Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איומים ושימוש באלימות אחרי מכירת רכב.....

רנזי
שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם ושנה טובה !

יש לי סיפור לספר לכם ואשמח לשמוע את תגובתכם לסיפור.

אז ככה : חלק מכם יודעים שהייתי אחד מבעליה של לנצ'יה קאפה טורבו שנת 1996 (מופיעה בתמונה...)

מאחר ואני אמור לקבל רכב מהעבודה, החלטתי למכור את הלנצ'יה מאחר ואין לי צורך בשתי מכוניות עומדות ליד הבית.

היו מספר אנשים רציניים שהתקשרו ובדקו ורק לא כל כך הסכמתי להתפשר על המחיר כי הרכב היה באמת מטופל במוסך המרכזי והיה אחרי טיפול גדול שכלל טיימינג, ברקסים בולמים מצבר ועוד ועוד...

אבל היה אחד שטען כי הוא מגיע לקחת את האוטו עם כסף. אכן, ביום חמישי לפני שבועיים הגיע האדון (נתן שמו) עם כסף מזומן, בדק את האוטו, נעשתה העברת בעלות והוא נסע לדרכו. אותו נתן אף צלצל אליי ביום א' שלאחר מכן וסיפר לי שהוא נסע לצפון עם האוטו ואמר לי תודה על האוטו הנפלא.

הצטערתי מאוד לקבל ממנו טלפון למחרת (יום שני) והוא סיפר לי שהוא נכנס לתחנת דלק ושם גם מילאו לו שמן והמתדלק לא סגר את המכסה של השמן כיאות. בעקבות זאת המכסה של השמן עף מהמקום כל המנוע הוצף בשמן וכמובן שהוא המשיך לנסוע עם זה כך והלך המנוע, הטורבו ועוד כל מיני דברים כנראה בדרך.

נתן צלצל לספר לי שבמוסך המרכזי הם רוצים על התיקון 27 אלף ש"ח. מאוד כאב לי הלב עליו כי הוא באמת היה אדם נחמד מאוד והצטערתי גם על האוטו האהוב שלי.

ביום שני השבוע, שבוע אחרי אותה השיחה מתייצבים אצלי במשרד 5 אנשים כאשר הבכיר מביניהם טען שהוא אחיו של נתן. הוא טען שמכרתי לנתן רכב דפוק ועכשיו הרכב מושבת במוסך ודרש ממני לקחת את הרכב בחזרה ולהשיב לנתן את כספו. חשוב לציין כי 5 החבר,ה הללו נראו והתנהגו כמו גנסטרים. הם תפסו אותי והצמידו אותי לקיר כאשר עניתי להם בשלילה. מזלי היה לכשעבר מאבטח במקום הם עזבו אותי והבטיחו להיות בקשר. למחרת ואתמול אני כל הזמן מקבל מהם שיחות טלפון כאשר הם מציגים בפני שתי אופציות - האחת: לקחת את הרכב בחזרה ולהשיב את הכסף. השנייה: לשלם בעבור התיקון...

המצב הוא נכון להיום שהם ממתינים ממני לתגובה ולאחר התנהגות כשלהם ואיומים טלפוניים אינני יודע מה לעשות.

מה אתם אומרים / מציעים? אשמח לשמוע תגובתכם.

תודה ושנה טובה לכל אנשים הפורום.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שהתשובה ברורה:

משטרה!

ויפה שעה קודם.

לא ברור לי דבר אחד,אם בעל הרכב עצמו מודה שזה קרה בעקבות זה שמילאו לו שמן בתחנת דלק, למה הוא לא תובע אותם על רשלנות בטיפול ברכב ?

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למשטרה.

אולי תצליח להקליט בעזרת המשטרה את אחת מהשיחות האלה-

הרי הם לא יחשבו שעירבת משטרה בשביל דבר כזה

(משום מה הרעים תמיד דבילים......ר' הסיפורים על גנבים שהציעו לבעלים "לקנות" את המכונית שלהם ונתפסו)

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים.

אתמול בערב לאחר יום שלם מלא שיחות טלפון מהם, פניתי למשטרה והגשתי נגד הקונה (נתן) תלונה במשטרה. האם אתם חושבים שזה יעזור ? באחת השיחות אמר לי "האח" של הקונה ככה: "לך תשאל את הלפרון (הוא ציין עוד כמה שמות שאינני זוכר ואינני מכיר) מי זה משה .... ואז תדע עם מי יש לך עסק.".

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנזי יקירי,

1. למרות שזה נשמע אולי מגוחך, אל תתרשם יותר מדי מאיומים למיניהם בנוסח "תשאל את אלפרון מי זה משה". מדובר בד"כ בבולשיט גמור. גם אני יכול להכנס אליך למשרד ולטעון שמייקל ג'קסון הוא דוד שלי.

2. בשיחת הטלפון הקרובה תבהיר להם שהרכב נמכר במצב נקי ושמור, נקודה. כל מה שקרה איתו מרגע המכירה ואילך הוא הבעייה של אותו "נתן" ואתה לא מתכוון לדבר או להפגש עם אף אחד מהם בעניין.

