Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהודי קשה יום פתח במסע רצח בסניף בנק בבאר שבע (בסוף לא מדובר בשוד בנק)

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 4043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף, היו מספיק הסכמים, הבנות וויתורים מהצד שלנו שלא כובדו על ידם. לדוגמא ההתנתקות, אלפי משפחות שהמדינה שלחה אותם, שגורשו מבתיהם, מאדמותיהם (היו הרבה חקלאים) בקיצור הקרבה גדולה מאין כמוה ונזק עצום לאוכלוסיה שלמה, ובשביל מה?

1. ההתנתקות היתה חד צדדית בלי שום הסכם.

איך אתה מסיק מההתנתקות לגבי האפשרות לקיים הסכמים?

2. ההתנתקות היא הצלחה. גדולה.

כשהיינו בעזה היינו קוברים 15-20 ישראלים בשנה שנהרגו בעזה. (חיילים בעיקר)

כלומר מאז ההתנתקות יש כבר יותר ממאה אזרחי ישראל צעירים שנמצאים בחיים אך ורק בזכות ההתנתקות.

וכמובן שנחסך המון המון כסף בכך שאין צורך בפעילות הצבאית בעזה.

ואני לא מדבר בכלל על ההרוגים שהיו לצד השני בזמן שאנחנו שלטנו שם.

3. בגדה המצב הוא שונה מעזה.

לאוכלוסיה יש תקווה.

יש אופק כלכלי.

אנשים שמתקיימים בכבוד מאבדים עניין במלחמות דת מטורפות.

אם יהיה הסכם עם הרשות (שכבר יש לה משקיף באו"ם. אז כנראה שיש עם מי לדבר) אז יהיה בעל בית בגדה שידאג לשקט.

כי האינטרס שלו יהיה שיישמר השקט.

4. בטווח הקרוב והבינוני הפתרון ש-RK הציע (גבול כמו בברה"מ) אכן הכי יעיל.

Good fences make good neighbours.

ובשביל זה צריך להעיף את כל ההתנחלויות המבודדות ולהסכים על גבולות הגיוניים וברי-הגנה.

5. ואז, אולי בעוד 100 שנה, אחרי שהשנאה ההדדית תדעך, אולי יהיה אפשר לפתוח את הגבולות ולהיות שכנים כמו שוודיה ונורווגיה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגירה הם לא סובלים בכלא, הנשים שלהם מקבלות קצבה והם מתקיימים כמו בני אדם בניגוד לרפש שהם חיו בו, יש להם את ההזדמנות להשתדרג וללמוד כדי שבעסקה הבאה הם יצאו לחופשי ויחיו חיים כגיבורים וכאנשי מוקוואמה שהם עוקאל.

הנה, אתה מתחיל לדבר בכיוון של מה שדיברתי על "התבטאויות של שב"כניקים על הערבים שגורמות לשערות על העורף לסמור"

מה, הרי הב*י זו*ות הער*ושים צריכים להגיד תודה שתקענו אותם במכלאות ל 15 שנה, בלי משפט ובלי דין ובלי דיין ועוד מספיק נדיבים לתת להם אוכל והם לא חיים בביוב, לא?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, כניסה לכלא של הציונים זה כבוד יותר ממה שאתה חושב, הוא הסתדר בחיים ברגע שהוא נכנס לכלא, יש לו ייחוס משפחתי טוב יותר, יש לו אפשרות ללמוד, הוא יכול להיות מוסלמי טוב יותר, וגם להוציא לפועל תוכנית או לעודד פעולות הקרבה של אחיו הפלסטינאים.

אל תחשוב שהם מסכנים, הם מוחזקים עד חצי בעקבות סיוע לטרור ואם יש צורך להאריך צריך צו שר הבטחון, לא בדיוק משהו פשוט.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני חו"ח בא להגן על מחבלים, אבל יש מספר דברים שצריך להבין בכדי לדעת שלא ממש בטוח שהמחבלים האלה בכלל קיימים בכמויות שמנסים לספר לנו:

1. משפט אמריקאי ידוע אומר ש"כשבארגז הכלים שלך יש רק פטיש, כל בעיה היא מסמר". אתה הרי לא באמת מאמין שיש כל יום בין 40-ל 130 פיגועים פוטנציאלים אבל כשהלך הרוח של כוחות הבטחון בשטחים (במיוחד השב"כ שהכרתי בזמנו לא מעט פעילי שטח וניתקתי איתם קשר בעקבות התבטאויות שלהם שאוזן אדם לא תסבול) שכל מקומי שלא מתנהג כמו עבד נרצע הוא מחבל בפוטנציה, אז הנה הגעת ל 130 פיגועים בפוטנציה.

2. כל העניין הזה עם השטחים מגלגל מאות מליוני שקלים והוא בעל אינטרס פוליטי ראשון במעלה כך שיש את כל האינטרסים בעולם לנפח את מספר ההתראות.

