Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איומים ושימוש באלימות אחרי מכירת רכב.....

רנזי
שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאמין שאם ככה הם איימו עליך ונתנו שמות אז יש להם עבר לא קטן...

והמשטרה תשמח לקבל אותם במתנה ממך!!

(כל מי שמאיים וזורק שמות בדרך כלל לא חכם במיוחד ונופל מהר..)

אם כבר מנוע... אז שיהיה לו קרבורטורים

www.psi.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה לכל העונים.

אתמול בערב לאחר יום שלם מלא שיחות טלפון מהם, פניתי למשטרה והגשתי נגד הקונה (נתן) תלונה במשטרה. האם אתם חושבים שזה יעזור ? באחת השיחות אמר לי "האח" של הקונה ככה: "לך תשאל את הלפרון (הוא ציין עוד כמה שמות שאינני זוכר ואינני מכיר) מי זה משה .... ואז תדע עם מי יש לך עסק.".

יצא לי לצערי כבר להיות בקשר עם אנשים מהסוג הזה ויש לי ניסיון לא קטן איתם.

בוא אני ארגיע אותך- אם הוא אמר לך "תשאל את הלפרון מי זה משה" אז אני מבטיח לך ב 100 אחוז שלהלפרון אין מושג מי זה משה(חוץ מזה איזה מההלפרונים?:-) ). כי אנשים שבאמת בקשר עם אנשים כאלה, בחיים אבל בחיים לא יגידו למישהו שהם מכירים אותו או שילך וישאל אותו אם הוא מכיר מישהו.

אז אני מבטיח לך שאין שום קשר בין הזה שמאיים עלייך לאיזשהי משפחת פשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקליט, קח עדות מהמאבטח ופנה למשטרה לטיפול. אם יש לך הוכחות לגבי מצב הרכב ביום המכירה הוסף גם אותן.

שמור על עירנות לזמן הקרוב ליתר ביטחון.

לקטע עם אלפרון אני לא מאמין. אני מכיר מעט אנשים ממשפחת אלפרון וגם ממשפחת אברג'יל, לא יודע מה טיב העיסוק שלהם, אבל בשטויות הם לא מתעסקים זה בטוח.

ספר לנו איך נגמר הסיפור.

בהצלחה !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו חשוב... מכיר סוכן טוב "לביטוח חיים" ? יש לך "כללית מושלם"? זה הזמן...

:wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו חשוב... מכיר סוכן טוב "לביטוח חיים" ? יש לך "כללית מושלם"? זה הזמן...

:wink:

גילי

ולפני שאתה מתניע, תבדוק מתחת לאוטו...

:lol:

סתם, צוחק!

זה נושא רציני מאוד, וחבל שיש כאלה אנשים חארות במדינה הקטנה שלנו.

ולפי דעתי, אם לא תלחיץ את המשטרה הם לא יעשו הרבה בנידון, אז תגזים! ותיכנס לפניקה וכו'...

רק ככה הם יעזרו לך...

עם זה, תדאג להשיג הוכחות (הקלטות, מסמכים, צילומים...) ותפעל בשכל ובהיגיון. לא מתוך תחושת לחץ!!

בלחצים עושים טעויות!!

מקווה מאוד לשמוע שהכל הסתדר, ושהטובים ניצחו!

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פונה לאלפרון, ושואל אותו מי זה משה.

אם הוא יודע מי זה - הייתי אומר לו, שמשה אמר "אלפרון חרא, זבל ובן זונה, ואני אמחוק אותו".

ואז נראה מה יקרה....

יכול להיות רעיון מעניין...

שמע כמו שאמרו מדובר בסחיטה ואיומים לא צריך יותר מזה

אל תשכח שברגע העברת בעלות הקונה מודע לכך(או לפחות אמור להיות)שהוא מרוצה מהרכב ואין לו תלונות ובלה בלה בלה...

לכן אל תסתכן תמשיך לפעול לצד מערכת החוק:roll: ,

לא נראה שזה המצב פה אבל תמיד טוב להגיד...אל תנסה להחזיר איומים או פינצ'ורי גלגלים למיניהם,זה תמיד יפעל לרעתך...כמו בן שלא מדובר במקרה שאתה מותקף...אז תחזיר...

בהצלחה...תמשיך לעדכן

ולסיום בנימה אופטימית אולי אפילו תפתח פה שרשור על הצד השני של המשטרה(לא מתנ"א)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תלך למשטרה הם יטפלו בטמבל

ב. גם אם מכרת לו את האוטו מקולקל ונתן קנה אותו מרצונו החופשי זאת בעיה שלו

ג. "תשאל מי זה משה" לחצי מהמדינה הזאת קוראים משה. תשאל אותו אם הוא מכיר כהן :)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מה שנראה לי זה לא חברה רציניים למה אנשים כבדים לא יתעסקו בדברים כאלה קטנים ולא יצינו את השתייכותם למשפחת פשע מי שצריך לדעת יודע לא מצתיירים בדברים כאלה

אלה נראים לי חברה של נתן שעושים לו "טובה" עכשיו עצה שלי בשביל למנוע אי נעימויות בעתיד תדאג שתמיד יהיו לידך אנשים במשרד זה ירתיע את החברים מלעשות משהו למה תמיד יהי עדים ותמיד יהי מי שיתקשר למשטרה וזה בנוסף להקלטה של שיחות הטלפון

ככה תוכל להפיל אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מה שנראה לי זה לא חברה רציניים למה אנשים כבדים לא יתעסקו בדברים כאלה קטנים ולא יצינו את השתייכותם למשפחת פשע

גם נכון,או שאין להם שכל או שהם לא קשורים אחרת היו כבר מבצעים(איומים...לא ישר סיבוכים...)

הודעה זאת באה להרגיע ולא להלחיץ כמו סופה(שעכשיו האולי הסבתי את תשומת לבך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב) תגיש תלונה במשטרה!!!! ועם הוא לא קשור לשום מקום ולאף אחד אז תתבע אותו ככה שהוא ישאר בלי המכנסיים בשביל להחזיר את התביעה!!!.

.

צום קל וגמר חתימה טובה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור עזוב אותך אל תילחץ מהם בכלל.

תגיד לנתן הזה מה אתה לא מתבייש שולח לי את אחיך בזמן שאתה אומר לי בטלפון שהכל בסדר וזה אשמת התחנת דלק, אל תשלח את אחיך בוא אתה נשב ונדבר.

רק זה יפתור את הבעיה, כנראה אח של נתן לא מועדכן עם נתן והוא חושב לבד שאתה מכרת לו אוטו דפוק, אז אם נתן יגיד לו שלא זה בעצם התחנת דלק הרסה את הרכב, אח של נתן יעזוב אותך.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הנתן הזה וה 5 חבר'ה שלו רוצים ממך?

שילכו למתדלק הדביל הזה ששכח לסגור הדלת (פקק שמן):-)

ויתבעו מהחברה שבה הוא עובד את הנזק ועוד פיצויים...

זה לא עניין שלך והם לא צריכים לערב אותך.

במקביל פנה למשטרה כמו שאמרו לך לפניי ותתן העתקים של חוזה מכירה טופס בדיקה במכון וכל מה שיש לך שקשור למכירה ולרכב.

תרצה יעוץ נוסף פנה אליי.

כפיר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...