3. כמו כן תאמר להם שפנית למשטרה ושיחות הטלפון שלך מוקלטות, כולל שיחה זו. נסה לרשום את מספר הרכב בו הגיעו ולמסור מידע זה למשטרה.

4. מדובר כאן בסחיטה באיומים, זה פשע פלילי ולדעתי עליך לפנות מיידית למשטרה ולומר להם שמאיימים עליך ברצח, נכנסו למשרדך והיכו אותך (טיפ טיפה תגזים), תתעקש שהמשטרה תגן עליך.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שיתקשרו אליך, תגיד להם שדיברת עם העורך דין שלך וגם פנית והגשת תלונה במשטרה ותטרוק להם את הטלפון בפנים.

במקביל תלך שוב למשטרה מ"ס פעמים,שיאתרו לך את האיש הזה וירימו לו טלפון וידברו איתו....כן כן הם יכולים לאתר אותו ולהתקשר אליו.

זה לא צחוק,הם מאיימים לך על החיים בן אדם!!!

ושלא תעז לתת להם שקל,להיפך, הם יצטרכו לשלם לך, אני הייתי תובע אותם....תחשוב על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טופס בדיקת רכב המכון לבדיקה לפני קניה? יש זכרון דברים?

הגשת תלונה במשטרה אבל עדיין נסה להשיג עוד פרטים על האנשים שבאים אליך, אולי נתן מעורב בזה ואולי הוא בכלל לא יודע מכל זה כי האח הנחמד שלו עושה לו הפתעה ומחזיר לו את הכסף ממך.

אתה צריך להתלונן על האנשים שבאים אליך כי תכלס נתן לא עשה לך כלום. תבדוק עם המשטרה אפשרות להקלטות של השיחות שלך (זה בכלל מותר בחוק ובבית המשפט?) וגם בעבודה תבקש שהשומר יבקר אותך קצת יותר בזמן הקרוב ואולי לא יתן לאנשים האלה בכלל להיכנס לבניין!

אני מכיר חבורות שכאלה וכבר ראיתי מה הם עושים, אני יכול להגיד לך שבמקרה שאני מכיר הם שרפו מחסן של עסק שסירב להם ואפילו דקרו את אחד הבעלים. וזה לא כי היו חייבים להם כסף, זה היה כי הם החליטו שבעל העסק צריך להפסיק למכור באיזור מסויים כי הם רצו למכור שם. המשטרה הית מעורבת אבל לא הצליחה להתעסק עם העבריינים

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פונה לאלפרון, ושואל אותו מי זה משה.

אם הוא יודע מי זה - הייתי אומר לו, שמשה אמר "אלפרון חרא, זבל ובן זונה, ואני אמחוק אותו".

ואז נראה מה יקרה....

אבל אם לא בא לך להתעסק עם אלפרון - פנה למשטרה.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהמ...בקשר לאלפרון אני לא הייתי דואג למרות שיצא להם שם של משפחת "גנגסטרים" הם לא מתעסקים בשטויות האלה וכל פישר חושב שוואיא אני אחש ל חבר של בן של חבר של אחד ממאות האלפרונים אז אני אל קאפון

למעשה אחד מהאלפרונים עזר לחבר שלי להחזיר את האופנוע שלו אחרי שהוא נגנב.

הייתי נזהר אבל לא מתרגש

:beerchug:"אתה אמור לכייף שם" ויין רייני לקווין שוונץ במירוץ שהפך לאחרון שלו :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תירצה מיקרופון מיוחד לציטוט לטלפון אני מוכן להשאיל לך

ככה יהיה לך איכות הקלטה טובה שתוכל לתיבוע אותם

צריך להבהיר לחסרי שכל האלו שבכוח לא מקבלים כלום, תיתבע אותם כמו שצריך

ולגבי נתן תבהיר לו שאתה לא מוכן לעזור לו כי זה לא אשמתך וה 27K שרוצים ממנו זה בערך פי 3 ממה שאתה יכולת לסדר לו תיקון כזה

ואם הוא רוצה לצאת מהבוץ שאח שלו הכניס אותו אז שיתבע את התחנת דלק..

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, מותר להקליט שיחה בין שני אנשים, היום ושניהם מסכימים לקיום השיחה (בישראל)...

תתקשר למישטרה, תגיד שמאימים על חייך (זה נכון, לא?!), תבקש עדות (בכתב או בעל-פה מהמאבטח), וזהו...

לרוב הסיכסוכים האילו ניפטרים ברמת האנשים (אחרי או לפני שמעורבת מישטרה)... אבל לפני שעוברים לשלבים קיצוניים יותר שווה לבדוק מול מי יש לך עסק! יכול להיות ובאמת זו מישפחה של עבריינים... אם כך, יכול להיות שהמישטרה תשמח לעזור לך (להלביש עליהם "תיק")...

שוב, שווה לבדוק מי אילו האנשים האילו ולפטור את הדברים בדרכי נועם, אם לא אז בדרכים אחרות.

בהצלחה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, מותר להקליט שיחה בין שני אנשים, היום ושניהם מסכימים לקיום השיחה (בישראל)...

מותר להקליט שיחה אפילו אם רק צד אחד מסכים להקלטה.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...