הרי ברור לך שאין אפשרות למנוע 100% מהפיגועים בצורה מוחלטת, אז מתוך 130 ביום, איפה בדיוק הפיגועים בשטח ישראל?

תכלס בשטח, מעבר לזריקת אבנים ספורדית פה ושם, הסדר באיו"ש הוא כמעט מופתי ולא בזכות שום כוחות בטחון אלא בזכות זה שכל הפלגים הפלסטינים נטשו את ההתנגדות הלוחמת.

חבר יקר, אני מתנצל, אבל כמי שחשוף למערכות הקשר באופן יומיומי, אני יכול לומר לך שמחוז ש"י ממש לא שקט וממש לא מסתכם ב"זריקות אבנים ספורדיות". העניין מגיע לזריקות בקת"בים במיקומים קבועים, תוך פגיעה באוטובוסים (בעיקר קו 160 מי-ם לחברון), זריקות אבנים בכל רחבי מחוז ש"י, מחסומי דרכים מאולתרים (סלעים/עפר), והיו כמה אירועי ירי שלא הגיעו לחדשות. את הפעילות שלנו אנחנו עושים עם מיגון בהישג יד שמא יקרה משהו. מחוז ש"י רחוק מהתיאור שלך. רחוק כמזרח ממערב. אז אל תבלבל בביצים שהכל שקט, לפחות אם אתה לא יודע.

השב"כ עבד בשצף קצף ובכוחות הרבה יותר מתוגברים כשכל שני וחמישי התפוצץ פה אוטובוס ולא מנעו את הפיגועים ב 100% (ולא אפילו קרוב) פשוט כי זה בילתי אפשרי.

מתי היה פיגוע בשטחי ישראל?

מה, פתאום הם כן מצליחים למנוע 100%?

או אולי זה בגלל שנסיונות הפיגוע בתחומי ישראל ירדו באלפי אחוזים?

זה בגלל שכוחות הבטחון פושטים מדי יום ביומו על בתי מבוקשים, ובגלל זה המפגעים, למרות שהם לא הכי חכמים, עושים 1+1 ומבינים שלא כדאי להם ועדיף להם לברוח. זה לא בגלל שהם נהיו רחמנים ומרחמים על ילדי ישראל. ממש לא. הם נשארו בני **נות, ויישארו כאלה. אל תתלהב יותר מדי...

גם הערבים יודעים שלבתיהם הם לא יחזרו, הם אפילו מבינים שבמסגרת הסכם הם יצטרכו לוותר גם על כמה התנחלויות שימשיכו להתקיים.

זה בדיוק מה שהם לא מבינים. תסלח לי. הם מעוניינים לחזור ליפו, חיפה, עכו, י-ם, ת"א ועוד. אל תספר לנו סיפורים. אם הם היו מבינים את זה, הם היו חיים פה בשלום מזמן.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 130 התראות זה כמו כל.גראד שנפל בשטו שבין איזו4 התעשייה הדרומי לעיר באשקלון (ואני ראיתי אותם מחצר המפעל שלי). הוא היה מדווח כשלושה גראדים. באיזור התעשייה הדרומי, ליד בית ספר ובשטח פתוח בדרום העיר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התראות רק על מחוז ש"י. אם נחבר את כל ההתראות על כל המחוזות, אני לא רוצה לדעת מה יהיה פה.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שכוחות הבטחון פושטים מדי יום ביומו על בתי מבוקשים, ובגלל זה המפגעים, למרות שהם לא הכי חכמים, עושים 1+1 ומבינים שלא כדאי להם ועדיף להם לברוח. זה לא בגלל שהם נהיו רחמנים ומרחמים על ילדי ישראל. ממש לא. הם נשארו בני **נות, ויישארו כאלה...

אם למישהוא פה אין מושג על מה הוא מדבר, זה אתה ידידי ולא אני.

אין כל עוררין על העובדה שהפלסטינים באיו"ש נטשו את ההתנגדות הלוחמנית, בכירי אנשי כוחות הבטחון אומרים את זה בעצמם.

אתה רוצה לחיות עם המחשבות שלא?

תפאדאל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה היו כמה שנים של אכן הפסקת הלוחמניות. אבל בשנה האחרונה הפעילות הפח"עית צוברת תאוצה יותר ויותר.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, עכשיו אתה מתחיל לדבר לעניין.

אכן, השטח מתחיל לבעבע בשנה האחרונה אבל מדובר בהתארגנויות מקומיות של בודדים שנמאס להם ששורפים להם מטעים ומסגדים בלי שזה מזיז בכלל למישהוא או שאיזה כח שיטור בשטחים בכלל מנסה לעשות עם זה משהו ולא בשום פנים ואופן תאים ממומנים מאירן שמחפשים לפוצץ אוטובוסים בלב ערי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההתארגנויות היחידניות - צודק. היום רוב הפעילויות הן יוזמות פרטניות ולא מאורגנות. אבל בוא נחזור לשנות ה-60. אנשים פרטיים יזמו פעולות נגד יהודים. הארגון הראשון שקם היה ארגון שחרור פלסטין: אש"ף בלבנון.

