Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליאב, אם אתה מתכנן קניה כלשהי מדיטיילד קלין, יש להם מברשות דיטיילינג מעולות של valet pro.

מאמן שיש גם באיביי.

מחזיקות ים זמן, מעולות לפנים/חוץ/גאנטים, פשוט הכל.

אני רכשתי אחת שתשמש אך ורק לניקוי הקאליפר, אחת לנקיון של התריסי מזגן ועוד מקומות שבעייתי להגיע אליהם בתוך הרכב, ואחת כמו שאלי אמר, לגומיות/פלסטיקה/מסביב לסמלים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הVALET PRO טובות.

אישית אני רכשתי את אלו: (שעלו אפילו פחות בזמנו!).

http://www.ebay.com/itm/Car-valeting-detailing-brush-set-5-x-different-sizes-/152008023802?hash=item2364625efa:g:scIAAOSwv0tVHRZV

הם מצויינות ולא מתעייפות גם לאחר שימוש מאסיבי של קליפרים, חישוקים, גומיות, גרילים וכו'.

את הקטנות יותר אני מקדיש לניקיון פנים (פתחי מיזוג וכו').

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למומחי המגבות ,קיבלתי סט של מגבות:

http://www.chemicalguys.com/Fluffer_Miracle_Supra_Microfiber_Towel_p/mic99703.htm

האם יש צורך בכביסה לפני שימוש ראשוני?

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות ברשותכם בקשר למגבת UBER:

לא ניתן להשיג יותר את המגבת הצהובה? והאם המגבת האדומה זהה מבחינת האיכות?

והאם ניתן להזמין אותה רק מהאתר http://www.britemax-direct.co.uk? פשוט המשלוח נורא יקר שם.

המון תודה!

Mazda 3 2.0 SPIRIT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבת האדומה שוות ערך למגבות הצהובה, הצהובה לא מיוצרת יותר.

האדומה מעט גדולה יותר בכמה סנטימטרים, זהו ההבדל היחיד.

לגבי הזמנה, נסה באיביי.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם גם תלונות "שהגרסה" החדשה פחות איכותית מהישנה. זה לפי כמות התלונות

שראיתי כאן. שווה לבדוק ממה זה נובע? הרי זו אותה חברה - אז למה ירידה באיכות? או שהעבירו

את היצור למקום אחר? גם סיבה טובה לירידה באיכות.

שווה בדיקה מעמיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ההנחה שלי הייתה שהרצון של החברה היה להעניק ״דף חדש״ למוצר, ולכן שינו את צבעו/שמו/גודל חדש.

כידוע היו המון תלונות, גם בפורום, לגבי איכות התפירה של המוצר הישן, שכנראה בתקופה מסויימת יוצר באיכות נמוכה יותר, והיה צורך בעדכון.

מצער מאוד לדעת שהבעיה לא נפתרה, זוהי מגבת הייבוש האהובה עליי.

(למזלי שמרתי מגבת חדשה מהריוויזיה נטולת הבעיות בכספת, עוד מהקניה הקבוצתית הראשונה).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

008.jpg

כן גם לי נשארה אחת שמורה בארון מהקנייה המרוכזת דאז. (מאחור זה לא אדולן אלא ONR)

מעניין שגם אחרי שימוש של קרוב לשלוש שנים - היא עדיין נראה טוב, רק "פחות צעירה"...משהייתה בעבר.

מקווה בקרוב לאחר שאלמד את הבן טכניקת ניקוי/שטיפה/ניגוב להעביר לו אותה, כדי להוציא את החדשה מהבונקר.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק.

האובר הראשונה שלי עדיין משרתת אותי כיום, היא אמנם לא נראת טוב כמו בעבר ואיבדה מעט מהפלאפיות שלה, אך היא עדיין מעולה בייבוש ובטוחה לחלוטין אחרי עשרות רבות של כביסות.

לגבי ההעברה של החדשה לבן, זה מצריך טקס מפואר :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי ידידי... להעביר לבן את הישנה, לא החדשה. (היא תעבור אלי)

רק לאחר שהוא יצבור ניסיון בניקוי? (כרגע הוא לא שם בכלל) אתחיל לתת לו מוצרים חדשים.

מזכיר לי שלימדתי אותו דרך הפלאפון איך למרוח פלאש דש לדשבורד (לאחר שהסברתי לו גם בבית)

לאחר כמה ימים שאלתי איך היה? הוא אומר שסבבה. שאלתי מה הכוונה? הוא אומר מרחתי את החומר

עם ג'ילדה שהייתה ברכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...