Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק דיטיילינג - קניה, מכירה והחלפה של ציוד משומש לדיטיילינג, שטיפה, וניקיון לרכב

פוסטים מומלצים

אוטם צבע מהיר אופטי סיל וקל ליישום. (כמה דקות והרכב מוכן)

http://www.autostore.co.il/%D7%90%D7...Opti-Seal.html

חסר רבע בקבוק.

מחיר -55 ש"ח

attachment.php?attachmentid=438126&d=1426781917&thumb=1

מי שמעוניין בבקבוקים של ONR -יש לי גלון שלם שיחולק ל 4 או ל 2

לפי הצורך. מחיר עלות בלבד. בקבוק של 1 ליטר (מעט פחות זה יוצא)

במחיר של 50 ש"ח בלבד. (כן עלות)

* לא אקטואלי נגמרו כולם.

attachment.php?attachmentid=438127&d=1442686811&thumb=1

נוזל הברקה/פיניש של סונקס חדשים

50 ש"ח ליחידה.

* נשאר יחידה אחת.

attachment.php?attachmentid=438124&d=1442685272&thumb=1

ווקס אוט פיניש של קארפלן. ווקס אחד הטובים שלהם.

25 ש"ח מחיר לקחת. בקבוק חדש

attachment.php?attachmentid=438357&d=1433004761&thumb=1

ONR לא אקטואלי.

נוסף Bsd אחד המוצרים הטובים שאני מכיר לשמירה על צבע הרכב.

יש לי גם כמה פלסטלינות חלקם איכותיות של 3M

מוכן למכור חצי במחיר עלות כי יש לי יותר מידי. (הם יחסית יקרות אבל מעולות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה יח' בודדות של מרססי קצף של חברת "גלוריה" גרמניה

חדשים בקופסה לא היו בשימוש (הזמנתי מספר יח' מחו"ל ומוכר במחיר עלות)

Gloria FoamMaster 10 - הדגם המתקדם (1.5 ליטר) עם פורק לחץ - מחיר 230

Gloria FOAMY Clean 100 - הדגם הקטן יותר (1 ליטר) ללא פורק לחץ - מחיר 170

עושים עבודה מעולה חגיגה של קצף :-) . (בדרך לעלות ביקורת)

טלפון - 0524696280

נמצא באזור המרכז

בוקר-צהריים פתח תקווה

שעות הערב נתניה-חולון

[ATTACH=CONFIG]438178[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]438179[/ATTACH]

אני קצת מופתע שעדיין אקטואלי עבור אחד המוצרים המעולים שיש!... מוכר במחיר של הזמנה מחו"ל.

SUZUKI GSXR 750 STREETFIGHTER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הזמנה מחו"ל הוא 200 :)

צודק,החלטתי "לעקוץ" את כולם ב30 ש"ח!:shock:...לי בכל אופן עלה 230 ש"ח ליחידה בגלל משלוח "איסוף שליחים" שביצעתי בעצמיי ע"י חברת שליחויות עולמית ולא דרך האתר והמוכר.

מסתבר שיש בעיות כרגע להזמין דרך אמאזון גרמניה...

אז למי שרוצה לחסוך 30 ש"ח באמת עדיף להזמין דרך אמאזון גרמניה ולחכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gats,

אם הייתי גר במרכז, הייתי בכיף רוכש ממך ולא מזמין מחו"ל - 30 שקלים שווים מבחינתי את החסכון בזמן.

עם זאת, אתה רושם בכל מקום שאתה מוכר 'במחיר ההזמנה מחו"ל' וזה פשוט לא נכון (אני מאמין לך שאתה שילמת ככה, אבל זה לא משנה את העובדה שלהזמין מחו"ל עולה 200 שקלים ולא 230). בנוסף אתה מדבר על בעיות עם הזמנה מגרמניה, וזה גם לא נכון (הזמנתי מגרמניה לפני שבועיים, זה כבר בארץ).

קיצר אתה מוכר במחיר הוגן לחלוטין, פשוט ה'פרסום' שלך די מעוות את המציאות. אם לא הייתי קורא הודעות נוספות שלך הייתי חושב שאתה שרלטן (היות וכן קראתי, אז זה לא מה שאני חושב).

פשוט תפרסם ב230, וכשיהיה איזה מרכזניק שצריך גלוריה ולא יהיה לו כוח להמתין הוא יבוא. בכל אופן אני שלחתי את הפרטים שלך לחבר שמחפש. אני ממליץ לך להפסיק עם הקטע הזה של 'מוכר במחיר הזמנה מחול' כי זה גורם לך להשמע לא טוב.

מקווה שתיקח את הביקורת ברוח טובה (כך היא נכתבה).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ORYO -

קודם כל כמובן שהכל ברוח טובה וכל מה שאני רושם נרשם בחיוך!

