Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהרת שטיפה פסיכית

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מה שנקרא לשייף את הצבע בסטייל.. אבל אני הייתי מוותר.

הבלונדינית שמכוונת את האוטו בהתחלה נראית הרבה יותר סימפטית מאלה שעושים את זה פה בארץ הקודש ;-)

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש , זה אני מבין - מכונות שטיפה אמיתיות , לא כמו אצלינו .

דרך אגב מישהו שאל אם יש בארץ מכונות גם כן עם פוליש ווקס , אז כן , אני לפחות מכיר אחת כזאת , אם היא עדיין קיימת , בזמנו הייתי נכנס לאחת כזאת שנמצאת בתחנת דלק פז קצת אחרי גן הוורדים , מראשון לכיוון נס ציונה .

עוד התנסתי בתחנת שטיפה אחת שראויה לציון מבחינת איכות השטיפה והשירות הטוב שנמצאת בתחנת דלק פז גם כן באזור התעשייה ביהוד , היא נקראת קארספא , עכשיו זאת רשת של תחנות שטיפה .

אבל בכללי אני אגיד לכם , אם אני יודע שיש לי רכב , חדש או ישן , לא משנה , העיקר שאני יודע שאני שומר עליו , מטפח אותו , אז אני לא אוותר על התענוג , לבזבז חצי יום ולשטוף אותו ידני ליד הבית , לדעתי אין כמו לשטוף את הרכב שלך בעצמך , ואף מכונה פה לא תתקרב אפילו :-D ,

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב אני שוטף את הרכב ידנית מכיוון שאני לא סובל מכוני שטיפה ובמיוחד לא מכונות שטיפה אוטומטיות אבל בבאר שבע יש מקום אחד שלוקח טיפה יקר יותר מאחרים ויש לו מכונה מצויינת אין פעם שהלכתי לשם ויצאתי מאוכזב או עם שריטה ברכב (במכונה אין מברשות אל מעין ג'ילדות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזכור שיש מנהרות שטיפה בעלות תקן ואיכותיות שלא פוגעות בצבע,

הבעיה היא בכל המקומות האחפרים שיש בכל חור.

וטכנולוגיה גרמנית, נו מה אתה מצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם המכונה מרהיבה.

אבל אין כמו שטיפה ידנית...

במכונה אין לך מושג אם המכוניות שלפניך היו מלאות בחול וה"מברשות" מעבירות אותו לרכב שלך... בררר

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם המכונה מרהיבה.

אבל אין כמו שטיפה ידנית...

במכונה אין לך מושג אם המכוניות שלפניך היו מלאות בחול וה"מברשות" מעבירות אותו לרכב שלך... בררר

דבר ראשון הרכב עובר שטיפה בלחץ מים לפני שמגיע לג'ילדות, ככה שרוב הלכלוך יורד,

דבר שני שים לב שבזמן שבג'ילדה עובדת יש מתזי מים שמשפריצים עליה אשר משאירים אותה רטובה ונקייה בשביל שלא תשרוט את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי אתה באמת מאמין שרכב יוצא משטיפה כזו ללא שריטות?

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שנקרא לשייף את הצבע בסטייל.. אבל אני הייתי מוותר.

הבלונדינית שמכוונת את האוטו בהתחלה נראית הרבה יותר סימפטית מאלה שעושים את זה פה בארץ הקודש ;-)

+1 לבלונדינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...