מטרה: להוות קונטרה לממשל הישראלי. דרך פעולה: לרוב "פוליטית" ע"י מפגש עם שגרירים ונציגי עולם, מה שלא צלח. הם עברו לפעולות מאורגנות חבלניות ושאיפה לחיסול ישראל.

הבא הוא הג'יהאד האיסלאמי בשנת 1979. מאחר ואש"ף לא התליח לקיים את מטרתו, להדיר את הכיבוש הישראלי מ"פלסטין הכבושה" ולא הצליח לרצוח מספיק ישראלים בכדי לחסל אות המדינה, ואף עשה את האסור ביותר והכיר בישראל כמדינה באופן רשמי, הקימו את הג'יהאד. מטרה: להדיר את רגלי ה"כיבוש הישראלי" משטחי הגדה, מה שאש"ף לא הצליח לעשות. דרך פעולה: ירי על צירים, ייצור מטעני חבלה, מלכוד רכבים. בניגוד לאש"ף, הארגון לא פעל בדרכים פוליטיות אלא מיליטנטיות.

המשיכו פעילויות יחידניות, אבל תחילו גם פעולות מאורגנות. הג'יהאד האיסלאמי התחיל לגייס כספים ולרכוש נשקים ואמצעי חבלה.

הארגון הבא שהוקם הוא החמאס: בשנת 1986 נוסד חמאס בגדה, ע"י שייח' חסאן יוסף. מטרתו היתה לחסל את ישראל, אבל הוא פעל ב"שושו" והיה לארגון הגג של "לוחמי החופש הפלסטיניים (מוג'אהידין לאלחורייה אלפילסטינייה או משהו כזה)". הארגון לא קשר עצמו לאף פעילות, אלא רק לפעילות "הסברתית" במסגדים בימי שישי.

ב-1987 הוכרזה האינתיפאדה הראשונה שבמהלכה חמאס התחיל לקחת אחריות על פיגועים.

אנחנו רואים שבמשך 23 שנה, הם רק מתעסקים באיך לחסל את ישראל. אש"ף הגדילו לעשות והכירו בישראל כמדינה. בתגובה רבין הכיר בהם בנציג לגיטימי של הפלסטינים.

ב-1992/3 יגיעו הסכמי אוסלו, שמטרתם השאפתנית גרידא היא להוות מתווה להסכם קבע עם ישראל.

אש"ף התחייב לבאות:

להכיר בזכותה של מדינת ישראל להתקיים בשלום ובביטחון.

לקבל את החלטה 242 של מועצת הביטחון של האו"ם.

לקבל את החלטה 338 של מועצת הביטחון של האו"ם.

נטישת הטרור והאלימות.

לסיים את הסכסוך בדרכי שלום.

לפעול להשגת שיתוף פעולה והסכמה מצד כל פלגי אש"ף.

להגיש לאישור המועצה הלאומית הפלסטינית שינויים בסעיפים של האמנה הפלסטינית השוללים את זכות קיומה של ישראל.

מה התקיים? כלום.

בהמשך יגיעו בשנת 1995 הסכמי אוסלו ב': הענקת אוטונומיה פלסטינית בשטחי הרשות בעזה ובגדה, התבצעה חלוקה לשטחי ABC.

מה יצא לנו מזה? הרוגים, הרוגים, הרוגים, נכים, פצועים וחולי נפש.

בשנת 2000 תגיע אינתיפאדת אל-אקצא, הידועה בכינויה האינתיפאדה השניה. מאות הרוגים ישראלים ואלפי פצועים.

בשנת 2005 תגיע אלינו התכנית המקוללת המכונה: ההנתקות. פינוי חד"צ של יישובי גוש קטיף, תוך עקירת גברים נשים וילדים מבתיהם. הישג גדול? לא ממש. התל"מ הגיע לירושלים ולת"א.

לאורך 41 שנה, אנחנו רואים נסיונות פיוס ישראליים ומיליטנטיות פלסטינית (אני בכוונה לא אומר ערבית). אז מה עוד רוצים?

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4383069,00.html

תצלומי מצלמות האבטחה, אני כבר מזהיר ואומר שמדובר בתמונות קשות מאד היות והעריכה הרשלנית אפשרה לראות דברים מזעזעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסיפור הזה הזוי ועצוב. נראה לי שברור שהאיש לא היה בריא בנפשו. זה כ"כ מזכיר את הסיטואציות האלו מארה"ב, ששומעים עליהן לעיתים קרובות מדי, לצערי. אך אחד לא ידע? אף אחד לא ראה ולא שמע? אולי הוא בכלל היה צריך להיות במחלקה פסיכיאטרית סגורה, או לפחות בטיפול כלשהו...

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4383069,00.html

תצלומי מצלמות האבטחה, אני כבר מזהיר ואומר שמדובר בתמונות קשות מאד היות והעריכה הרשלנית אפשרה לראות דברים מזעזעים.

באיזו דקה? לא ראיתי כלום

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...