אני יגיד לך את דעתי - היום כולם יודעים מה המחירים של המוצרים בחו"ל , מה המחירים בארץ ומה הפרשי המחירים ולכן אי אפשר לבוא ולרמות אנשים .

לכן שרלטן (ותודה שהדגשת את זה שאני לא) אני לא! אני מוכר מוצר במחיר "עלות חו"ל" שאני שילמתי!

הזמנתי כמה יחידות (שבפועל היו מיועדות לחברים ומכרים שלי שהתלהבו מהמוצר) , ומה לעשות מסתבר שדווקא בגלל שהחבילה והמשקל הכולל היה גדול יותר זה הוסיף לי לעלות המוצר ולא להפך.

חשבתי על למכור בהתחלה ב250 ש"ח ליחידה אבל בפועל אמרתי שאני לא הולך "להרוויח" מזה ובטח לא להתעשר...אבל כן אני אדם פרטי שעובד כסחיר, וכן יצא מכיסי כסף, ועל כן אני רוצה לכסות את השקעתי במהירות האפשרית , של אותו מחיר קנייה.

בנוגע להזמנה מאמזון גרמניה אני מסתמך אך ורק על הדברים של השרשור האחרון , לפי MichaelCohen ו Adamm וrsm130d

שטענו שהזמינו את המוצר והמוצר לא הגיע (חוץ מrsm130d שכן קנה FM50 וכיום אמר שלא ניתן יותר לקנות אותו ולשלוח לישראל)

ולפי כך רשמתי -מסתבר שיש בעיות כרגע להזמין דרך אמאזון גרמניה (את הסיבות אני לא יודע אלא רק את הנתון שכן יש בעיות של קבלת המוצר)

בהמשך רשמתי שמי שמעוניין באמת לחסוך את ה30 ש"ח שיזמין מאמזון ויחכה עד שהמוצר יגיע אליו (בדיוק כמוך הזמנת והמוצר הגיע! ואין ספק שתהנה ממנו :wink:) ,ולא אמרתי אל תזמינו מאמזון כי המוצר לא יגיע אליכם.

לסיכום - ולהפסקת בזבוז הזמן של לכתוב אחד על דעותיו של האחר ,

בסוף כולנו כאן כדי לעלות ולתמוך בתחום הדייטלינג בארץ , ואם אנחנו ככוח צרכני הצלחנו לקנות מוצר שהמחיר צרכן שלו בארץ הוא 370+- במחיר של 200-230 אז מבחינתי שיחקנו אותה.

והנה התיקון האחרון שלי-

יש לי למכירה מכשיר הקצפה "גלוריה" דגם FM10 (ה1.5 ליטר עם הפורק) חדש בקרטון.

מוכר במחיר עלות (שלי) 230 ש"ח (למען גילויי נאות כיום אפשרי להזמין באמזון גרמניה ב200 ש"ח)

למי שה30 ש"ח תוספת שווה לו חסכון בזמן , מוזמן להתקשר אליי בשמחה.

אני נמצא באיזור המרכז

טלפון - 0524696280

עריכה אחרונה על ידי gats

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעוניין בכמות לא גדולה

Meguiar’s М105

M205

אזור חולון

יש לי אולטימייט קומפאונד ופיניש שזה המקבילים שלהם, גם של מגווירס כמובן, אבל אני מהצפון..

בכל מקרה הייתי ממליץ לך לקפוץ לאוטו דיפו או משהו, שניהם ביחד משהו כמו 60 שקל חדשים (בקבוק קטן של 300 מל). יש עליהם 20%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר מכונת שטיפה בלחץ של קרשר דגם 2.425 110 באר עם זרנוק טורבו צינור 6 מטר אורך במצב מצווין המכונה בת שנה ו3 חודשים 600 שח מלוד 0547907723 דודי לא בשבת בבקשה.

שיפוצים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- מגבת UBER צהובה חדשה: 90 ש"ח

- מברשת דיטיילינג גדולה (EZ DETAIL) חדשה (179 באוטוסטור: http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-EZ-Detail.html)

מוכר ב-140 ש"ח

[ATTACH=CONFIG]436840[/ATTACH]

- ליטר ONR כחול/ירוק: 60 ש"ח

אני מאיזור ראשל"צ

מעוניין בonr, איך נפגשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- מגבת UBER צהובה חדשה: 90 ש"ח

- מברשת דיטיילינג גדולה (EZ DETAIL) חדשה (179 באוטוסטור: http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-EZ-Detail.html)

מוכר ב-140 ש"ח

[ATTACH=CONFIG]436840[/ATTACH]

- ליטר ONR כחול/ירוק: 60 ש"ח

אני מאיזור ראשל"צ

אקטואלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...