Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לניגוב שאריות של אוטם/ווקס, אולי הכי טובות שהשתמשתי עד כה.

לניגוב דיטיילר, בסדר כזה, עושה את העבודה אבל יש טובות יותר.

מה שכן, כמה שפריצים של הדיטיילר על המטלית לפני הניגוב של הנוזל, מקלות על העניין פלאים.

(לא נוח לשימוש עם bsd כשמרססים על רכב יבש, אבל בגדול זה תקף לכמעט כל מטלית).

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה הכוונה לניגוב "דיטיילר" ניגוב של bsd וכאלה? כי אני לא מנגב אפעם(אולי אני טועה בזה) אני עושה את הייבוש הרטוב בהמלצתך נותן כמה שפריצים של bsd על המגבת ומייבש את הרכב בכיף :) אני עכשיו עם וואפל בדרך לאובר לא הצלחתי ממש ךהבין איך אפשר לעשות ייבוש רטוב עם bsd נגיד עם אובר כי אתה לא מורח את החומר על הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לא הצלחתי לעבור על כל השרשור

האם המטלית הנל מתאימה ליישום V7 - הכוונה לאחר ששטפתי את הרכב וייבשתי בWOOLY לעבור על הרכב עם V7

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%94-Chemical-Guys-Edgeless.html

האם חובה לכבס אותה ידנית למשל לפני השימוש למטרה הנ"ל? המטלית חדשה לגמרי

עריכה אחרונה על ידי Ameer.86
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט הלכתי על הכי יקר של CG באוטוסטור בתקווה שיהיו הכי טובות

מה שנתתי בלינק יהיה פחות טוב ליישום V7? (במטרה לקבל מעט ברק והגנה עד לשבוע שבועיים-לשטיפה הבאה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי יקר לא אומר הכי טוב,

לכול רמת צפיפות יש שימוש אחר, ברמות הצפיפות שמעל 500 אני לא מוצא ערך, אני לפעמים סתם שואל על מגבת כזו או אחרת או מוצר כזה או אחר, כי תמיד חשוב לשמוע דעות של אחרים, ויותר מזה, לפעמים הכול זה רק עניין של אופי השימוש, ויש כאלו שפתאום זורקים דרך שימוש שהם גילו מחוץ לקופסא שמשנה את כל מה שחשבת על המוצר.

התכונה של אובר פלאש שגורם למיקרופייבר כשהוא מקופל סוג של להחליק אחד על השני, פשוט עבורי לא נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד, ה GSM בעיקר חשוב למגבות ייבוש שצריכות להיות סופגות מאוד, בכל השאר זה דיי נכון - הירוקות של הקוריאני לדוגמא אני מוצא אותן הכי טובות לשימוש בתור ניגוב עם קוויק דיטיילר, ניגוב ראשון עם הספריי והשני הופך את המטלית ומייבש, לא משאיר טיפת סימן אפילו עם BSD לבדו.

אגב זה יותר מהצהובות של כימיקל או הקוריאני למרות שגם הן בסדר, קצת יותר מורחות את הספריי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבאפינג דווקא מטליות עם GSM נמוך מחליקות מעל הפח ביעילות עדיפה מאשר GSM גבוה.

אפילו הכי פשוטות של CG עושות עבודה מעולה בבאפינג. (צהובות)

לייבוש זה סיפור אחר, מעבר לרמת ה GSM. למשל Uber נוחה ויעילה יותר לניגוב מים מאשר

הקוריאנית למרות שהן 1100GMS. יש לי עדיין את שתיהן חדשות -גם במגע יד מרגישים הבדלי איכויות

ברורים לטובת Uber. (רכות ונעימות הבד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם GSM נמוך הוא שהן לא סופגות כמו שצריך וזה תלוי באורך הסיבים, מהנסיון שלי זרקתי כבר 2 סוגים כאלו לטפול בג'נטים אבל לא של כימיקל אלא יצרנים אחרים, כימיקל משתמשים בד"כ בסיב ארוך יותר מהרגיל.

לבנתיים הכי טובות לבאפינג קוויק דיטיילר ובעקרון all around אלו הירוקות. צריך להזמין עוד כאלה נשארו לי רק 4 \=

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...