Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 412
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא לא נראית עבה ואיכותית כמו מגבת אחרת שהזמנתי מאיביי

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היא הגיעה, היום כיבסתי

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי נהרסו לי כמה מגבות שהפכו לנקות ג'נטים..אז לא ממליץ, אם אצלך עדיין הן תקינות ומנגבות כמו שצריך (אני מדבר על הירוקות של הקוריאני) אז באיזה נוזל השתמשת?

ליאב תשחרר לנו קצת לינקים למגבות שלך :)

כמה זמן לוקח משלוח מאלי?

http://he.aliexpress.com/item/1-pack-720gsm-Super-Thick-Plush-Microfiber-Car-Cleaning-Cloths-Car-Care-Waxing-Polishing-Detailing-Towels/1914465839.html?detailNewVersion=2

הזמנתי 3 כאלה, אחלה מגע, סופגות מעולה ועובדות מצויין עם קוויק דיטיילרים או ווקסים. גם עלו גרושים פחות מ7 דולר ליחידה

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ממליץ עליהן גם!!, יש לי 6 כאלה, 2 מכל צבע.

אני משתמש בהם כבר כמה חודשים והן מעולות, גם אחרי כביסה שזה משהו שרוב המגבות שלי לא עוברות טוב, הן יוצאות משם פחות טובות משניכנסו.

הן סופגות מעולה, אני משתמש בהם גם לonr וגם לbsd.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכדור בדולח בדיוק בהטענה אז אני לא יכול לראות את הסוג של המגבת שאתה מדבר עליה.

מחר אני אנסה שוב

מהנסיון שלי נהרסו לי כמה מגבות שהפכו לנקות ג'נטים..אז לא ממליץ, אם אצלך עדיין הן תקינות ומנגבות כמו שצריך (אני מדבר על הירוקות של הקוריאני) אז באיזה נוזל השתמשת?

http://he.aliexpress.com/item/1-pack-720gsm-Super-Thick-Plush-Microfiber-Car-Cleaning-Cloths-Car-Care-Waxing-Polishing-Detailing-Towels/1914465839.html?detailNewVersion=2

הזמנתי 3 כאלה, אחלה מגע, סופגות מעולה ועובדות מצויין עם קוויק דיטיילרים או ווקסים. גם עלו גרושים פחות מ7 דולר ליחידה

יש לי גם כאלה, 800GSM. היא רכה אבל סופגת משמעותית פחות טוב (פחות נוזל ולאט יותר) מהמגבות של הקוריאני. זה ההבדל בין קצוות מפוצלים לאריגה פשוטה.

המגבות האלה זה כמו המעילי פליז הצבאיים רק דחוסות יותר

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בהן בעיקר להורדה של ווקס או למריחת אוטמים קוויק דיטיילרים וכאלה, דווקא עושה לי את העבודה מצויין ולא משאיר כלל סימנים לא שמתי לב לגבי ספיגה כזו או אחרת.

השתמשת בהן לספיגה של מים?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...