) כפי שיש לי תמיד לאוטמי צבע/וקסים. גם ככה יש מגירה שלמה מלאה מטליות חדשות ללא שימוש -אז למה לא להשתמש בהן.

באפינג לאחר שטיפה או QD הצהובות של הקוריאני מעולות. גם של CG עושות עבודה איכותית. (בכלל מטלית נפלאה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס על איזה מגבת אתם ממליצים

1) לניגוב אחרי שטיפה

2) להברקת ווקס

3) לעבודה עם קוויק דיטיילר?

קישורים בבקשה....

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אתה מרסס bsd על רכב כאשר הוא טיפונת לח אז הוא לא משאיר שום סימן ובאפינג מצויין.לפחות עם מגבת הצהובה של כימיקל זה מצליח מצויין

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי.אני לא מצפה מ"קוויקי" שום הגנה.אבל בתור d.a הוא מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק אבל יש לי אופקיקואט אז זה פחות חשוב לי.

עריכה אחרונה על ידי 98civic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...